Nad míru spokojen.

dobrý

Vše rychle vyřízeno.

• přehledné stránky, rychlé dodání

• Rychlost, spolehlivost
    • Kvalitní produkt

Vše proběhlo rychle a na profesionální úrovni.

• Rychle vyřízení

Vše o.k.

• ++

• dobré ceny
    • rychlost doručení
    • dostatečná nabídka kurýrních služeb

• V obchdě jsou velmi ochotní, komunikativní a plní sliby.

• Rychlost,příjemná obsluha,cena

Vše jak má být

• Velmi rychle odeslané zboží.

Velmi vstřícné jednání, doručení ihned po objednávce bez závad. Vřele doporučuji

• bleskurychlé odeslání

Když jsem si šla vyzvednout zásilku do boxu, po otevření boxu byla schránka prázdná. Vše jsem řešil nejdříve s přepravcem, pak s obchodem. Nemohu si stěžovat ani na jednu stranu, všichni byli vstřícní, ale bylo to velmi zdlouhavé. Každý krok se řešil min týden. Dopravce po týdnu prohlásil zásilku za ztracenou a obchod čekal na vyjádření obchodu, že ztracenou zásilku zaplatí. Takže po měsíci jsem se své zaplacené zásilky dočkala.

• Mohla být lepší komunikace (zaplaceno, odesláno)

Reakce obchodu JADAL.cz - Nářadí

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Jen prosím nerozumíme kritice "Mohla být lepší komunikace (zaplaceno, odesláno)". Potvrzení o zaplacení objednávky se Vám ukáže automaticky hned po online platbě prostřednictvím GOPAY platební brány. Dále jste byl e-mailem informován o každém našem kroku: 14.12.2023 10:54 - Přijatá objednávka, 14.12.2023 11:41 - Připravena k expedici, 14.12.2023 15:16 - Odeslaná + jste obdržel další 2 e-maily od dopravce (že od nás obdržel zásilku a že Vám jí veze) + dopravce poslal sms s kontaktem na řidiče. Děkujeme za pochopení. S pozdravem za tým JADAL.cz Jakub Vlachý.

Zmenit dopravce

Reakce obchodu JADAL.cz - Nářadí

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Co se týká dopravy, velice nás mrzí prodlení v doručení. Bohužel jste si objednal těžší zboží a těsně před Vánoci, takže vzhledem k velkému vytížení se doručení o 2 dny prodloužilo. Udělali jsme ale maximum a urgovali depo, aby Vám zásilku co nejdříve doručili a nakonec se to podařilo doručit hned následující den. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za vzniklé komplikace. S pozdravem tým JADAL.cz.

• Dodání zboží "Antikorozní ochrana na bázi nanotechnologie Nanoprotech GPN Anticor Professional - 300ml (GNPAPRO300)" bylo na vyhledávačí doporučeno, včetně dopravy, jako nejlevnější.
    • Doprava a výběr z výdejního boxu mi vyhovoval nejlépe.
    • Vše bylo OK.