• Zdravím všechny. obj. jsem plyšáky podle namalovaných obrázků. Kvůli koroně se to sice protáhlo, ale plyšáčky máme doma a nádherné.Majitel komunikuje, stará se, je úžasný. Co slíbil, dodržel. Syn si namaloval strašně složitou žirafku, se srdíčky a strašně barevnou (Děti myslely, že mají namalovat co nejkrásnější obrázek kvůli soutěži o kolo, takže obrázky byli nádherné) a byla úplně podle předlohy.Děti budou mít krásný dáreček na Vánoce. :-))) Paráda, chválím a děkuji.

• rychlé a bezproblémové jednání
    • nelíbí se mi reklama na konci knížky a odkazy na stránky

Knížka je krásná, máme doma už 3. Jedinou výtku mám na reklamu na ostatní knižky, která je na poslední stránce. V knížkach předtím nebyla. Knížku mám jako dárek a reklama se na tuhle osobní knížku opravdu nehodí. Kdo knížku už má, tak moc dobře ví kde najde i ostatní :-)

• Velmi příjemná komunikace,rychlé dodání

Děkuji za knížku pro mou neteř,Víla Fialka.Nádherná knížka,krásně ilustrovaná.Děkuji za příjemnou komunikaci a rychlé dodání.Jsem opravdu velmi spokojena a určitě objednám další knížku.Díky

• Krásná kniha

Krásná barevná kniha se jménem dítěte.

• Super komunikace
    • I knížka krásná
    • Doporučuji
  • zakoupeno v jáhrdina.cz před 10 měsíci

• Super komunikace, nastala chybička a proběhla velmi rychlá a ochotná komunikace za účelem reklamace.
    • Jakýkoliv dotaz je rychlé zodpovězení a dostatečně vysvětlen.
    • Knížky jsou nádherné.
    • Mělo by být upozorněno, v jaké kvalitě má být fotografie
  • zakoupeno v jáhrdina.cz před 10 měsíci

Při zadávání textu jsem popletla písmeno a vše bylo opraveno, ještě jednou děkuji

• Úžasná kvalita a zpracování knihy
    • Dorazilo již do 4 dnů
    • Předčilo má očekávání, doporučuji

Objednám znovu

• zakoupeno v jáhrdina.cz před 1 rokem

• originál zboží
    • rozumná cena

• zakoupeno v jáhrdina.cz před 1 rokem

• rychlé a vstřícné jednání
  • zakoupeno v jáhrdina.cz před 2 lety

Krásná knížka, která udělala velkou radost. Budu objednávat i pro dalšího vnuka.

• zakoupeno v jáhrdina.cz před 2 lety

Super rychlé jednání, následné nadšení malé čtenářky :-)

• zakoupeno v jáhrdina.cz před 2 lety

Fantastická spolupráce. Dodání za pár dní i v době před Vánoci. V textu jsem měla hrubku, kterou nebyly problém odstranit/změnit. Velmi příjemná komunikace. Vše bez problémů. Knížka (dárek) sklidil velký úspěch!

• zakoupeno v jáhrdina.cz před 2 lety

Knihy super, ochota aby došly do vánoc.
    Jen česká pošta nic moc lepší by byl jiný doručovatel! Dekuji

• zakoupeno v jáhrdina.cz před 2 lety

Krásné knížky a krásné čtení.

• zakoupeno v jáhrdina.cz před 2 lety

• Vše naprosto v pořádku, komunikace, knihy nádherné.
    • Nevýhoda žádná
  • zakoupeno v jáhrdina.cz před 2 lety

Mile me prekvapilo, jak krasne a precizne je to zabalene...takovy detail a hned jsem si predstavila, ze ruce, ktere balily...to delaly s laskou ke kniham

• Výborná komunikace a spolehlivost

• Kvalita
    • Ochota

Skvělá komunikace, vyšli mi maximálně vstříc. Potřebovala jsem knihu co nejdříve. Na to, že knihy se zadávají do výroby až po uhrazení objednávky, stačilo zaslat potvrzení o platbě, a ihned druhý den ráno balíček odesílali. Takže neuvěřitelná rychlost :-) Moc Vám děkuji!

• zakoupeno v jáhrdina.cz před 3 lety

Jako první knížka pro syna k narozeninám. Syn byl nadšený a čtení ho baví. Doporučuji.