• nakoupil v obchodě JADAL.cz - Nářadí před 2 týdny

v pohodě

• rychlé vyřízení

• Perfektní komunikace
    • pravdivé informace na webu

• bez problémů
  • nakoupil v obchodě JADAL.cz - Nářadí před 1 měsícem

• skvělá komunikace ,vymyslel jsem si vypínač kterej nevedou a stejně ho od výrobce sehnali

vše na první dobrou .Jen samá nej .

Vše ok.

• nakoupil v obchodě JADAL.cz - Nářadí před 1 měsícem

• perfektní komunikace, zboží inzerované skladem na prodejně- skutečně skladem, ochotný a vstřícný personál

BEZ PROBLÉMŮ

• nakoupil v obchodě JADAL.cz - Nářadí před 1 měsícem

velice vstřícný přístup prodejce, spokojenost s cenou i kvalitou

• nakoupil v obchodě JADAL.cz - Nářadí před 2 měsíci

Nejdražší filtry, které jsem objednal. Ostatní firmy je dodávají za polovinu.
    Nějak jsem to na netu přehlédl, ale zboží jsem přijal, vracet nebudu a nakupovat také.

Reakce obchodu JADAL.cz - Nářadí

Dobrý den, velice je nám líto, že jste nespokojený s naším obchodem. Pro vysvětlení: je rozdíl, nejen v ceně, ale také v kvalitě, mezi originálním příslušenstvím přímo od výrobce a alternativním neoriginálním příslušenstvím. S pozdravem tým JADAL.cz

• jednoduchost, rychlost dodání

• Ochota, rychlá reakce

Objednávku jsem potřeboval zrušit a obchod s tím neměl problém. Za mě spokojenost.

• Ochota a profesionalita

Rychlé vyřízení objednávky.

• nakoupil v obchodě JADAL.cz - Nářadí před 2 měsíci

• Uzávěrka objednácek byla ke konci května. Jen jsem domek objednal, volali mi, že to bude až koncem června... :-(
    • A protože zatím nic nemám, není co hodnotit.

Reakce obchodu JADAL.cz - Nářadí

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Bohužel o domky je od dubna enormní zájem a distributoři se na to nepřipravili. Jakmile přijde nová várka, domek posíláme k Vám. Děkujeme, s pozdravem tým JADAL.cz

• nakoupil v obchodě JADAL.cz - Nářadí před 4 měsíci

Byly poškozené plastové lišty - skleník rozestavěný od 10.4.- reklamace neuznaná- přesto, že jsem okamžitě poslala požadovaný obnos na účet Jadal.cz- do současné doby mi přišel jen jeden kus , přesto, že jsem platila 2 kusy a skleník nemohu dostavět.

Reakce obchodu JADAL.cz - Nářadí

Vážená paní Cingelová, velice nás mrzí nastalá situace a také skutečnost, že i přes veškerou naší snahu, uvádíte, že nás nedoporučujete, přitom jsme Vás cca před hodinou informovali, že druhý kus Vám přijde zvlášť zítra. Znovu vysvětlíme podrobnosti daného problému. Reklamace nemohla být uznaná, protože jste škodu nahlásila až cca po 40 dnech od obdržení zásilky. Po takovéto době nejsme pak schopni reklamovat dopravu u přepravce, na tuto skutečnost Vás však upozorňujeme v mailu při odesílání zásilky (+ to máte v obchodních podmínkách). Po neuznání reklamace jsme navrhli zakoupení dvou plastových dílů, které jsme takřka ihned, po zaplacení, objednali u distributora. Pro pochopení, nejsme výrobci, ale prodejci, náhradní díly tedy musíme objednávat a tím pádem tedy i čekat na jejich naskladnění. Ve finální fázi jsme se snažili dodání urychlit tak, že jsme se domluvili, aby balík expedovali rovnou ze skladu distribuce k Vám. Bohužel omylem poslali jen jeden kus, to se občas stane, všichni jsme jen lidi, druhý kus budete mít o 1 den později. Rozhodně Vás nikdo nechtěl šidit, o tom podnikání není. Mějte se hezky, s pozdravem tým JADAL.cz

• nakoupil v obchodě JADAL.cz - Nářadí před 2 měsíci

Zboží dorazilo bez jakéhokoliv problému.

• nakoupil v obchodě JADAL.cz - Nářadí před 2 měsíci

• Vybral jsem si zboží skladem do 48 hodin a zároveň osobní odběr, abych měl jistotu, že budu mít výrobek na akci naplánovanou za týden. Bohužel můj záměr nevyšel. Objednáno 27.4. - připraveno k vyzvednutí 7.5. Abych byl objektivní, musím říci, že obchod se mnou komunikoval a zdůvodňoval to autodopravcem, který jim nezavezl zboží z důvodu nedostatku řidičů. V jiné situaci bych to asi bral jako výmluvu, ale bohužel jsem se s tím nesetkal v poslední době poprvé. Dopravní firmy mají velké problémy s nedostatkem řidičů a začíná se to projevovat v mnoha oborech. Proto neubírám hvězdičky, ale pokud budu na něco spěchat, budu muset zvolit jinou strategii, kterou nemohou ovlivnit podobné vlivy, jako v tomto případě. Tj. - skladem na prodejně

Reakce obchodu JADAL.cz - Nářadí

Dobrý den, Jak jsme s Vámi již řešili po telefonu i pak osobně na prodejně, velice nás problém s dopravci mrzí. Bohužel pokud jste na někom závislý, nemůžete dělat nic....S pozdravem tým JADAL.cz

• nakoupil v obchodě JADAL.cz - Nářadí před 2 měsíci

• komunikace a rychlost dodání zboží

• rychlý a levný

• Skvělá komunikace