• Zboží doručeno
    • Prodávají nekvalitní zboží

Reakce obchodu isix.cz

Mrzí nás že jediný způsob jak jste se nás rozhodl kontaktovat je tato recenze. Nevíme tak co se nepovedlo. V případě že by jste si přál řešit problém s fólií na displej Xiaomi A1 v hodnotě 100Kč, stačí nás kontaktovat a rádi se domluvíme na vrácení peněz.
    isix.cz

Nekompaktibilní!!! U gimbalu je kabel micro USB, který má jinoz koncovku a nejde napojit na kameru!!! Obchodník o tom ví a přesto prodává, aniž by na tuto skutečnost upozornil!!!! Na dotaz proč? Zněla odpověď: protože je gimbal tak levný….

Reakce obchodu isix.cz

omlouváme se za komplikace při nákupu na podnikatele, při uvedení iča.
    Chybějící USB-C kabel byl u výprodejového gimbalu jasně zmíněn.
    Jako vstřícnost jsme Vám jej nabídli zdarma zaslat jakmile jej doskladníme.

Mrzí nás nedorozumění, ale bylo to z naší strany jasně uvedené.

Pokud by jste se rozhodl jinak řešit dejte nám vědět.

isix.cz

• Ke kameře není dodán český návod!

Ke kameře není dodán český návod.

Reakce obchodu isix.cz

Návod ke kameře samozřejmě máme a ke kameře jej dáváme, dokonce jej máme elektronický na webu.
    Pokud jej chcete doposlat, tak dejte vědět.

• Rychlé dodání objednaného zboží
    • Nulová technická podpora , telefonicky jsem se zeptal na doplňující parametr který nebyl uveden návodu bohužel jsem se dočkal zmatené arogantní odpovědi.

Nakupuji řad u oborníků kteří zají své výrobky i po technické stránce bohužel tento obchod to nesplňuje.

Reakce obchodu isix.cz

Slušně jsem Vám poradil i vysvětlil jak daná funkce funguje.

Nespletl jste si náhodou eshop?

Kdyby něco zavolejte, rádi poradíme :)

isix.cz

Nelíbí se mi, když obchod nezveřejní všechny poplatky spojené s nákupem .... viz různé příplatky (platba za dobírku, prodloužená záruka aj.obchodní finty k navýšení ceny) Když si toho zákazník nevšimne, stane se, že nakonec výsledná cena je vyšší, než by koupil jinde!!

Reakce obchodu isix.cz

Děkujeme za hodnocení, pravděpodobně se jedná o nedorozumění. Protože žádné finty jako poplatky za záruku nemáme. Pravděpodobně jste si nás tak spletl s jiným eshopem. Mrzí nás pokud se Vám nelíbí poplatek za dopravu 55Kč nebo cena dobírky od 25Kč u PPL nebo 35Kč u České pošty. Skutečně jsou to nákladové ceny. Případně je možnost platit kartou nebo převodem a to bezplatně. V případě, že to vidíte jinak, neváhejte nás kontaktovat, rádi dořešíme :)

isix.cz

Zboží bylo doručeno v pořádku. Chování pracovníka zákaznického servisu ale nebylo vstřícné a prozákaznické (jak při telefonickém hovoru, tak v e-mailové komunikaci). Navíc smazali mou negativní recenzi na svém e-shopu ještě v den vložení. Toto není profesionální jednání.

Reakce obchodu isix.cz

omlouváme se za komplikace, ale Vámi požadovanou změnu faktury skutečně nemůžeme provádět.

isix.cz

• Rychle vracene penize za zbozi
    • Zbozi z Ciny v cinstine

Objednany naramek Xiaomi mi band 4 nesel puvodne vubec nabit, po cca 45 min se nabijeni jakoby chytlo, pri 100% nabiti jsem ho vyndal z nabijecky. Behem 4 minut lezeni na stole se vybil na 65% , za dalsich cca 5min padla hodnota baterie na 50%. Naramek byl v cinskem jazyce a ani po sparovani s telefonem a aplikaci My fit se nedalo prepnout ani na anglictinu, natoz na cestinu jak bylo u vyrobku avizovano. Jednalo se o cinskou ditribuci, ne o EU. Vymenil jsem si s obchodem nekolik e-mailu, ale nemelo to cenu. Naramek jsem jel reklamovat a pozadoval jsem vymenu za EU distribuci. Prodavac vytahl igelitovy sacek, v kterem mel nahazenych odhadem 50 naramku a jeden mi podal s tim, ze je vymena provedena. Pokud bych stal na cernem trhu nekde pod mostem, asi bych se s tim spokojil, ale takto ne. Pozadoval jsem tedy vraceni penez, coz byl taky porod, jelikoz mi prodavac vystavil dobropis na nizsi castku, nez jsem zaplatil. Az na treti pokus byl dobropis v poradku, novy naramek jsem si objednal v alze a funguje na prvni dobrou.

Reakce obchodu isix.cz

Omlouváme se za komplikace se zbožím, jsem rád že jste zboží reklamoval.
    Jsem rád, že se kolega pokoušel vyřídit reklamaci na místě.

Jsem i rád, že jste obratem obdržel peníze zpět,pokud jste nebyl s okamžitou výměnou spokojen.

