• Pěkný výběr
    • Dobré ceny

Milý Jan,

velmi děkujeme za Vaše milá slova a hodnocení našeho obchodu. Jsme nesmírně potěšeni, že Jste s našimi službami a servisem spokojný. Věříme, že šperk splnil vaše očekávání a bude vám nadále dělat radost. Už teď se těšíme se na Vaši příští návštěvu.

S úctou iZlato24.cz

• vřele doporučuji, měli to, co jinde ne a super ceny

Milá Lenka,

velmi děkujeme za Vaše milá slova a hodnocení našeho obchodu. Jsme nesmírně potěšeni, že Jste s našimi službami a servisem spokojná. Věříme, že šperk splnil vaše očekávání a bude vám nadále dělat radost. Už teď se těšíme se na Vaši příští návštěvu.

S úctou iZlato24.cz

• Dobrá cena zboží, slušný sortiment, komunikace obchodu vzorná
    • O žádné nevím

Milý Jan,

S úctou iZlato24.cz

• Velký výběr zlatých šperků.
    • Ceny zlata nejsou podle mne přemrštěné.
    • Krásné dárkové balení.
    • Certifikát na zlato i na drahé kameny.
    • Rychlé dodání.

Super obchod, spokojenost s nákupem.

Milý zákazníku,

• velký výběr
    • příznivé ceny
    • kvalita
    • certifikát pravosti
    • dárkové balení
    • sms zprávy o stavu objednávky

Milá Naďa,

S úctou iZlato24.cz

• krásný šperk, dobrá cena

Milá zákaznice,

• obrovský výběr
    • rychlé doručení
    • dárkové balení
    • dobrá cena

Milý Lubomir ,

• Přehledný eshop
    • Solidní ceny
    • Balení je trochu zbytečně komplexní, spousta textů, lístků, oplatek. Méně je někdy více

Celkově jsem velice spokojený. Budu se vracet.

Milý David,

S úctou iZlato24.cz

• vše - široký výběr, dobré ceny
    • rychlé dodání a skvělé balení

žádná, jen výhody

Milý Luděk,

S úctou iZlato24.cz

• Komunikace, cena, balení, rychlost dodani

Milý Václav,

• Kvalita
    • Nízké ceny
    • Krásné, překvapivé balení

Objednávala jsem poprvé a určitě budu objednávat znovu . Velká spokojenost . Dodání zboží přišlo v přesný datum .

Milá Kristýna,

• Rychlost, kvalita, cena

Milý Marian,

S úctou iZlato24.cz

• Pěkná cena a rychlost dodání

S úctou iZlato24.cz

• Cena, rychlost dodání, dáreček.

Vážený zákazník,

S úctou iZlato24.cz

• Výběr zboží,rozumné ceny,rychlé a bezpečné dodání,slevy.

Nakupuji často,jsem spokojen.

Vážený zákazník,

S úctou iZlato24.cz

• Hezké zboží, rychlé dodání, příznivé ceny.
    • O žádné nevím.

Vážená zákazníčka,

S úctou iZlato24.cz

• informovanost ze strany obchodu opravdu neskutečně velká, hlásili i přijetí do ZBoxu
    • velký výběr zboží, velice příznivé ceny
    • zboží luxusně zabaleno, bonusové dárečky navíc

Vážená zákazníčka,

• výběr
    • zboží skladem
    • ceny
    • přehlednost

Není to můj první ani poslední nákup zde. A jako vždy jsem velmi spokojená.
    Zboží přesně podle popisu, k tomu dorazilo obratem a krásně zabaleno. Za sebe rozhodně doporučuji.

• dobré ceny
    • krásně zabalené šperky
    • výborná komunikace
    • všechno v pořádku

S úctou iZlato24.cz

• výběr hezkých šperků, které jinde nebyly
    • slušná cena
    • platba předem, ale chápu.

Vážený zákazníku,