• rychlost doručení

Vynikající nabídka a rychlost vyřízení objednávky.

Milá Dagmar,

velmi děkujeme za Vaše milá slova a hodnocení našeho obchodu. Jsme nesmírně potěšeni, že Jste s našimi službami a servisem spokojná. Věříme, že šperk splnil vaše očekávání a bude vám nadále dělat radost. Už teď se těšíme se na Vaši příští návštěvu.

S úctou iZlato24.cz

na zákaznické lince mi pomohli s objednávkou, děkuji za rychlé dodání a krásný šperk

Milá Libuše,

S úctou iZlato24.cz

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Rychlé jednání i dodání
    • Není žádná

Milá Radka,

S úctou iZlato24.cz

Vše naprosto perfektní jako vždy. Díky.

Milý Bohumil ,

velmi děkujeme za Vaše milá slova a hodnocení našeho obchodu. Jsme nesmírně potěšeni, že Jste s našimi službami a servisem spokojný. Věříme, že šperk splnil vaše očekávání a bude vám nadále dělat radost. Už teď se těšíme se na Vaši příští návštěvu.

• Vstřícnost, rychlost, dobrá komunikace

V jiném zlatnictvi už nakupovat nebudu. Jsem velice spokojená. Objednávala jsem už 3x.

Milá Vera,

• Rychlé doručení
    • Dárek navíc
    • Nádherné balení produktu
    • Jednoduše - dokonalé. Po rozbalení jsem byla velice mile překvapena.

Milá Mariana,

• Rychlé doručení

S úctou iZlato24.cz

Jsem velmi spokojená. Rychlost doručení. Objednávka byla velmi dobře zabalená.

Milá Ilona,

Profesionalita prodeje

• vše v pořádku
    • Snad jen darkové balení je ze včech stran potištění reklamou obchodu, musel jsem měnit dárkovou taštičku za jinou bez reklamy

Milý Honza,

Rychlost kvalita

děkuji za krásný šperk, vše v pořádku . Výborná komunikace

Milá Evicka,

S úctou iZlato24.cz

• Vše proběhlo hladce. Pěkný dárek a pěkně zabalený.

Vřele doporučuji.

Milý Ladislav,

• rychlost doručení

Milá Jaroslava,

S úctou iZlato24.cz

Objednávka bola vybavená rýchlo. Spôsob balenia zásielky zodpovedá hodnote zásielky.

Milá Dana,

S úctou iZlato24.cz

• Velký výběr, rychlé doručení.

S úctou iZlato24.cz

• Rychlost, spolehlivost, kvalita.

Super, vše krásné zabalené. Náušnice krásnější než na obrázku. Všem moc doporučuji. Příště opět nakoupím zde. Děkuji jsem moc spokojená.

Milá Dáša,

S úctou iZlato24.cz

Supr obchod hodně zboží za dobré ceny

Milá Jana,

• Rychlé odeslání