Výdejní místo bylo v uvedené pracovní době zavřené.

Reakce obchodu Jabloshop

Kolega, který je na pobočce sám, musel řešit neodkladné firemní záležitosti mimo pobočku.
    Nastane-li tato situace znovu, budeme kontaktovat zákazníky, kteří u nás budou mít zboží k vyzvednutí, abychom je včas informovali.

• špatně zabalené zboží,utlučené všechny rohy baterky

kromě balení problém nebyl

Reakce obchodu Jabloshop

Bohužel některé baterie mají lehké „kosmetické“ vady již po dodání výrobcem, ale tyto nijak neovlivňují správnou funkci výrobku. Děkujeme za zpětnou vazbu, zlepšili jsme probalení baterií při odesílání.

• Rychlost a komunikace
    • ceny JA63 za 2500 je cena opravdu převysoká, jelikož jsem musel řešit krádež staré JA60, neměl jsem na výběr

Rychlé jednání, dobrá komunikace.

Bez reakce

Nechápu obchod se zabezpečovací technikou, který vyžaduje po zákazníkovi, který si chce zboží osobně! vyzvednout, jeho adresu. Tak jsem koupil jinde, kde po mně osobní údaje nechtějí

Reakce obchodu Jabloshop

stále pracujeme na tom, aby toto bylo možné, avšak vzhledem k vybavování objednávek musíme dle zákona uvádět na faktuře zákazníka, klasická prodejka je také možná. Pokud, by jste si přál vyzvednout zboží u nás prodejně v JBC tyto údaje nikdo po Vás chtít nebude, Pokud vyzvedáváte zboží na pobočkách bez prodejny údaje složí jako identifikátor - pokud uvedete jiné údaje na tzv. alias nikdo nedohledá pravý údaj a Vy zůstáváte v anonymitě.
    a přáním hezkého dne

Milan Novotný
    admin www.jabloshop.cz

• 1.Velmi špatně dostupná informace kde lze zboží vyzvednout (kromě prodejny v Jablonci). Weby dalších partnerů jsou ve stejném duchun a tak v mém případě došlo k tomu, že jsem volil odběr zboží na prodejně s tím, že jsem se domníval, že prodejna je v Praze Holešovicích. Jak se ukázalo později, byla v Praze na Štěrboholské ulici.
    • 2. Nelze platit platební kartou.
    • 3. Výzva k odběru zboží stačí e-mailem nebo SMS zprávou. Telefonát je zbytečný a obtěžuje.

Vzhledem k nepřehlednosti Vašeho webu raději volit obchod některého Vašeho dealera.

Reakce obchodu Jabloshop

Je nám líto, že jste s kvalitou našich služeb nespokojen. níže naše vyjádření k Vašim námitkám.
    1. Veškeré informace k odběru zboží na našich pobočkách jsou přehledně k nalezení v sekci http://www.jabloshop.cz/kontakty, ale samozřejmě se snažíme naše služby zlepšovat. Kamennou prodejnu máme pouze na pobočce v Jablonci nad Nisou.
    2.Ano, máte pravdu. Cítíme to stejně, jako velkou nevýhodu. Jelikož se nejedná o prodejnu, ale „pouze“ o montážní pobočku naší společnosti Telmo z těchto důvodů postrádá terminál dalšího využití.

3. Věc s SMS je jistě zajímavý podmět a tuto možnost budeme zvažovat. O možnosti osobního vyzvednutí se také dozvíte z emailu (změna stavu objednávky s komentářem, kde uvádíme veškeré kontaktní informace na pobočku (včetně GPRS souřadnic), tam také zmiňujeme nemožnost platby kartou atd. Obecně voláme proto, abychom zákazníky informovali okamžitě a na SMS zprávy reagují až zpožděně..

Za Jabloshop.cz
    Milan Novotný

• Nenabizet na Heurece zbozi ktere se uz nevyrabi.

Reakce obchodu Jabloshop

Dobrý den, z důvodu dohledatelnosti ukončených výrobku a nalezení jejich náhrady máme v katalogu skupinu ukončené produkty. Každý ukončený produkt , který již nelze objednat je nastaven s dostupností „produkt ukončen“ Zároveň už by nemělo být možné dát výrobek do košíku.
    Připravujeme nový jabloshop, kde by tyto výrobky měly být všechny zařazeny do skupiny archiv, a budou vyčleněny z xml tabulky pro Heureku.
    Váš Jabloshop.cz

• Je jediný,škoda.
    • Komunikace se zákazníkem,technická neznalost.Neznalost nabízených produktů,částečná neochota prodejců.

Silné nervy,nastudovat si technické info.nejsou chopni poradit.Z manuálů dokaže číst každý.

Reakce obchodu Jabloshop

Na vylepšení ve všech směrech se usilovně pracuje. Brzy pro Vás spustíme nový Jabloshop.
    Jabloshop
    Autorizovaný distributor a prodejce Jablotronu