super

Reakce obchodu isix.cz

Děkujeme za hodnocení, velmi si jej vážíme, v případě, že pro Vás můžeme cokoliv udělat, neváhejte nás kontaktovat.

isix.cz

• rychlost dodání, velký sortiment

Vše proběhlo, jak mělo.

• osobní přístup
    • profesionální jednání
    • komunikace na úrovni

mám kameru SJ5000+. Rámeček Gitup jsem objednal, protože jsem měl kdysi podobný pro SJ. Pán mi na prodejně vysvětlil, že tento není pro můj typ kamery a prodal mi správný, který jsem na eshopu nenašel.
    Má rada je: "Pokud něco sháníte a nevíte si rady, navštivte jejich obchod v Praze, nebo jim zavolejte. Ochotně vám poradí. "
    Neagituji, nemám žádná procenta, jen jsem příjemně překvapen vstřícným postojem obchodníka.
    PS: přikoupil jsem nejen další rámeček, ale i druhou SJ5000+ na zadní okno auta. Nevěřili byste, jak rychle agresivní řidič vychladne, když zjistí, že jej natáčíte i vzadu

• Široký sortiment
    • Rozumné ceny
    • Volba dopravy

isix.cz

Dobré ceny, rychlé dodání, skvěle zabaleno, kvalitní zboží

• Rychlý servis
    • Zajímavý sortiment

isix.cz

Odborná porada, rychlé dodání a přijatelná cena.

• rychlost komunikace
    • rychlost dodání
    • komunikace po telefonu perfektní

isix.cz

velmi rychlé a jednoduché vyřízení objednávky

isix.cz

• velký výběr, příznivé ceny, rychlé dodání

• Super komunikace
    • Rychlost dodaní

• přehlednost, rychlost

Rychlost dodání

• Velký výběr
    • Zboží skladem
    • Ceny

Při objednávce vynikající komunikace s panem Hlaváčkem, vše vysvětlí, poradí. Kamera objednána v 17,15, zásilka dorazila druhý den v 10,00.

isix.cz

V obchodu jsem nakupoval již vícekrát a nikdy nebyl problém. Nedávno jsem koupil outdoor kameru, ale její obraz se mi nelíbil. Kameru jsem vrátil a den po jejím doručení prodejci jsem už měl peníze zpět na účtu. Právě rychlost vyřízení je skutečně neobvyklá a nadstandardní.

isix.cz

Nakupoval jsem zde poprvé, ale můžu jenom doporučit vše proběhlo
    rychle jeden den objednal druhý den dorazilo zboží.

• Rychlost dodání zboží

isix.cz

• Velmi rychle doručení! Zboží bylo kvalitně zabaleno,aby nedošlo k možnému poškození.