• zakoupeno v Jan Šel před 5 měsíci

14.10.2020 som si objednala aj zaplatila kurz 22.10.2020 ktorý som si chcela konečne po pár mesiacoch začať pozerať a sa učiť a nič nejde mi vôbec sa ani prihlásiť a registrácia bola na 365 dní. Môžte to prosím skontrolovať a ma kontaktovať ma? Ďakujem veľmi pekne

• zakoupeno v Jan Šel před 3 měsíci

Doporučuji, ale jen za to, že difuzér vůbec přišel. Trvalo to od 19.12.2020 (obj.) do 12.2.2021 (připraven v zásilkovně). Obchod (vždy až na dotaz) uváděl zdržení kvůli brexitu, ale žádná lhůta sdělená v odpovědích na postupné urgence dodávky nebyla dodržena.

• zakoupeno v Jan Šel před 3 měsíci

kupovala jsem během vánoc, takže doba dodání malinko delší.

• zakoupeno v Jan Šel před 2 měsíci

• Zboží nedorazilo, tak, co mám hodnotit ?

Super obchod

• zakoupeno v Jan Šel před 3 měsíci

Nikdo mi nesdelil termín dodání , ani vyhled jak se to s objednávkou má.

Reakce obchodu Jan Šel

Dobrý den, velice se omlouváme za zdržení Vaší zásilky. Z důvodu koronavirove situace a uzavreni hranic Velké Britanie se zpozdila dodavka zboží na náš sklad. Vaší objednávku budeme odesílat ke konci příštího týdne. Prosíme o schovivavost v této nelehké době. Tym jansel.cz

• rychlost odeslání
  • zakoupeno v Jan Šel před 2 měsíci

Objednávku jsem udělala 25.12.2020. Dnes je 9.1.2021, ale zboží stále nemám.

• zakoupeno v Jan Šel před 2 měsíci

dodnes nedoručeno, pokud vubec nekdy prijde na zasilkovnu, tak ho rozhodne odmitnu - 14 dni je ostuda.

• zakoupeno v Jan Šel před 3 měsíci

Spokojenost, vše proběhlo jak mělo

• zakoupeno v Jan Šel před 3 měsíci

Skvělý videokurz, mohu jen vřele doporučit, určitě nezůstanu u jednoho kurzu.

super

• Super komunikácia

• zakoupeno v Jan Šel před 3 měsíci

• Solídne jednanie, aj keď banky so serverom nechceli spolupracovať, aj tak sa to solídne vybavilo.

• zakoupeno v Jan Šel před 3 měsíci

Skvěla investice já i má manželka jsme s másaží nadšeni ,dokonce jsem si pořidil i maserske lehatko moc dekuji za on line kurzy Přeji krasný den Hrnčíř

• zakoupeno v Jan Šel před 3 měsíci

Jediná zpráva byla že objednávka byla přijata.Bohužel po 14 dnech zboží nedorazilo.

• zakoupeno v Jan Šel před 3 měsíci

Obchod absolutně nekomunikuje a nereaguje

• zakoupeno v Jan Šel před 3 měsíci

Nechapu proc pisi ze je skladem a pak clovek mesic ceka a nic..

Reakce obchodu Jan Šel

Dobrý den, vaší objednávku jsme již odeslali. Velice se omlouváme za zdržení Vaší zásilky. Z důvodu koronavirove situace a uzavreni hranic Velké Britanie se zpozdila dodavka zboží na náš sklad.

• zakoupeno v Jan Šel před 3 měsíci

Objednané zboží ani po čtrnácti dnech nedorazilo,nemohu doporučit.

• zakoupeno v Jan Šel před 3 měsíci

Před měsícem jsem objednala, nepřišel ani na Vánoce, ani mezi svátky, tak nevím zda dorazí nebo ne, ani vědět nedáte kdy mám balíček očekávat, škoda tolik jsem se těšila