• Po zaplacení faktury vám banka odečte z účtu poplatek 50,- Kč, což je nehoráznost!!!

Jinak vše v pořádku,

Reakce obchodu Jabloshop

naše banka není oprávněná Vám odečítat poplatky z vašeho účtu. Zde se musíte obrátit na vaši banku.

S pozdravem L. Janda

Marně čekáme na doručení zboží. Obchod bez jakéhokoliv vysvětlení zboží neposílá

Reakce obchodu Jabloshop

balík byl od nás expedován druhý den od vašeho objednání. Do emailu jste obdržel veškeré informace o zpracování vaší objednávky. Zpoždění dopravců již nejsme schopni ovlivnit.

S pozdravem L. Janda Jabloshop

• Komunikujú ok
    • nedoručuje do SK - neupozorní to
    • neviem v akom stave je objednávka

Reakce obchodu Jabloshop

naše firma zboží do ciziny nedodává a ani e-shop na to není postavený. Stát dodání máme pouze Czech Republic.

S pozdravem L. Janda

Jednání OK, vše v pohodě. Samotný telefon mne zklamal. Ovládání není úplně intuitivní.

• málo srozumitelné pro laika, málo zřetelná kompaktibilita sortimentu

Reakce obchodu Jabloshop

v případě že Vám není jasná kompatibilita výrobků, můžete volat na naší technickou podporu nebo zaslat e-mail, kde Vám veškeré otázky rádi zodpovíme.

S pozdravem L. Janda

• žádné potvrzení objednávky, doposud se mě nikdo neozval, už jsem se

žádné potvrzení objednávky, doposud se mě nikdo neozval, už jsem se zařídil jinak, čekat nehodlám

Reakce obchodu Jabloshop

omlouváme se za případné potíže. Bohužel u nás na eshopu neevidujeme žádnou rozpracovanou objednávku. Přišlo Vám potvrzení o přijetí objednávky, které chodí zákazníkům automaticky po jejím dokončení na eshopu, pokud jsou na ní zadané všechny povinné údaje? Podle času jsme dohledali objednávku a našli jsme ji v chybějících objednávkách, protože jste tam nezadal povinný údaj " Způsob platby". Necháme, proč Vám posílá Heuréka žádost na hodnocení objednávky, která není korektně vyplněná a dokončená? Případně nás můžete kontaktovat na emailu: [email protected].

S pozdravem L.Janda

• Žádná reakce na mojí objednávku.

Po uskutečněné objednávce se mi obchod vůbec neozval a ani objednaný výrobek mi nepřišel, ačkoliv jsou to již 2 týdny ...

Reakce obchodu Jabloshop

omlouváme se za případné potíže. Bohužel u nás neevidujeme žádnou rozpracovanou objednávku. Možná jste objednávku správně neodeslal. My jsme podle času dohledali objednávku, kterou máme v chybějících a nemá vyplněné povinné pole "Způsob platby". Pokud máte stále zájem o zaslání výrobků prosím o znovu objednání nebo nám zašlete objednávku na daný email [email protected].

• pro mne žádné
    • přesvědčování zákazníka o tom,že oni mají pravdu a zákazník je, s prominutím,vůl

po rozhovoru s pracovníkem obchodu už nemá cenu podrobně popisovat můj problém.
    Je s podivem,že stále nabízíte zboží,které nejste schopni dodat a místo něj pošlete náhražku odněkud z třetího světa.
    A velice pochybuji,že jeho živitnost bude stejná,jako u původního náhradního zdroje "alarmu"/20let/.Vašim potencionálním zákazníkům
    doporučuji,aby se při objednání nějakého zboží raději ještě přesvědčili,že jim přijde přesně to,co si vybrali a objednali na vašich stránkách.Bouše

Dobrý den pane Bouše,
    firma Jablotron si nechává od začátku svého působení vyrábět všechny záložní akumulátory v Číně a liší se pouze jejich potiskem. Dříve na nich byl název Jablotron a aktuálně Alamguard. To jsme se Vám snažili vysvětlit a odkázali jsme Vás i přímo na Jablotron tel. 800 800 522, kde Vám to potvrdí. Bohužel to pořád nechcete pochopit, že se nejedná se o žádnou náhražku a firma Jablotron má aktuálně ve své nabídce tento typ záložních akumulátorů,
    na které máte standartní 3letou záruku.

S pozdravem L.Hanšpach

• Nabídka v E-shou neodpovídá skutečnosti !!
    • Roměr : 27 x 27 cm je ve skutečnost 38x38 cm. viz info níže.......,.

