• Dobrý nápad s zanesením jmen dětí do příběhu.
    • -

99% spokojenost

• Jedinečnost

Myslím si, že jsem objednala knihu jako jedinečný dárek pro svého syna a dostane jej k Vánocům, protože miluje knížky, tak si myslím, že bude nadšený. Není nic krásnějšího, než se začíst do kniy a být opravdovým hrdinou. Těším se, až to rozbalí a uvidí názvy hrdinů :-) a místo oderávání děje.

Jen bych do budoucna ocenila, kdyby kniha měla více stránek a klidně může být menší. Já sama totiž nemám ráda, když knihu rychle přečtu :-D nejradši bych vždycky měla co nejhrubší a nekonečnou knihu. :-) S nákupem jsem spokojená a doporučuji rodičům a všem ostatním, jako dárek je to nádhera.

• Knihu kterou v knihkupectví nenajdu

vynikající !!!

• Nabízí možnost originálního dárku, zejména pro děti, kteří se díky knize mohou stát hrdinou/kou zajímavého příběhu.

Jednoduché objednání, velmi kvalitní a rychlá komunikace, knihy jsou překrásně ilustrované.
    Rozhodně doporučuji.

Super obchod. Komunikace a domluva s panem Mádlem úžasná. Vřele všem doporučuji.

• Přehlednost, nápad, rychlost
    • nevím o žádných

Super...

• Knížka je psaná jménem dítěte
    • větší výběr knížek pro děti staršího věku 8 a více

• Perfektní nápad i provedení !

Vše bylo tak, jak píšou. Jméno nemusí být v českém kalendáři, což mě velmi potěšilo. Navíc napíší jméno v jakémkoli tvaru (např. Janinka). Vše perfektní !!!

• Individuální přístup, kniha přímo pro obdarovanou osobu. Super myšlenka

• Kniha zabalena jen v bublinkove obalce. Mela lehce narazeny roh, ale nic hrozneho.

Vše proběhlo v pořádku,kniha je super, jen co bych být firmou opravdu změnila, je balení knih!!!!Ne jednou jsem se v hodnoceních dočetla,že kniha přišla poškozená a u mě to bylo naprosto to stejné. Jelikož kniha přišla jen v obálce,nijak nechráněná, vazba byla pomačkaná,rohy poničené :-( Toto mě opravdu dost mrzí. Nevypadá to vůbec jako nová kniha,ale jako někde z bazaru už používaná :-( . Nechápu,že se styl balení ještě nezměnil,když tu na to poukazovalo už tolik lidí! Přeci jen kniha není nejlevnější a za ty peníze by měla přijít tip top.

• zajimavy produkt
    • uvitala bych tu knihu z vice stranami,sle i tak jsem spokojena

uz jsem foporucila svym znamym

• Skvělý nápad na dárky

Byla jsem mile překvapena rychlostí vypracování knih (4 ks) a poslání. Mohu doporučit

• Super typy na originální dárky.
    • Nevím

Super obchod, rychlost dodání. :-)

• super novinka...

Super,jsem spokojená s kvalitou,rychlostí i s ochotou a čekám na další novinky,které si budu moct objednat pro děti...

• rychlé objednání.
    • příběhy jsou krásné a srozumitelné, jednoduché čtení pro začátečníky a nejlepší je , že si přečtou příběh o sobě
    • nikde jsem nevyčetla kolik hrdinů tam může být, proto jsem napsala tři hrdiny,není tam k vyčtení kolik má kniha stránek, takže jako nováček jsem neměla dost informací.

zřejmě jediná možnost, kdo píše o dětech z rodiny. zkušenosti zatím sbírám, teď už vím, že kniha může mít jen dva hrdiny.
    Ano, už jsem doporučila.
    proč ano? protože děti jsou nadšený,že si přečtou o sobě.

Velmi dobrá komunikace ze strany pana majitele, krátká dodací lhůta, solidní jednání......rozhodně doporučuji

• Knížky jsou díky výběru vlastního hrdiny adresne.
    • Představovala jsem si lepší kniharske zpracování.

Výborný typ na dárek

• netradiční zboží
    • po objednání delší odezva, ale chápu, že se blíží vánoce, tak je toho určitě moc

jsem spokojená