• jsem ráda, že jsem partnerovi včas prerušila objednávku
    • Některé produkty z eshopu najdete v AliExpressu

Pokud si nejste jistý výrobkem:
    1. nahrajte si obrázek produktu do počítače
    2. v google vyhledávači máte možnost vyhledávat podle obrázku (třetí možnost ikonka fotoaparátu)
    3. chytrý AI algoritmus už vyhledá historii produktu odkud vlastně je

Velice srozumitelně zhotovené.

14.10.2020 som si objednala aj zaplatila kurz 22.10.2020 ktorý som si chcela konečne po pár mesiacoch začať pozerať a sa učiť a nič nejde mi vôbec sa ani prihlásiť a registrácia bola na 365 dní. Môžte to prosím skontrolovať a ma kontaktovať ma? Ďakujem veľmi pekne

Doporučuji, ale jen za to, že difuzér vůbec přišel. Trvalo to od 19.12.2020 (obj.) do 12.2.2021 (připraven v zásilkovně). Obchod (vždy až na dotaz) uváděl zdržení kvůli brexitu, ale žádná lhůta sdělená v odpovědích na postupné urgence dodávky nebyla dodržena.

kupovala jsem během vánoc, takže doba dodání malinko delší.

• Zboží nedorazilo, tak, co mám hodnotit ?

Super obchod

Nikdo mi nesdelil termín dodání , ani vyhled jak se to s objednávkou má.

Reakce obchodu Jan Šel

Dobrý den, velice se omlouváme za zdržení Vaší zásilky. Z důvodu koronavirove situace a uzavreni hranic Velké Britanie se zpozdila dodavka zboží na náš sklad. Vaší objednávku budeme odesílat ke konci příštího týdne. Prosíme o schovivavost v této nelehké době. Tym jansel.cz

• rychlost odeslání

Objednávku jsem udělala 25.12.2020. Dnes je 9.1.2021, ale zboží stále nemám.

Reakce obchodu Jan Šel

dodnes nedoručeno, pokud vubec nekdy prijde na zasilkovnu, tak ho rozhodne odmitnu - 14 dni je ostuda.

Reakce obchodu Jan Šel

Spokojenost, vše proběhlo jak mělo

Krásný den, děkujeme vám za pochvalu, moc nás to těší. S úctou, Jan Šel.

Skvělý videokurz, mohu jen vřele doporučit, určitě nezůstanu u jednoho kurzu.

super

• Super komunikácia

Krásný den, děkujeme vám za pochvalu, moc nás to těší. S úctou, Jan Šel.

• Solídne jednanie, aj keď banky so serverom nechceli spolupracovať, aj tak sa to solídne vybavilo.

Krásný den, děkujeme vám za pochvalu, moc nás to těší. S úctou, Jan Šel.

Skvěla investice já i má manželka jsme s másaží nadšeni ,dokonce jsem si pořidil i maserske lehatko moc dekuji za on line kurzy Přeji krasný den Hrnčíř

Krásný den, děkujeme vám za pochvalu, moc nás to těší. S úctou, Jan Šel.

Jediná zpráva byla že objednávka byla přijata.Bohužel po 14 dnech zboží nedorazilo.

Reakce obchodu Jan Šel

Obchod absolutně nekomunikuje a nereaguje

Reakce obchodu Jan Šel

• Nechapu proc pisi ze je skladem a pak clovek mesic ceka a nic..

Reakce obchodu Jan Šel

Dobrý den, vaší objednávku jsme již odeslali. Velice se omlouváme za zdržení Vaší zásilky. Z důvodu koronavirove situace a uzavreni hranic Velké Britanie se zpozdila dodavka zboží na náš sklad.