• Jedno velké zklamání

Kniha gramaticky naprosto špatně napsaná a hlavně chyby. Velké mínus.

• Komunikace se zákazníkem
    • Kniha je šitá rychlou nití. Vazba není v pořádku. Kvalita neodpovídá ceně.

• Pěkné, když si můžete zadat jména svých dětí
    • Moc nekomunikuje

Zaplatila jsem si fotografii do knížky, ale foto jsem marně hledala. Sice pár korun (39,--), ale jestli to obchod takhle udělá u všech, tak má dobrý kšeft.... Jinak ok.

• Zadna komunikace nevim jestli jim platba dosla a nevim co je z objednanym zbozim.

Jsem sklamana a doufam ze to neni zadny podfuk.

• Tento obchod nedoporučuji. Před 7 dny mi došel email, že zboží bylo odesláno - dodnes mi nebylo doručeno. Urgovala jsem emailem, ať mi pošlou alespoň číslo balíku, ať si mohu zkontrolovat - došla mi odpověď s nějakým číslem balíku, který je doručován do zcela jiného města - nechápu. Na telefon celý den nereagují!

Po výše uvedených zkušenostech se obávám toho, že mi nebude vůbec nějaké zboží doručeno. Zásadně nedoporučuji, komunikace velice špatná.

• nevím
    • nerespektují přání kupujícího

Nic moc

Knížka je pěkná blbost, už bych jí nekoupila.

• Rychlost dodavky
    • Nekontroluje kvalitu dodanych fotek.

Zaslana fotografie k niz nebyla stran obchodu pri objednavce knihy namitka pak v knize byla seda, nevyrazna a barvy nejsou ostre jako na puvodni, zaslane.
    Vzhledem k tomu, ze se jedna o darek pro male dite, velmi me to jako babicku mrzi.
    Obchod nebudu dale doporucovat.

• Obchod je v pořádku, ale nejsem spokojená se zbožím. Text v knize pro malé děti není členěn do odstavců a při čtení bude splývat. Velmi nehezké je velké množství řádků, které díky zarovnání stránky do bloku mají mezi slovy obrovské mezery. Vůbec nebyla vzata do úvahy grafická úprava. Tím se, jinak pěkný produkt, dost znehodnocuje

Osobní knížka mi připadá jako skvělý nápad na originální dárek. Bohužel, komunikace s obchodem vázla, zboží dorazilo pozdě a text v přání na úvodní straně je chybný. Knihu budu vracet. Nicméně doma už máme tři knížky a ty byly v pořádku.

• Dobrý nápad
    • -