• objednávka připravena rychle
    • jednání se zákazníkem viz níže

Objednal jsem si autokameru, s přípravou objednávky jsem byl spokojen. Horší bylo její vrácení. Z poslední návštěvy prodejny jsem si zhruba pamatoval otevírací dobu, měli do 18:30. Přijedu k obchodu (čtvrtek) a tam je napsáno do 18 h., na netu dokonce do 17 h. Když jsem volal na uvedené číslo, kde ještě měli napsáno "přijdeme do 3 minut", tak nejdříve, že mají do 17, když jsem je upozornil, že na dveřích mají do 18 h., tak poté začli, že je rodinná oslava a že najeli na sváteční provoz (další den byl Velký pátek). Poté mi pán telefon típnul. Takže jednání se zákazníkem na skutečně vysoké úrovni. A na prodejně mi pak řeknou, že se mi snažili vyjít vstříc, ale doposud jsem nepochopil jak. Takže mají 3 verze otevírací doby, tak si můžete asi vybrat. Na prodejně mi pak pán v podstatě řekl, že je to v pořádku, že mám koukat na net. Takže nakonec je to ještě moje chyba. Třešnička na závěr - v názvu produktu měli uvedeno GPS, ale jaksi zapomněli uvést, že ten je potřeba dokoupit zvlášť. Tato informace se objevila až následně po telefonátu, to mě ještě ujišťovali, že se kamery testují apod a vše by tedy mělo být OK, takže očividně to byla pro ně také novinka. Ať si každý udělá svůj obrázek o této firmě, ale za mě NE!

Reakce obchodu isix.cz

Děkujeme za recenzi. Otvírací dobu jsme měli pro čtvrtek před Velikonocemi jasně uvedenou nerozumím tak Vaší poznámce.
    Peníze jsme také obratem vrátili vyšli jsme Vám tedy vstříc jak nejvíce bylo možné. Ohledně technického nebo jakékoliv problému nám neváhejte napsat jsme tu vždy pro Vás :)

Přeji fajn den
    Ještě jednou se omlouváme za jakékoliv nedorozumění i když námi nezaviněné :)
    isix.cz

• Zboží jsem si objednal přes ppl službu a to byla ta největší chyba. Ne jen že zboží nedorazilo ale ani neměli sebemenší chuť mi dát vědět. Když jsem se začal zajímat bylo mi řečeno at se nestaram ze to nějak stihnou. Nestihli. Takže za mě nedoporucuji ani obchod ani ppl-ko.

Reakce obchodu isix.cz

Děkujeme za hodnocení, velmi si jej vážíme, za PPL se velmi se velmi omlouváme, bohužel to nejsou naši zaměstnanci.
    V případě, že by jste chtěl zaslat zboží znovu například poštou, tak nás kontaktujte.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Zatím od dopravce PPL mám zdělení že z kapacitních důvodů nemohou balíček doručit. Tak jsem zvědav zda si do vánoc ten čas na doručení udělají. Asi bych zvážil jiného dopravce, který ty kapacity mají.

Zatím od dopravce PPL mám zdělení že z kapacitních důvodů nemohou balíček doručit. Tak jsem zvědav zda si do vánoc ten čas na doručení udělají. Asi bych zvážil jiného dopravce, který tu kapacitu má.

Reakce obchodu isix.cz

Děkujeme za hodnocení, dle systému to vypadá, že jste měnil adresu dodání, doručení v tomto případě se může protáhnout, věřím, že v pondělí bude doručeno.

isix.cz

• fakturováno dopravné, které bylo garantováno zdarma

Dostal jsem fakturu s dopravným, které bylo garantováno zdarma. Po tel.hovoru bylo naštěstí vše napraveno.

Dobrý den, Martine,
    Vámi vybrané poštovné - kurýrní přeprava zdarma není.
    Jak jsme Vám již říkali, pro Vámi vybrané zboží bylo zdarma poštovné - česká pošta.

Ještě jednou děkujeme za pochopení.

Přeji fajn den!

• Bezproblémová výměna za správný telefon.
    • Poprvé nedorazil správný telefon.
    • Objednávka obsahovala dárek, který bohužel také nedorazil.

Dobrý den, Miroslave,
    bohužel na skladu také dělají lidé a chyby se občas stávají.
    Jsme rádi, že vše je již v pořádku a správně vyměněno.

Pokud pro Vás můžeme cokoliv dalšího udělat neváhejte nás kontaktovat na email: [email protected]

Přejem fajn den !