Případně nás kontaktujte s dalšími podrobnostmi do emailu a rádi Vám dále vyjdeme vstříc.

isix.cz

• Naprosto nevyhovující technická podpora. Tedy žádná.

Reakce obchodu isix.cz

V systému vidím, že jste pouze si přál objednávku na cpl filtr z 19.10 dne 20.10 zrušit což jsme obratem udělali.
    Nespletl jste si s hodnocením eshop?
    V případě dalších objednávek nás neváhejte kontaktovat, rádi pomůžeme.

isix.cz

• Nedostal jsem co jsem si objednal

Reakce obchodu isix.cz

paní Koloničná, můžete nás prosím kontaktovat s tím co bylo v nepořádku ?
    Objednávku vidím jako doručenou.
    Nespletla jste si obchod?

Hlaváček

• Zboží bylo možno po dohodě vyzvednout i 15 min. po zavírací době.
    • Objednal jsem si Mi Band 4 a náhradní náramek. Přišlo potvrzení objednávky, kde obě věci potvrzují, že mají skladem, a že je mám připravené k vyzvednutí. Tak s tím tak nějak člověk počítá, zvlášť v předvánočním shonu. Jaké je ale překvapení, když si přijdete zboží vyzvednout a podávají vám jen hodinky. Na dotaz, že mám objednaný i náhradní náramek jen suchá/strohá odpověď: "No, my v těch náramcích máme trošku zmatek. Další zboží bude v lednu". Takže děkuju pěkně, posunu si Štědrý den až na leden, jasně, no problemo...... Žádná omluva, nic. Máme bordel, tak co se divíš, zákazníku..... Tedy nedoporučuji, příště raději jinam, pokud vám nevadí, že dostanete reálně půlku toho, co jste si objednali a co vám bylo potvrzeno.

Reakce obchodu isix.cz

omlouváme se za problém při vyzvednutí po otvírací době, v případě, že by jste si vybral jiný barevný náramek k vyzvednutým hodinkám, rádi Vám jej jako omluvu zdarma dodáme, detaily jsme Vám zaslali do emailu.

Přejeme hezký nový rok :)

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Zboží mi bylo doručeno pouze částečně, náhradní náramek nebyl dodán i když byl na faktuře a byl zaplacen. Musela jsem volat, proč tam není. Prý mezitím byl vyprodán a mám si napsat žádost o vrácení peněz. Peníze,ale byly ihned vráceny na účet.

Reakce obchodu isix.cz

Omlouváme se za komplikace. Věřím, že Vám příště budeme moci nabídnout jiné skladové zboží.

Přejeme fajn den
    isix.cz

Vycpali mi balík nerozdrcenými obálkami od jiných zákazníků. Když jsem to s nimi řešil a zavolal i daným zákazníkům z obálek, tak obchod Isix, prostě konstatoval, že to NENÍ chyba obchodu, ale nějakého jejich zaměstnance Míry, a že za vše může míra. Takhle si nepředstavuji chování dospělého obchodu... No comment. Zboží dorazilo, ale tohle byla fakt síla. Takže zdravím zaměstnance "Míru" a majitelům vzkazuji, že se nemůžou sprostit odpovědnosti za svého zaměstnance s tím, že konstatují, to my nic, obálky tam vecpal Míra. Mě to je jako zákazníkovi jedno. Prostě by jste něměli vycpávat balíky nerozdrcenými obálkami z reklamací, kde jsou osobní údaje, jména, adresy, telefony jiných Vašich zákazníků.

Reakce obchodu isix.cz

mrzí nás, že jste nebyl spokojen s balením zásilek.
    Jak jsme již uvedli, provedli jsme kroky, aby balení zásilek bylo ve všech případech v pořádku.

Přeji pohodový den
    isix.cz

• Uvádějí ne zcela pravdivé údaje k výrobku.

Reakce obchodu isix.cz

Velmi nás mrzí pokud je folie chybně vyrobena nebo má nějakou vadu.
    Neváhejte nám zaslat číslo účtu. Vrátíme za folii 60 Kč, folii není nutno zasílat zpět.

isix.cz

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Hodinky celé v čínštině s nelze přeinstalovat, ikdyž byl slíben česky firmwale

Rychlost obchodu, ale zboží vráceno, protože byli v čínštině

Reakce obchodu isix.cz

Děkujeme za hodnocení, náramky momentálně prodáváme v global anglické verzi.
    Případně i u nás na webu je návod jak cz firmware nahrát.
    Návod u nás na webu jsem nyní zkoušel a funguje.

Klamani zakaznika

Reakce obchodu isix.cz

Děkujeme za hodnocení, velmi nás mrzí pokud máte se svoji kamerou Xiaomi do auta nějaký problém, nebo se jedná o nějakou záměnu, či závadu. Neváhejte ji reklamovat například pomocí reklamačního formuláře u nás na webu, nebo nás kontaktovat na email: [email protected] :)
    Určitě viřídíme k Vaší plné spokojenosti :)

• PODIVNÝ DŮVOD ZRUŠENÍ OBJEDNÁVKY

Reakce obchodu isix.cz

vidím, že Vaše objednávka byla zrušena jelikož nebyla skladem i dle informací zobrazených na eshopu a nemohla jste více než měsíc na zboží čekat. Věřím, že si u nás vyberete jiné skladové zboží.