Vyzkoušeno a i nadále zkoušeno - vše jak má být, odpovídá popisu prodejce. Jediná "chyba" na kráse je DOPRAVA. Bez jakéhokoli upozornění "přesunuli" zboží jinam (PPL), stylem sami si na stránkách najděte, kde se vaše zboží nachází.

Reakce obchodu isix.cz

Děkujeme za hodnocení, velmi si jej vážíme, v případě, že pro Vás můžeme cokoliv udělat, neváhejte nás kontaktovat.

• Rychlé vyřízení

Již jsem v minulosti nakupoval, vše bylo OK

isix.cz

• Ochota poradit a doporucit.

• Solidní a slušné jednání

• Fair ceny

isix.cz

• Dobrá cena a komunikace, rychlé doručení.

isix.cz

• Výběr zboží, cena, rychlé dodání

Rychlé jednání.

• Rychlé a férové jednání

isix.cz

• Perfektní levná a přitom kvalitní
    • Častá výměna držáku na sklo který přestane držet,především první který je lepicí

• Rychlé doručení

• Dobré ceny
    • Rychla odezva
    • Spolehlivá komunikace
    • nevím

JSem spokojen, dobrá komunikace, dobrá cena

• I

isix.cz

Rychle, bezproblemove, nebyl to muj prvni nakup na isix

• Rychlá expedice

• Dobra cena