• Levný
    • vydaný produkt neodpovídal obrázku na eshopu
    • přeprodej z eBay

Mini přísavku na sklo auta, kterou jsem si osobně vyzvedl na pobočce neodpovídala fotce na eshopu. Když jsem na to upozornil, tak mi pán jen nabídl ať si vyberu jinou, ale ani jedna neodpovídala fotce.

Dobrý den, Filipe,
    Požadovanou přisavku máme skladem za problém s vyzvednutím se omlouváme bohužel ji kolega pravděpodobně nemohl nalézt.
    Zastavte se nebo Vám ji rádi zdarma zašleme.
    Jinak zrovna přísavky z ebay nemáme, ale i tak děkujeme za hodnocení, rádi s Vámi situaci dořešíme.

isix.cz

Zboží (chytrý náramek) dorazilo se škrábancem na displayi.

Dobrý den, Filipe,
    Děkujeme za hodnocení, vidím, že jste si zakoupil zboží které bylo označeno jako rozbalené.
    Velmi rádi Vám i tak vyjdeme vstříc stačí nás kontaktovat na [email protected]

Přeji fajn den!

• Vadilo mi, že zboží bylo dodáno bez českého návodu k použití.

Dobrý den, Jane,
    Děkujeme za hodnocení trampolíny, omlouvám se za komplikace. Dle informací co mám k dispozici byl návod přiložen, pokud vypadl, tak nám napište na [email protected] a dopošleme.

isix.cz

• Zaslali zbozi pro jineho zakaznika! Po korekci na druhy pokus zas nemeli jednu z polozek objednavky...kterou jsem radeji stornoval...

Zmatek v odesilani zasilek. Ocenuji snahu majitele o korekci, ale ma si hlidat kvalitu a spolehlivost svych zamestnancu. Pro mne osobne ISIX poprve a naposledy...

Reakce obchodu isix.cz

děkujeme za hodnocení, skutečně došlo v době dovolené k této chybě a na Vaší zásilku byl umístěn chybný štítek.
    Bohužel jsme lidé a chyby se stávají.

Zásilku jsme k Vám opětovně zaslali zdarma i Vám proplatili Vámi vybrané poštovné k zaslání k nám. Navíc jsme Vám jako omluvu za neúmyslnou chybu dali slevu.

Je tedy pravdou, že jsem chybu udělali, omlouváme se, ale myslím si, že jsme chybu napravili více, než dobře :)

Přeji fajn den !

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Nebyl jsem upozorněn, že krycí sklo je na jiný model , byť jsme se o telefonu bavili a bylo mi řečeno, že jiný model tohoto telefonu neprodávají. Krycí skla ale asi jo...
    Takže nemám potřebné sklo, ale mám sklo na jiný model, asi moje blbost...

Děkujeme za hodnocení.

U skla máme v popisu napsáno, že není určeno pro tento telefon.

V případě že jste si vybral chybné zboží, jde jej bez problému vrátit.

Velmi se omlouváme za komplikace.

Přeji fajn den.
    isix.cz

• Komunikace i když částečně arogantní.
    • Při objednávce jsem žádal o dodání nového nerozbaleneho zboží. Došla mě částečně arogantní odpověď z čeho usuzuji, že by měli zasilat rozbalené zboží, že toto nedělají. No a jakoby naschvál, zboží přišlo evidentně rozbalene a ještě k tomu jiný typ.

Po zaslání této skutečnosti e-mailem mě obratem zaslali informaci jak mám zboží zaslat zpět. Takže komunikace obchodu dobra. Já si nakonec zboží nechal, mám na starosti jiné věci než běhat po poštách a toto řešit. Takže věřím ze zboží nikdo predemnou někdo půl roku nepoužíval. Každopádně je jasné ve kterém obchodě již nakupovat nebudu.
    Obchody by měli vracene zboží jasne označit a popr prodávat se slevou či jinou výhodou.

Reakce obchodu isix.cz

děkujeme za recenzi, skutečně došlo, k lidské chybě na skladu.
    Bohužel jsme lidé a chyby se stávají.
    A byl Vám zaslán typ powerbanky, která nám před dlouhou dobou došla. A připletla se mezi ty standartní.

Nabídli jsme Vám okamžitou výměnu a proplacení poštovného na obě strany.
    Bohužel z naší strany nemůžeme udělat více.

Pokud Vám můžeme jakkoliv jinak pomoci neváhejte nám napsat na :
    [email protected]

Pomůžeme :)
    Přeji fajn den !

• komunikace při reklamaci

při reklamaci zvýšený hlas že si dovoluji reklamovat,že oni prodávají....

Reakce obchodu isix.cz

Peníze Vám byly dnes na prodejně bez problému na základě toho, že jste si koupi rozmyslel ve 14 dnech na místě vráceny jiný kontakt od Vás bohužel nemáme.

