• VŠE JAKO PO MÁSLE

• Dlouho čekám na zboží.

Objednáno a zaplaceno 6.2, zboží bylo skladem, do dnešního dne 17.2 nebylo doručené....

• dobré ceny zboží
  • Objednala jsem před 11 dny a nic, ani zboží ani nic,

• zboží na skladě, rychlé dodání

• Objednávka byla rychle vyřízena.

Doporučuji nákup v tomto obchodě.

• pohodlné nakupování

Dobrý den,byl jsem moc spokojený,vysoká profesionalita.Já čekám na finance,přijdou mi ve čtvrtek,tak to zaplatím.Crhák

• Zboží objednáno a zaplaceno, po týdnu stále nedorazilo. Až po urgenci se začalo něco řešit.

• Zboží při rozbalení bylo poškozené,na pár místech odřené a jedna deska měla kousek uštípnutý (bohužel zrovna přední,tam kde to je nejvíc vidět :-((((

• Vse ok

Zbozi jeste stale nedorazilo po vice ja 14 denni platbe predem.Pritom nebylo upozorneni na delsi dodaci lhutu.

• zboží bylo nekvalitní, ale nemám sílu řešit nějaké reklamace, raději věc hned vyhodím, abych se na ni nemusela dívat.

Vše v naprostém pořádku, jen když bylo zboží skladem, tak jsem si myslela, že dorazí dříve než za týden a půl.

• Zřejmě klamání skutečného stavu zboží na skladě... Při koupi bylo skladem, po objednání a zaplacení ( které nebylo možné zaplatit až při převzetí) mi přišel email, že zakázku dali do výroby...
    • V e-shopu uvádí dobu dodání 14 dní, začíná 5. týden a já zboží stále nemám.

• Rychlé jednání... rychlá doprava

Spokojenost

• dobra cena

• není
    • Zboží špatně zabalené dorazilo rozbité
    • Odeslal jsem reklamaci, zatím bez reakce, takže nemám zboží ani peníze