• Pěkný výběr
    • Dobré ceny

Milý Jan,

velmi děkujeme za Vaše milá slova a hodnocení našeho obchodu. Jsme nesmírně potěšeni, že Jste s našimi službami a servisem spokojný. Věříme, že šperk splnil vaše očekávání a bude vám nadále dělat radost. Už teď se těšíme se na Vaši příští návštěvu.

• Rychle odeslani, slevy
    • Fajn, ze u nekterych sperku je cm meritko
    • Zatim vzdy vse doslo brzy a v krasne zabalenem provedeni, verim, ze nepodvadeji se zlatem ani diamanty-neoverovala jsem
    • Docela velky vyber
    • Nektere sperky jsou pouze v jedne barve zlata, nektere drahe
    • Na obrazcich nekdy hodne mate velikost-smozrejme vzdy s vysledkem, ze real je mensi

Za me fajn, i jsem obchod par lidem doporucila. Nosim pouze zlato-alergie na kovy. A aktualne uz dlouho bile. Nekdy jsou sperky pouzr zlute, to je skoda. Uvitala bych vetsi vyber visacich nausnic, tanzanitu a safiru. Kdyz poslu dotaz, protoze info neni na webu, vetsinou projde odpoved, at si to prectu na webu, teprve na 2.-3. pokus prijde info a vitam, ze pak se objevi i na strankach. Ale vzdy jsme se domluvili. Jinak bych nenakupovala. Mam zlaty sperk s perlou, zirkony, diamanty. Vzdy krasny kousek.

Milá Leny ,

velmi děkujeme za Vaše milá slova a hodnocení našeho obchodu. Jsme nesmírně potěšeni, že Jste s našimi službami a servisem spokojná. Věříme, že šperk splnil vaše očekávání a bude vám nadále dělat radost. Už teď se těšíme se na Vaši příští návštěvu.

S úctou iZlato24.cz

• Rychlost, spolehlivost, velký výběr zboží

Milá Andulka ,

S úctou iZlato24.cz

• Dobrá cena zboží, slušný sortiment, komunikace obchodu vzorná
    • O žádné nevím

S úctou iZlato24.cz

• Velký výběr zlatých šperků.
    • Ceny zlata nejsou podle mne přemrštěné.
    • Krásné dárkové balení.
    • Certifikát na zlato i na drahé kameny.
    • Rychlé dodání.

Super obchod, spokojenost s nákupem.

Milý zákazníku,

• velký výběr
    • příznivé ceny
    • kvalita
    • certifikát pravosti
    • dárkové balení
    • sms zprávy o stavu objednávky

Milá Naďa,

• dárkové balení
    • dobrá cena

Milý Lubomir ,

S úctou iZlato24.cz

• Kvalitní služby a bohatý výběr

Velice kvalitní a spolehlivé služby

Milý Karel,

• Veliký výběr
    • Dobrá vena
    • Krásně zabaleno jako darek

Milý Jiří ,

S úctou iZlato24.cz

• vše - široký výběr, dobré ceny
    • rychlé dodání a skvělé balení

žádná, jen výhody

Milý Luděk,

• Kvalita zboží
    • Velký výběr

Doporučuji nákup na izlato.cz

• výběr
    • dobře a pěkně zabaleno

Nakupuji pravidelně a vždy s maximální spokojeností.

Vážený zákazník

S úctou iZlato24.cz

• Výběr zboží,rozumné ceny,rychlé a bezpečné dodání,slevy.

Nakupuji často,jsem spokojen.

Vážený zákazník,

• Rychlé vyřízení
    • Velký výběr sortimentu

• Velký výběr šperků
    • Rychlé doručení

Opravdu velký výběr šperků, doručení bylo neskutečně rychlé, krásně zabaleno, až budu příště vybírat šperky, tak volba je jasná :-)

• přehledné stránky
    • velký výběr

S úctou iZlato24.cz

• informovanost ze strany obchodu opravdu neskutečně velká, hlásili i přijetí do ZBoxu
    • velký výběr zboží, velice příznivé ceny
    • zboží luxusně zabaleno, bonusové dárečky navíc

• výběr
    • zboží skladem
    • ceny
    • přehlednost

Není to můj první ani poslední nákup zde. A jako vždy jsem velmi spokojená.
    Zboží přesně podle popisu, k tomu dorazilo obratem a krásně zabaleno. Za sebe rozhodně doporučuji.

S úctou iZlato24.cz

• rychlost vyřízení vč. dodání
    • široký sortiment
    • profesionalita

Věcně, stručně, krátce - jednoznačná spokojenost (můj zdejší první nákup) a všem budoucím kupujícím doporučuji.