V případě, že cokoliv nebylo řešeno dle Vašich představ napište nám na [email protected] Situaci s Vámi rádi dořešíme.

• Rychlé odeslání, flexibilní komunikace.
    • Zboží nedorazilo kompletní, chyběla jedna položka. Ráno telefonicky jeden ze zaměstnanců slíbil dodání, odpoledne mě druhý zaskočil zarputilým tvrzením, že zboží určitě přikládal. Bylo to velice trapné a nepříjemné. Obzvláště poté co jsem si tam musel sám dojet přes naprosto rozbitou Českobrodskou ulici.

Jeden člověk tam jednal naprosto profesionálně, druhý nikoliv.

Reakce obchodu isix.cz

mrzí nás že chyběla Vámi doobjednávaná paměťová karta.
    Věřím, že to ani jeden z kolegů neudělal naschvál a pokud došlo k jakékoliv desinformaci, mezi informací po telefonu a aktuální informací na prodejně, tak nás to velmi mrzí. Věřím, že se Vám kolega snažil kartu vydat co v nekratším možném termínu i z informací co měl aktuálně k dispozici.
    Jsme rádi, že jste přeci jen o kartu stál na tolik, a chtěl ji tak rychle, že jste si pro ni přijel a odmítl její zaslání.
    Zá způsobené i když krátké čekání, při výdeji se omlouváme.

V případě, jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit na náš kontaktní email:
    [email protected]
    Nebo na náš telefon:

Přeji pohodový den!

• Tato firma jedna z mnoha firem nejspíše jednoho podnikatele. Má jiné ceny dvě ceny na stekne zboží pod jinou identytou na internetu. Nedodržuje otvírací dobu klidně zavře obchod kdy se mu zachce na telefon reaguje cca po 4 hodinách jako proč mu kdo vola.

Nevhodný podnikatel co na trhu nemá co delat.

Reakce obchodu isix.cz

mrzí nás, že jste nebyl spokojen.
    Dovolenou jsme měli jeden den 4.7.
    Státní svátky 5.7 a 6.7 jsme měli zavřeno.
    Od 7.6 jsme již měli standartně otevřeno. / pracovní doba 8-18 hod /
    Tuto dovolenou, jsme dva týdny dopředu ve veškeré emailové komunikaci a na webu oznámili.
    Komentář k vašemu hodnocení :
    - ceny máme stejné v našem obchodě i na našem webu
    - naše firma byla založena v roce 1996 - pracujeme tak, aby jsem si udrželi přízeň naších zákazníku i do dalších let / desítek let /
    - Naše firma v roce 2016 vyřídila více než 3000 objednávek , vždy jsme se zaměřili na spokojenost naších zákazníku - 99,5% zboží, které nabízíme máme skladem a proto garantujeme doručení zboží pro objednávky přijaté do 18 hodin druhý pracovní den.
    - garantujeme vyřešení všech reklamací do 24 hod od jejich zaslání / nebo převzetí .
    - pravidelně kontrolujeme ceny našich výrobků, tak, aby byly pro naše zákazníky atraktivní
    - cena dopravy je od částky 1500 Kč zdarma, na levnější objednávky je cena dopravy je, již od 35 Kč

Hlaváček
    Isix
    Kontakt [email protected] , tel 603539206

objednaná kamera (SJCAM SJ4000 WiFi) nedorazila v češtině, jak je nabízeno, ale musel jsem si ji po komunikaci se shopem musel doinstalovat sám.

Reakce obchodu isix.cz

Skutečně jsme Vaši modrou sj4000 wifi, při nahráváni firmware přeskočili.
    Chyby se stávají jsme lidé.
    Každopádně český firmware máme i přehledně výrazně u nás na stránkách :)
    Bylo Vám bylo nabídnuto,že Vám kamerku pŕehrajeme a nebo, že si můžete firmware přehrát u Vás.
    Ještě jednou se omlouváme a věříme že kamerka Vám bude dlouho sloužit.
    Přeji parádní den k natáčení !

• zboží nebylo skladem jak bylo slíbeno, lživá informace

komu nevadí slíbený termín tak asi ano

Reakce obchodu isix.cz

mrzí nás problém s delší dodací lhůtou než jak bylo uvedeno 72 hodin a stal se z toho týden. O tomto problému s powerbankami víme, poučili jsme se a na tento technický problém jsme již nyní připraveni. Nicméně jsme i přes nedostatečný systém skladu, všechny zákazníky průběžně informovali o naskladnění a stihli jsme doručit do Vánoc.
    Tedy ještě jednou se omlouváme. A věříme, že další nákup již bude bez problému.