JADAL.cz - Nářadí

802 recenzí z celkového počtu 2617 hodnocení

Ověřeno zákazníky

Obchod JADAL.cz - Nářadí získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze JADAL.cz - Nářadí

Jan

Přidáno: před 5 hodinami

Vše vpořádu dorazilo Doporučuji.

Jarda

Přidáno: včera, 18:39

Nemám nic k mému nákupu, jsem spokojen.

maťej

Přidáno: 12. prosince 2017

Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Honza

Přidáno: 6. prosince 2017

S nákupem jsem byl celkově spokojen. Na dotaz na zboží mi poradili, e-shop je přehledný a zboží bylo doručeno včas a v pořádku.

ruda

Přidáno: 5. prosince 2017

• Rychlá reakce na objednávku i její změnu při zjištění výhodnějšího nákupu u této firmy.

Rychlost, ochota, vstřícnost, což se u něktzerých internetových obchodů nedá říci.

Milli.htc

Přidáno: 5. prosince 2017

• Objednáno, vyexpedováno 24.11.2017. Po 4. dnech pátrání pres českou poštu jsem se dověděl, ze zásilka je místo Vimperku v Olomouci. Firma Jadal, nedostupný web,na strankach se pracovalo... zásilka dorazila po deseti dnech, nikdo mne o ničem neinformoval. Ubohý... Od konkurence byla u mne za dva dny

Reakce obchodu JADAL.cz - Nářadí

Dobrý den pane Gabalče, v první řadě se velice omlouváme za Českou Poštu. Bohužel, jak jste mohl zaregistrovat z médií, Česká Pošta již 14 dnů vůbec nestíhá doručovat balíky vlivem abnormálního vytížení a nedostatečného počtu pracovníků. Na základě této skutečnosti jste měl možnost si v košíku objednávky vybrat jiného dopravce (např. GLS nebo Toptrans). Jak píšete: 24.11. jste objednal, hned ten samý den jsme zboží vyexpedovali a zároveň jste dostal odkaz na sledování zásilky, další kroky jsou již na dopravci. Z naší strany si myslíme, že jsme udělali maximum a opravdu není v našich silách jednotlivě sledovat každou vyexpedovanou zásilku, pokud nám k tomu zákazník nedá podmět - ten jste nám bohužel nedal a píšete nám to až sem, do hodnocení obchodu, i když vlastně hodnotíte spíše dopravce...Co se týká nedostupného webu (28.11.2017), tak se jednalo o krátký 10 minutový výpadek z důvodu aktualizace e-shopu. Telefony byly v pracovní době samozřejmě aktivní. Děkujeme za pochopení a mrzí nás negativní zkušenost s naším e-shopem. S pozdravem JADAL.cz

Michal

Přidáno: 3. prosince 2017

• Vše probě jak jsem si představoval. Při dotazu ke zboží přišla rychlá výstižná odpověď

Přidáno: 30. listopadu 2017

• Promtne vybavenie

Roman

Přidáno: 24. listopadu 2017

Jeden den odpoledne objednáno, za 30 minut zboží u kurýra. Na druhý den ráno dorazilo.

vavik

Přidáno: 22. listopadu 2017

• vše šlapalo na jedničku, rychle vyřízeno!
  • žádná