• Skvělá komunikace

• Vstřícné jednání, rychlost dodání

Jsem nadšená, je to dárek pro dceru a už se těším až ji ho dám. Snad bude stejně nadšená jako já.

• Líbí se mi celkově nápad
    • Hezky graficky zpracována knizka
    • Originální příběh
    • Není úplně nejlepší vazba. Sotva drží.

Ve chvíli, kdy mi vyskočila reklama stránek, nechala jsem ani chvilku a knihu hned objednala.
    Kniha přišla během dvou dnů, což bylo skvělé.
    Trochu mě zamrzelo,ze fotka dcerky je na obyčejné A4, jako hlavní hrdina si myslím, že si dítě zaslouží onen fotopapir, na kterém jsou potom ostatní obrázky v knize. A dále se mi úplně nelibi vazba knihy, je to šité horkou nití, skoro nedrží. Kniha je krásný nápad, není zrovna levná na těch pár stránek, tak bych za tu cenu očekávala lepší zpracování. Každopádně dcerce se líbí, a to je pro mě důležité.
    Jen zlepsete zpracování, ať to opravdu stojí za to. Chci objednat ještě další, ale kvůli těmto nedostatkum váhám....

Velmi rychla komunikace a vstřícnost.

Zkušenosti jsou suprové, všem doporučuji.

Ocenila bych, kdyby mi po objednani bylo sdeleno, jak dlouho bude zpracovani trvat.
    Nicmene ihned po mem dotazu, zda budu mit zbozi vcas doruceno, mi prisla informace o expedici.

• Hezké provedení, rychlé zhotovení.
    • Hrozná doprava České pošty. Chybí možnost osobního převzetí nebo Uloženky, či Zásilkovny.

Rychlé dodání, možnost osobního věnování s vložení fotky. Vše v pořádku.
    Jen ta kvalita dopravy je tristní.

Knihy jsou pěkné. Jen vzhledem k dopravě bych asi volila jiný obalový materiál než bublin.obálku. Víme jak se pošta k zásilkám chová. ;)

Jedinečný dárek pro děti

Dobrá komunikace, krásné a nápadité knihy, i když papír by mohl být kvalitnější, vytištěno na obyčejném papíře. Knihy přišly s poničenými a zohýbanými rohy, protože byly zabalené pouze v měkké obálce.

Zkušenost mám zatím jen jednu dostala jsem kontakt od kolegyně na super dárek, tak jsem toho využila a nebyla jsem zklamaná i dodání proběhlo dříve než jsem čekala.

• Nadstandardní komunikace. Mojí chybou vznikl problém, po mém kontaktování obchodníka vše nadstandardně, co do rychlosti, tak snahy vyjít vstříc, vyřešeno. Kniha krásná, jako dárek za vysvědčení prvňačku určitě velmi potěší :)

• Výborná spolupráce konkrétně s panem Mádlem
    • zatím jsem žádné neobjevila

Nabídka knih se stále aktualizuje, i když nakupujeme nejméně 6 let, vždy si pro děti do mateřské školy vybereme a jsme spokojeni

Zboží perfektní, ale dopravou poškozená vazba.

• unikátní kniha, která děti baví!

• Super nápad, výběr pro různě staré děti.
    • Rychlá doprava, vzhledem k tomu, že se kniha musí vytisknout.

Doporučuji. Byl to můj druhý nákup a vše v pořádku. Děti měly z osobní knížky velkou radost.

Kniha je opravdu moc hezka dekuji

Nákup proběhl v pohodě, byla jsem příjemně překvapená, že to bylo za velmi krátkou dobu. Ale je trochu poškozený hřbet knihy.

Dobrý den,s nákupem jsem byla spokojena,pouze mám jednu výtku.U knihy o bílém koťátku jsem chtěla,aby v ní vystupovali sourozenci,ale bráška Maxík byl v knize označen jako kamarád.Nevadí,dětem jsme to vysvětlili.Jinak spokojenost veliká.Děkuji a doporučím Vás.