Otravné emaily ;)

Reakce obchodu iZlato24

chtěli bychom Vám poděkovat za nákup v našem internetovém zlatnictví.

Pokud jste se přihlásili na odběr novinek a nechcete je přijímat, stačí se pouze odhlásit z odběru.

Pokud máte na mysli potvrzující e-maily a e-maily o změně stavu objednávky, pak to je štandardný spůsob informování zákazníků, aby měli přehled zda se objednávka přijala, spracvává, expeduje nebo doručuje přepravní společností.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Přes sliby mi zboží, které bylo objednáno 8.12., dosud nedorazilo!! (14.12.)

Milá Jindřiška ,

děkujeme za hodnocení. Při platbě je třeba uvést variablní symbol , který jste nezadali. Po přiřazení platby manuálně jsme objednávku zpracovali a expedovali. Objednávka je na cestě k Vám. Informovali jsme Vás o tom také emailem.

• Poškozene zboži
    • Telefonicka komunikace = vyhra v loterii
    • Slozita vymena

Pokud si jako zakaznik objednam drazsi zbozi jako je zlato tak ma dorazit neposkozene. Objednal jsem nausnice a chybel kaminek, reklamuji to uz druhy tyden komunikace vazne, slozita vymena. Nedoporucuji

Milý Vojtech,

mrzí nás vzniklá situace.

Reklamační oddělení komunikuje výhradně e-mailem. Komunikace s Vami proběhla v pořádku, objednali jsme Vám i svos. Šperk Vám bude vyměněn co nejdříve dle dohody.

V případě dalších otázek nás neváhejte kontaktovat.

S úctou, iZlato24.cz

• Po telefonu s obchodem kde je moje zásilka nedokázali odpovědět. Čekám už přes týden. Zásilka je zallacena a nikde. Paní na telefonu vše odkejvala a pěkně se na mě vykašlala. Super

Vážená zákaznice,

přijměte naši omluvu, zpoždění nastalo u prepravcu DPD. Zásilka Vám bude dnes doručena.

S úctou, iZlato24.cz

• Narámek zlatý zapínání náramku zlato není což mne zklamalo nedoporučují žádným svým známým Váš obchod

Reakce obchodu iZlato24

mrzí nás vzniknutá situace, bohužel jsme od Vás neobdrželi žádnou komunikaci, že byl s objednávkou nějaký problém. Kontaktovali jsme Vás prostřednictví e-mailu, poprosíme Vás o odpověď aby jsme situaci mohli adekvátně řešit k Vaší spokojenosti.

Děkujeme.

Přejeme příjemný den.
    S úctou iZlato24

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Veliký výběr.
    • Levné ceny
    • Špatné velikosti.
    • Dlouhá doba dodání. Delší než se uvádí v objednávce.

Nevím jak je to možné ale ob prsteny nám přišli ve špatné velikosti! Objednali jsem ai i měžící kroužek na určení velikostí prstenů. No když prsteny dorazili tak nám byli malé a podle měřícího kroužku byli o 2 čísla menší než jsme objednali. Takže jsem si museli doplatiť asi 7 000 za změnu velikosti. Pořád čekáme na to až dorazí nové. Jelikož je doba dodání do 30 pracovních dnů i když na stránce se uvádí omnoho kratší doba.

Reakce obchodu iZlato24

chtěli bychom Vám poděkovat za nákup v našem internetovém zlatnictví.
    Doba dodání svatebních prstenů je 21-30 pracovních dnů, jak to máme uvedeno na naší stránce a máte to iv potvrzujícím emaily. Doba dodání byla dodržena. O dalším postupu jsme Vám informovali emailem.
    S úctou iZlato24.cz