V nabídce E-shopu jsou jiné rozměry než je skutečnost !!!!
    Při objednávání je nutno ověřit !!!•

Příloha z Eshopu:
    LED nástěnné a stropní svítidlo BELA 22W, bílá 4100K, 2100Lm, IP44 ECOLITE
    • Model: WD002-22W/LED | Dodavatel: ECOLITE
    Produktové číslo: 745/001896

LED nástěnné a stropní svítidlo BELA o svítivosti 2100Lm dokáže nahradit klasickou žárovku o výkonu 200W. Výkon 22W, uspoří až 80% energie. Barva světla bílá 4100K, Díky vyššímu krytí IP44 lze umístit i do exteriérů na strop i stěnu. Využití najde např: chodby paneláků, WC, schodiště, sklepy, vchody do budov, obchody, nemocnice, sklady, úřady, světlení

LED nástěnné a stropní svítidlo BELA 22W, bílá 4100K, 2100Lm, IP44 ECOLITE
    Název souboru Velikost Datum přidání Odkaz
    Produktový list svítidla BELA 507.73KB 04.03.2016 Stáhnout

Technická specifikace
    Balení obsahuje Napájecí zdroj
    Barva světla Bílá 4100K (W)
    Podání barev Ra 80
    Certifikáty a zkušební protokoly CE, RoHS
    Materiál kov, plast
    Životnost 30000h

Reakce obchodu Jabloshop

děkujeme za upozornění. U svítidla WD002-22W se nám omylem spárovaly rozměry z jiného svítidla. Chybu jsme již odstranili.
    Za toto nedopatření se omlouváme.
    Máte-li, vzhledem k jiným rozměrům svítidla, zájem o výměnu zboží, neváhejte nás kontaktovat.

S pozdravem L.Janda Jabloshop

• Ve Vašem obchodě jsem koupil samonabíjecí bateri do Maximobilu GDP-2,4xAA Jablotron.Původní baterie mi vydržela celých 10 let!Baterie,kterou jste mi zaslali vůbec nefunguje,přes veškeré nabíjení nevydrží ani minutu provozu,a ukáže se signál"baterie vybitá".Za téměř 500 kč/i s dopravou/,je to hodně šokující zjištění a rozčarování.
    Váš obchod mi byl doporučen nějakým vašim servisem po telefonu s tím,že jste jediný obchod který se prodejem produktů Jablotron zabývá,jinak že už se tímto výrobkem nikdo nezabývá.Je to škoda,s tímto telefonem jsem byl po celých 10 let od koupi maximálně spokojený,nikdy u něj nevznikla žádná porucha,či podobně.O to víc mne mrzí,že jen kvůli takové banalitě můžu telefon"pověsit na hřebík".Nehodlám totiž jako důchodce opět investovat do něčeho,s čím jsem získal takovou zkušenost.

MACKA Frant.,Břeclav

Reakce obchodu Jabloshop

nová baterie může být nefunkční. Při reklamaci nefunkčního zboží měníme zboží za nové. Je také možné, že baterie je v pořádku a odešel Vám zdroj u maximobilu, případně se porouchal samotný telefon. Doporučoval bych tedy nejdříve změřit zdroj u maximobilu. Pokud bude v pořádku a nová beterie též nefunguje, zašlete maximobil na servis.

S pozdravem L.Janda

• - nabizeji zbozi skladem, ktere pak neni k dispozici (v mem pripade LED osvetleni)
    • - zadna komunikace kdy zbozi bude (cekal jsem pres 5 tydnu kdy jsem navic parkrat volal do obchodu - vzdy mi bylo receno:" pristi tyden urcite zbozi
    • bude a zasleme ho")
    • - nabizel jsem reseni v rozdeleni objednavky a zaslani casti co je skladem: s tim souhlasi jen pokud zaplatim za kazdou cast objednavky cele postovne

Nedoporucuji - nulova komunikace, neochota domluvit se na reseni (napr rozdeleni objednavky a odeslani zbozi, ktere je dostupne v jednom baliku a zbytek az bude skladem), zbozi, ktere inzeruji jako skladem nemusi skladem byt

Reakce obchodu Jabloshop

zde se omlouváme za nevykrytou objednávku. Objednané zboží byla novinka v našem sortimentu, kde nám dovozce garantoval skladovou dostupnost v našem externím skladu, kterou bohužel nedodržel. Termín dodání neustále posouvá. Ve vaší komunikaci s eshopem jsme Vám vždy řekli poslední informaci o skladové dostupnosti, kterou jsme od dovozce měli.
    Dopravné zdarma máme u objednávek už od 1000,-Kč s DPH. Nevykryté objednávky s cenou v rozmezí 1000,-Kč až 2000,-Kč s DPH ale už nedokážeme rozdělit na dvě dopravy zdarma.

S pozdravem L.Hanšpach

• doprava při nákupu nad 1000Kč zdarma
    • zavádějící ilustrační obrázky, stručný popis výrobků

v obchodě jsem pořizoval celkem 6ks LED žárovka E27 A60 teplá bílá 12W 1055Lm TESLUX, ilustrační foto je zavádějící, očekávál jsem profil a metariál objímky žárovky podle obrázku, tedy profilovaný kov (zřejmě hliník nebo dural), který lépe odvádí teplo,
    doručené zboží vypaddá jinak - celoplastové tělo, při dlouhodobém svícení může dojít k deformaci tohoto plastu,
    dále 2 kusy nesou zjevné stopy předchozího používání,

jsem z kvality zboží zklamán, s ohledem na tuto zkušenost je to můj jediný a poslední nákup

Tichý R.

