zboží zatím,bohužel,nedorazilo

Strašný přístup, nejdříve volám na prodejnu k osobnímu vyzvednutí, tam mi řekne pán ať si to objednám znova ač mám číslo objednávky, tak si to objednám znova s doručením do domu a do dnešního dne nemám potvrzeno, kdy mi přijde objednávka... Objednáno 06.02.2021... Nedoporučuji !!!

Reakce obchodu JENA-NÁBYTEK

děkujeme za vaše hodnocení.

Prověřila jsem Vaši objednávku vytvořenou 17.2., bohužel Vaše recenze je zveřejněna ještě před uplynutím avizovaného termínu doručení na Vaši adresu. Informovali jsme Vás o stavu zakázky a expedici, bohužel došlo k navrácení zakázky od přepravní společnosti s odůvodněním, že jste odmítl nábytek převzít.

Nastalá situace nás velice mrzí, z naší strany však bylo provedeno maximum pro doručení v co nejkratší možné lhůtě.

• Stále čekám na objednávku z 6. 2 a ptáte se mě na tuto

děkujeme za Vaši reakci.

Omlouváme se Vám za drobné prodlení v dodání Vaší zakázky.

Děkujeme za Váš nákup a doufáme,
    že doručený nábytek splnil Vaše očekávání.

• Dlouha cekaci doba

Reakce obchodu JENA-NÁBYTEK

velice nás mrzí, že nejste spokojená s průběhem vyřízení Vaší objednávky.
    Standartní termín pro dodání nábytku a sortimentu pro bydlení je 7 až 14 dní, pokud je zboží skladem.

Prosíme o pochopení, snažíme se o doručení v co nejkratším možném termínu.

Veronika, zákaznický servis

Na dodání zboží označeného skladem čekám již dva týdny a nic. Když volám na info linku a chci info o zásilce tak mi to pouze odkáže na webové stránky, kde ji vidět, že poslední záznam je před dvěma týdny a čeká to na expedici. To jsou pro mě nedostatečné informace. Chci vědět kdy zboží dorazí a to je asi nezjistitelné. Za mě velká nespokojenost.

• Ceny
    • Doprava
    • Prehľadné stranky
    • Priplacanie za jednotlivé položky napr. info o doruceni.

děkujeme za Vaše hodnocení.

Velice si vážíme Vaší spokojenosti s průběhem a vyřízením objednávky a doufáme,
    že doručený sortiment splnil Vaše očekávání.

Při vytváření objednávky nabízíme našim zákazníkům možnost dalších doplňkových služeb,
    jako je například zmíněné avízo o doručení zásilky za poplatek 9 Kč.
    Tato služba je doplňková a není podmínkou si službu připlatit. Záleží tedy na každém zákazníkovi, jestliže nabídky využije či nikoliv.

Děkujeme za Váš nákup.

S pozdravem a přáním krásného dne

Dlouhá dodací doba.

děkujeme za Vaše hodnocení.

Termín pro dodání nábytku je 7 až 14 dní, Vaše objednávka byla doručena ještě před uplynutím avizovaného termínu.

Mrzí nás, že Vám nevyhovoval termín dodání,
    věříme však, že doručený nábytek Vaše očekávání splnil v plném rozsahu.

• Zajímavé zboží v nabídce
    • Objednané a zaplacené zboží vidím už 17. den "skladem", různí operátoři na telefonu podávají o skutečném stavu různé informace a slíbené termíny doručení vycházejí vniveč.
    • Operátoři na infolince jsou poměrně nepříjemní, znudění, práce je zjevně nebaví. Na začátku hovoru nepozdraví, nerozloučí se, u hovoru zívají a celkově jsem se asi u žádného jiného obchodu nesetkal s horším přístupem.
    • Nemám problém s lhůtou pro doručení několik týdnů, ale chci to na rovinu vědět a nehrát falešnou hru s termíny doručení.
    • Zaplatil jsem absurdních a naprosto směšných 9 korun za avízo o dodání zásilky, přičemž aby k zásilce vůbec došlo, protelefonoval jsem výrazně víc. Proč, samozřejmost, jako je zmíněné avízo, má ještě dnes nějaký obchod vůbec potřebu nabízet jako extra službu? Navíc, když mu vlastní placená infolinka funguje vlastně jen formálně.

I přes zajímavou nabídku zboží obchod na zakladě špatné zkušenosti důrazně nedoporučuji. Moje důvěra v obchod je kvůli nesplněným slibům a protiřečícím si informacím od operátorů zcela minimální. Marketingové pravidlo, že si nespokojený zákazník bude stěžovat víc, než nakolik spokojený zákazník pochválí, prostě platí.

děkujeme za Vaše hodnocení.

