Super komunikace, rychlá dodávka!

Reakce obchodu Jezírka - Zahrady

Děkujeme za krásné hodnocení a budeme se těšit na další nákup na našem e-shopu. S pozdravem Jezírka-Zahrady sro

Vše super.Rozhodně doporučuji.

Vstřícnost ochota

• Příjemná obsluha na prodejně
    • Ochotně poradi po telefonu
    • Odborné znalosti

• možnost se poradit

milá obsluha, dobré rady k odzimování jezírka
    děkuji

Reakce obchodu Jezírka - Zahrady

• Rychlé, široký sortiment, na stránkách i dost poradenství

Reakce obchodu Jezírka - Zahrady

Výborná komunikace, vysoká odbornost při výběru zboží

Rychlost doručení.

Reakce obchodu Jezírka - Zahrady

• Super rychlé dodání.Mohu jen doporučit.
    • Není

Vše velmi rychle vyřízeno,perfektní komunikace obchodu.

Reakce obchodu Jezírka - Zahrady

• Připraveno k odběru téměř okamžitě

Reakce obchodu Jezírka - Zahrady

Děkujeme za krásné hodnocení a budeme se těšit na další nákup na našem e-shopu či naší prodejně. S pozdravem Jezírka-Zahrady sro

• rychlost dodání

Reakce obchodu Jezírka - Zahrady

Jsem velmi spokojená jak se zbožím, tak s komunikací a dodací lhůtou

Reakce obchodu Jezírka - Zahrady

Velmi rychlé doručení, perfektní komunikace, velmi křehké zboží skvěle zabaleno, doručeno druhý den od objednávky. Vřele doporučuji.

Reakce obchodu Jezírka - Zahrady

Vše OK a hlavně skladem je i zboží , které jsem ve větších obchodech marně sháněl.

super

• široká nabídka
    • vstřícnost při řešení reklamace dopravy ( poškození zboží přepravcem)

• Výborná komunikace

Reakce obchodu Jezírka - Zahrady

• Rychlé jednání a okamžité odeslání

Reakce obchodu Jezírka - Zahrady

Dobrá komunikace, včetně obsluhy!

Reakce obchodu Jezírka - Zahrady

• Super komunikace, poradí, rychlé dodání