Dobrý den p. Tichý,
    objednané LED žárovky E27 A60 teplá bílá 12W 1055Lm TESLUX, jsou vyráběny v novém designu. Na úpravě fotografií na našem e-shopu se již pracuje. Zatím nemáme nové produktové fotografie od Tesluxu. K žárovkám Teslux přidáme podrobnější popisy.
    Tělo LED žárovky je termoplast-hliník, který se aktuálně používá u většiny nových modelů LED žárovek. Zasláno Vám bylo pouze nové zboží. Po kontrole žárovek na skladu jsme zjistili, že některé jsou skutečně dodány lehce zašpiněné a můžou budit dojem používání.
    Vzniklou situaci řešíme s dovozcem LED žárovek. V případě, že Vám objednané žárovky nevyhovují, tak je můžete do 14 dnů od objednání bezplatně vrátit.

administrátor eshopu

• Veškeré hodnocení je na houby, když jak ten kdo to expeduje, tak ten kdo to vydává, nezkontroluje zda vydávané zboží odpovídá tomu, co bylo objednáno!
    Při přebírání zboží při osobním odběru, jsem zjistil, že jsem dostal něco jiného! Tím se dodání spozdilo o dalších několik dní.

• Žádné

Zboží vůbec nedorazilo. Přesto, že mi přišel potvrzující e-mail, paní při mé urgenci tvrdošíně tvrdila, že jsem si nic neobjednala. Již nikdy více.....

Reakce obchodu Jabloshop

Za vzniklou situaci se omlouváme, zboží jsme měli skladem. Objednávka byla v systému ve zrušených objednávkách. Jsou zde nepotvrzené, nebo nedokončené objednávky od zákazníků. Vše jsme řešili s naším programátorem, protože Vám přišlo potvrzení o přijetí i s číslem objednávky. Bohužel nevíme přesnou příčinu, ještě se nám to nestalo? Jednou z možností je chvilkový výpadek sítě v čase dokončení Vaší objednávky.

• Zboží jsem reklamoval, ale nedostal jsem žádnou odpověď emailem. Telefonoval jsem jim, a stejně se nic neděje.

Zřejmě velmi slabá podpora zákazníků.

Reakce obchodu Jabloshop

Bohužel nejsme schopni konkrétně reagovat, protože nevíme o jaký druh reklamace se jedná.
    Obecně platí, že reklamace řešíme obratem, případně v zákonné lhůtě.

• Největší slabinou je doručení zásilky, ktreré již trvá několik dní za strašných zmatků ze strany doručovatele. Ve stanovené dny, kdy zakázku měl přivézt, tak ji nedorucil. Psal jsem opakovaně na Jablotron, žádná odpověď. Žádám o okamžitou nápravu. V. Píša

Reakce obchodu Jabloshop

Obdržíme-li od zákazníka informaci o problému s doručením, obratem řešíme tuto skutečnost s dopravcem a se zákazníkem komunikujeme. Tato informace se k nám, bohužel, nedostala. Je možné, že jste kontaktoval Jablotron. Naše společnost je TELMO a internetový obchod Jabloshop.cz.

• Nabízíte zboží které už nemáte

Reakce obchodu Jabloshop

Omlouváme se před svátky mohlo dojít k vyprodání určitých zásob rychleji než se aktualizoval náš e-shop.

• Odmieta posielat firmam, neschopnost vybavit balik pre Slovensko, nedokazali urcit konecnu uhradu v EUR.

Vyborny vyber a cenova dostupnost no bohuzial len pre fyzicku osobu z pobytom v CR.

Reakce obchodu Jabloshop

Náš internetový obchod Jabloshop má působnost po české republice, se zahraničím neobchodujeme.
    V případě, že se někomu podaří obejít systém a objednat zboží mimo ČR, řešíme objednávky individuálně a snažíme se vyjít vstříc, ale ne vždy jsme schopni vyhovět ve všem.

• Slušbé ceny a seriozní a zodpovědný přístup prodejce a jeho pracovnic.
    • Doprava zboží k zákazníkovi.

Nakoupit a přijet si pro zboží.

Reakce obchodu Jabloshop

V některých případech může dojít prodlení dodávky objednáného zboží ze strany přepravce. Tyto problémy s přepravcem řešíme, nicméně nejsme schopni přepravu ovlivnit

• GDP-04 je nepovedený výrobek

Reakce obchodu Jabloshop

Maximobil GDP-04 je běžně prodávaným výrobkem , bez negativních reakcí od zákazníků. Ale je pochopitelné , že každý zákazník má jiné nároky na funkčnost výrobku.