Kupoval jsem zlaty řetízek pro ženu k narozeninám.Jenze nam vzhledové neseděl, chtěl jsem zboží vrátit popripade vyměnit .Ale bohužel obchod zatajil ze některé šperky nelze vracet.Klasicke klamani zákazníka a to všude píšou jak lze vrátit do 100 dnů. (Já ho vracel po 10 dnech )
    Shrnuto -radost nulová jen zklamání.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši recenzi ke které bychom se rádi vyjádřili. Vytvořili jste si objednávku na jméno, které není skladem, ale na objednávku a ještě iv bílém zlatě dle Vašich požadavků. Šperk byl na objednávku 21-30 pracovních dnů a jelikož jste to potřebovali doručit šperk dříve tak jsme Vám vyšli vstříc a doručili jsme Vám objednávku. Na stránce máme uvedeno v obchodních podmínkách že šperk který je vyroben na zakázku nelze vrátit. S obchodními podmínkami jste souhlasili při uzavírání objednávky. Děkujeme za pochopení.
    S úctou iZlato24.cz

Zboží vypadalo jinak než na fotce, složité vrácení

Reakce obchodu iZlato24

rádi bychom se vyjádřili k Vaší recenzi. Vytvořila jste si u nás objednávku na náušnice, kde jsou rozměry uvedeny v popisu šperku. Šperky jsou foceny našimi profesionálními fotografy a odpovídají skutečnosti. Vrácení je možné do 14 dnů, postup je uveden na naší stránce.

S úctou iZlato24.cz

• Příspěvek byl odstraněn z důvodu nerelevantnosti obsahu.

• Rychle doručení
    • Po týdnu nošení , ztratil se nám z náušnice kamínek, a zlomilo se zapínání.

Reakce obchodu iZlato24

mrzí nás vzniknutá situace. Kontaktovali jsme Vás prostředníctví e-mailu s postupem.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Přejeme příjemný den.
    S úctou iZlato24

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Dřív byla možnost dopravy zásilkovna ,teď už jen pošta...
    • Nelíbí se mě slabé info o zboží , některé nemá info vůbec ... (Barva , duté /plné, atd. ..)

Zboží mě dorazilo v rozmáčklé krabičce... Řetízek byl vypadený mimo krabičku...
    Jednoznačná Chyba balení a taky hlavně chyba doprava Češká pošta...

Dobrý deň,
    ďakujeme za vašu receniu ku ktorej by sme ja rádi vyjadrili. Na stránke máme rôzne druhy dopravy ako je zásielkovňa, balikovna, DPD kurier, a v neposlednom rade aj česká pošta. No ponuka dopravcov sa môže líšiť v závislosti od celkovej ceny objednávky, ktorá sa určuje výšku ceny poistenia v prepravných spoločnostiach. Vo vašej objednávke bola cena vyžšia ako 20 000 Kč mate možnosť vybrať si len medzi českou postou alebo DPD kurierom. V prípade ak balík navonok nebol poškodený ale krabička bola zdeformovaná vieme vám zaslať náhradnú krabičku.

S úctou iZlato24.cz

• podvody v drahých kamenech

zakoupila jsem manžetové knoflíky s achátem a brilianty. Knoflík byl osazen achátem a kolem něho měly být brilianty. Brilianty byly nahrazeny placatými achátkami a do certifikátu bylo zapsáno: popis kamene round,hmotnost 0,45ct,čirost opaque ,barva black. Když jsem chtěla certifikaci briliantu, tak mi paní na ústředně (jinam se nedovoláte) řekla, že jsou to brilianty z podstaty věci, tedy že to vyplývá z toho papíru,který se jmenuje certifikát kvality -knoflíčky. Kde je obchodní inspekce??

Reakce obchodu iZlato24

Dobrý den, rádi bychom se vyjadrili vaší recenzi nakolik jste si objednala mažetové knoflíčky IZBR900A Manžetové knoflíčky z bílého zlata s černým achátem a diamanty 0,450 ct ze kterého jasně vyplívá že jde o kombinaci achatu a černých diamantů. V certifikátu jsou popsány informace drahých kamenů a drahokamů. Kde v tomto případě jde o drahý kamen černý diamant s barvou (Black) a čirostí (Opaque) a drahokam Achát.