Vaše objednávka byla doručena 3 týdny po datu jejího vytvoření.

Za prodlení v dodání se Vám velice omlouváme,
    bohužel z důvodu obrovského vytížení přepravních společností nebylo možné dřívější doručení.

Věříme, že spokojenost s dodaným nábytkem alespoň částečně kompenzuje prodlení v doručení.

Veronika, zákaznický servis

Jsem spokojená, objednávka byla velmi rychle vyřízena a v pořádku.

• Zatím žádnou neznám
    • Dlouhá doprava, řekli mi, že 21.2. přijde objednávka, volala jsem znova 23.2. a slečna u telefonu mi řekla, že to přesunuli až na 7.3., Nedoporučuji.

děkujeme za Vaše hodnocení.

Po kontrole Vaší objednávky bylo Vámi vybráno zboží, které nebylo skladem.
    U těchto druhů nábytku je vždy avizovaná lhůta pro dodání ze strany výrobce,
    následný termín doručení je 7 až 14 dní.

Bohužel jste se rozhodla zakázku zrušit ještě před uplynutím avizované lhůty.

Děkujeme za pochopení.

Veronika, zákaznický servis

• zbozi zatim nebylo dodano

děkujeme za Vaše hodnocení.

Vaše objednávka byla vytvořena 12.2. a doručení proběhlo 1.3. .
    Termín doručení nábytku je standartně 7 až 14 dní, za 3-denní prodlení se Vám velice omlouváme.

Doufáme, že alespoň doručený nábytek Vaše očekávání splnil.

Veronika, zákaznický servis

• Zboží objednané 12.2 se stále "připravuje k expedici".

Reakce obchodu JENA-NÁBYTEK

děkujeme za Vaše ohodnocení.

Standartně je termín dodání výrobků skladem 7 až 14 dní,
    Vaše zakázka byla doručena třetí týden od data vytvoření, ze což se Vám velice omlouváme.

Věříme, že spokojenost s dodaným nábytekm alespoň částečně vynahradí delší lhůtu doručení.

Veronika, zákaznický servis

Aktuálně jsem značně nespokojen s nákupem přes JENA-Nábytek. Zboží jsem zaplatil 12.2. Do dneška 23.2.2021 mi zatím nedošla žádná odpověď ohledně stavu zboží. Přitom u daného zboží je na internetu uvedeno, že je dostupné na 11 prodejnách.
    Přes internetové stránky se nedá nikam dovolat a na dotaz na chatu mi došla odpověď, že budu kontaktován a stále nic. Dlouho jsem se s podobným přístupem nesetkal. Pochopím, když obchod zboží nemá a čeká na neskladnění. Potom bych ale očekával, že mě obchod tuto informaci předá. Navíc nevím proč je potom zboží na internetu prezentováno, že je na prodejnách k vyzvednutí. Kdyby byl informován o možnosti si zboží vyzvednout na prodejně, která se nachází poblíž mého bydliště, tak bych využil.

Termín dodání!!!

děkujeme za Vaše hodnocení.

Vaše objednávka byla doručena 17-tý den od data jejího vytvoření.
    Za 3-denní prodlení oproti avizovanému termínu dodání se Vám velice omlouváme a doufáme,
    že alespoň dodaný nábytek Vaše očekávání splnil.

Děkujeme za pochopení,
    i přes obrovské vytížení přepravních společností se snažíme o vyřízení v co nejkratší možné lhůtě.

Veronika, zákaznický servis

• Přestaňte mi zasílat hodnotící ankety (již podruhé), když jste zboží stále nedoručili - objednáno 9.2.21, dodnes nic. Vážně chcete kladné hodnocení??

• zboží jsem zaplatil v puli prosinci,ale stale neprislo a neni mozne se nikam dovolat,jen na strankach potvrzena obj,ani penize,ani zboží

• Je to více jak dva týdny a objednávku ještě neposlali.

Zboží bylo zaplaceno předem a po více jak dvou týdnech ho ještě ne odeslali.
    Nedoporučuji

I když bylo deklarováno, že je zboží skladem. Doručení trvá již 4 týden.
    Cenu jsem uhradil okamžitě. Obchod nekomunikuje....
    Nehorázné.

ZBOŽÍ ZAPLACENO... E-MAIL O ZAPLACENÍ DOŠEL, ALE OBCHOD O PLATBĚ NEMÁ ZDÁNÍ ... ŽÁDÁ NÁS O ZASLÁNÍ DOKLADU O ZAPLACENÍ....

• velký výběr zboží
    • rozumné ceny zboží