Bylo to poprvé a jsem spokojen

• Zboží skladem ihned k vyzvednutí
    • Ochotný prodejce poradit

Všem doporučuji

• spolehlivost

Reakce obchodu JADAL.cz - Nářadí

Dobrý den, děkujeme za pěkné hodnocení a nákup uhlíků Scheppach v našem e-shopu ;-) . Budeme se těšit na případný další nákup. S pozdravem tým JADAL.cz.

• kvalitní výrobky, velmi dobrá komunikace

Reakce obchodu JADAL.cz - Nářadí

Dobrý den, děkujeme za pěkné hodnocení a nákup v našem e-shopu ;-) . Budeme se těšit na případný další nákup. S pozdravem tým JADAL.cz.

• Rychlost dodávky, bez problémů

Vše v pořádku.

Reakce obchodu JADAL.cz - Nářadí

Dobrý den, děkujeme za pěkné hodnocení a nákup trysky Riwall v našem e-shopu. Pokud máme zboží skladem, snažíme se ho hned vyexpedovat, abyste ho dostal následující den ;-) . Budeme se těšit na případný další nákup. S pozdravem tým JADAL.cz.

• Doručení následující den po objednání.

Reakce obchodu JADAL.cz - Nářadí

Dobrý den, děkujeme za pěkné hodnocení a nákup uhlíků Scheppach v našem e-shopu. Pokud máme zboží skladem, snažíme se ho vyexpedovat co nejdříve, abyste ho dostal následující den ;-) . Budeme se těšit na případný další nákup. S pozdravem tým JADAL.cz.

• Rychlé vyřízení a dodání objednávky.
    • Nic.

Reakce obchodu JADAL.cz - Nářadí

Dobrý den, děkujeme za hezké hodnocení a nákup plynových kamen Meva v našem e-shopu. Zboží bylo skladem, takže jsme ho hned vyexpedovali, abyste ho dostal následující den ;-) . Budeme se těšit na případný další nákup. S pozdravem tým JADAL.cz.

• Velký výběr zboží a supr rychlé doručení
    • Nevýhoda žádná

V obchodě radost nakupovat

Reakce obchodu JADAL.cz - Nářadí

Dobrý den, děkujeme za pěkné hodnocení a nákup lepidla SILATERM v našem e-shopu. Pokud máme zboží skladem, snažíme se ho vyexpedovat v den objednávky, abyste ho dostal následující pracovní den ;-) . Budeme se těšit na případný další nákup. S pozdravem tým JADAL.cz.

Obchod super v 09,00 hod. jsem objednal a v 12,30 hod osobně odebral.
    Jste super obchod a kamna jsem doporučil známemu.

Reakce obchodu JADAL.cz - Nářadí

Dobrý den, děkujeme za hezké hodnocení a nákup plynových kamen Meva v našem e-shopu. Kamna jsou skladem na prodejně, takže není žádný problém si je vyzvednout pár minut po objednání ;-) . Budeme se těšit na případný další nákup. S pozdravem tým JADAL.cz.

• odborné poradenství
    • ochotná obsluha
    • možnost parkování před obchodem
    • internetové ceny
    • na prodejně menší množství nářadí, na druhou stranu vše se dá objednat do 48 hodin na prodejnu

Reakce obchodu JADAL.cz - Nářadí

Dobrý den, děkujeme za pěkné hodnocení našeho obchodu a nákup ponorné pily Makita SP6000J. Jsme rádi, že jste spokojený. Jak píšete, co máme skladem na prodejně je dostupné "ihned", zbytek můžeme dopravit na prodejnu cca do 48h. Budeme se těšit na případný další nákup. S pozdravem tým JADAL.cz.

Ráno jsem objednal a druhy den zboží dorazilo. Rychlost a spolehlivost- doporučuji

Reakce obchodu JADAL.cz - Nářadí

• skvělá komunikace, rychlost vyřízení, dobré ceny

Reakce obchodu JADAL.cz - Nářadí

Dobrý den, děkujeme za hezké hodnocení a nákup těsnění PARKANEX v našem obchodu. Těsnění je skladem na prodejně, takže není žádný problém si ho vyzvednout pár minut po objednání ;-) . Budeme se těšit na případný další nákup. S pozdravem tým JADAL.cz.

rychlost a ochota

Reakce obchodu JADAL.cz - Nářadí

Dobrý den, děkujeme za hezké hodnocení a nákup olejového kompresoru ABAC v našem e-shopu. Zboží bylo skladem, takže jsme ho hned vyexpedovali, abyste ho dostal následující den ;-) . Budeme se těšit na případný další nákup. S pozdravem tým JADAL.cz.

• Nejde motor hlásí chybu
    • Nemůžu si užívat masáže

Reakce obchodu JADAL.cz - Nářadí

Dobrý den, bohužel hodnotíte výrobek nikoliv náš obchod. Po kontrole jsme zjistili, že jste zboží vyreklamovala a vše proběhlo hladce a výrobek máte zpět zcela v pořádku. S pozdravem tým JADAL.cz.

Rychlé dodání. Příznivá cena.

Bezproblémový obchod

• Rychle odesláno
    • Výborně zabaleno

• Vynikajúca komunikácia a rýchlosť dopravy.

Vše proběhlo v pořádku včetně dopravy do Alzaboxu.

• bleskové dodání

musím pochválit bleskové dodání