14.10.2020 som si objednala aj zaplatila kurz 22.10.2020 ktorý som si chcela konečne po pár mesiacoch začať pozerať a sa učiť a nič nejde mi vôbec sa ani prihlásiť a registrácia bola na 365 dní. Môžte to prosím skontrolovať a ma kontaktovať ma? Ďakujem veľmi pekne

• Zboží nedorazilo, tak, co mám hodnotit ?

Nikdo mi nesdelil termín dodání , ani vyhled jak se to s objednávkou má.

Reakce obchodu Jan Šel

Dobrý den, velice se omlouváme za zdržení Vaší zásilky. Z důvodu koronavirove situace a uzavreni hranic Velké Britanie se zpozdila dodavka zboží na náš sklad. Vaší objednávku budeme odesílat ke konci příštího týdne. Prosíme o schovivavost v této nelehké době. Tym jansel.cz

Objednávku jsem udělala 25.12.2020. Dnes je 9.1.2021, ale zboží stále nemám.

Reakce obchodu Jan Šel

dodnes nedoručeno, pokud vubec nekdy prijde na zasilkovnu, tak ho rozhodne odmitnu - 14 dni je ostuda.

Reakce obchodu Jan Šel

Jediná zpráva byla že objednávka byla přijata.Bohužel po 14 dnech zboží nedorazilo.

Reakce obchodu Jan Šel

Obchod absolutně nekomunikuje a nereaguje

Reakce obchodu Jan Šel

• Nechapu proc pisi ze je skladem a pak clovek mesic ceka a nic..

Reakce obchodu Jan Šel

Dobrý den, vaší objednávku jsme již odeslali. Velice se omlouváme za zdržení Vaší zásilky. Z důvodu koronavirove situace a uzavreni hranic Velké Britanie se zpozdila dodavka zboží na náš sklad.

Objednané zboží ani po čtrnácti dnech nedorazilo,nemohu doporučit.

Reakce obchodu Jan Šel

Před měsícem jsem objednala, nepřišel ani na Vánoce, ani mezi svátky, tak nevím zda dorazí nebo ne, ani vědět nedáte kdy mám balíček očekávat, škoda tolik jsem se těšila

Reakce obchodu Jan Šel

• Ani po 14 dnech nebylo zbozi odeslano, ikdyz je skladem.

Reakce obchodu Jan Šel

Zboží ještě nedorazilo i když objednávku jsem zaplatila a ani jsem nedostala informace o zaplacení a doručení,přitom placeno již před 15 dny. Stále nic a čekám na info.

Reakce obchodu Jan Šel

• Objednala jsem si zboží na dobírku, následovala urgence, ze nemam zaplaceno. Kontaktovala jsem prodejce E- mailem, odpověděl, ze dobirka neni problem, ale od te doby ticho, zadne zboží dosud nedorazilo. Vánočního dárku se asi nedočkáme

Reakce obchodu Jan Šel

• Nekomunikuje. Měla jsem objednané zboží do zásilkovny na dobírku. Je to již měsíc a zboží nemám

Reakce obchodu Jan Šel

• Cena produktu navýšena o 100%. Produkt lze koupit o polovinu levněji. Dlouhá dodací lhůta.

Produkt Masáž pro cyklisty nesplňuje inzerovaný obsah. Reklama a popis kurzu je klamavý. Nikdo na moji stížnost nereagoval. Později jsem uplatňoval vrácení peněz na základě na 60ti denní garance spokojenosti. Opět bez reakce.

Reakce obchodu Jan Šel

Dobrý den, děkujeme za zprávu. Peníze jsme vám posílali na účet. Pokud můžeme s čímkoliv dále pomoci, zavolejte nám na tel. 774 774 839 a nebo e-mail [email protected] děkujeme vám. S pozdravem, Jan Šel.

• Masáže jsou pečlivě popsané a ukázané.
    • Aktivace fungovala velmi rychle, videí je více, na jednotlivé části těla.
    • Je slibován certifikát, ale není tam pak uvedeno ani jméno kdo jej přijal, a navíc nelze použít pro komerční masáž - to ale není předem uvedeno!

Krom toho certifikátu by to asi nemělo chybu, ale bez certifikátu je to pro mne zbytečné - nesplnilo účel, proto odstoupím od smlouvy.

Reakce obchodu Jan Šel

Hezký den Elfe, pokud chcete na certifikát uvést vaše jméno, musíte poslat požadavek na e-mail [email protected], kde kolega certifikáty každý den vystavuje a posílá je :)

Pod pojmem Balijská masáž jsem si opravdu nepředstavovala umývání nohou!! Dokonce i úvodní obrázek je přímo zavádějící.

Reakce obchodu Jan Šel

Asi jste si pustila pouze úvodní lekci :) Rituál na očištění chodidel je pouze úvodní lekce do online kurzu. Kurz obsahuje další video lekce a to tyto: Protažení trupu a masáž dolních končetin, masáž zad a šíje, masáž dekoltu, krku, hlavy, uši a obličeje a také masáž horních končetin.

Přes opakované urgence jsem zboží dosud neobdržela, ani odpověď e-mailem. Právě žádost o hodnocení obchodu byla poslední komunikací ze strany prodávajícího, což mi připadá docela divné.

Reakce obchodu Jan Šel

Váš e-mail nám bohužel spadnul do složky spam. Omlouvám se vám, že jsme si ho všimli až později. Již jsme vše napravili a odpověděli vám. Děkujeme.

• zakoupený kurz není vůbec hotový, pan Šel to zdůvodňuje tím, že mu ho střihač zčásti smazal

Reakce obchodu Jan Šel

terapie ruky vyučujeme pouze na živých kurzech. Rozhodli jsme se tak z hlediska zdraví. Omluvili jsme se a následně vám byly peníze vráceny zpět. Děkujeme za pochopení.