• Zboží je skladem
    • Mají prověřené kusy

Rychlé dodání

Obchod jsem neznal, tak jsem raději platil dobírkou. Vše v pořádku, velmi rychlé dodání.

• Dobré ceny
    • Výběr zboží
    • Pěkný e-shop
    • Český návod byl vytištěn divně
    • Ve vytištěném návodu jsem našel fakturu, která neměla s mojí objednávkou nic společného

Návod v češtině je asi extra služba od prodejce, takže jsem za to vděčný i když byl divně vytištěn.
    Faktura pobavila, na chvilku jsem byl docela zmatený. Nevadí

• Rychlost doručení
    • Super ceny

• rozumné ceny

• Rychlost doručení
  • Doporučuji!

Reakce obchodu isix.cz

Děkujeme za hodnocení, velmi si jej vážíme, v případě, že pro Vás můžeme cokoliv udělat, neváhejte nás kontaktovat.

isix.cz

Rychlé dodání, žáný problém.

isix.cz

Mohu jen doporučit. Skvělá komunikace, ochota, rychlé dodání, skvělý servis a kvalita produktu.

Super obchod

isix.cz

• Velmi dobrá dohoda a rychlé odeslání
    • Odborná technická porada

• Korektní jednání, rychlost

Bezva obchod

isix.cz

Vše v pořádku, zboží dorazilo, originálně zabaleno, teď už slouží svému účelu. Takže nákup ok.

bleskové jednání a vyřízení

Vše v naprostém pořádku

super

isix.cz

• rychlost dodání, velký sortiment

Vše proběhlo, jak mělo.