• rychlé vyřízení
    • nekvalitní skleník

výplně se upevnují svorkami a ty při každém větším větru vypadávají ven a desky lítají po zahradě

Reakce obchodu InternetovaZahrada.cz

děkujeme za Vaši reakci. Polykarbonátové desky jsou uchyceny o konstrukci se skleníkovými svorkami to je typ skleníku který jste si objednali.
    Při větrných podmínkách je třeba mít uzavřené dveře a okna aby nevznikl podtlak a následně aby nevypadávaly desky. Pro silnější uchycení a tudíž pevnost je možnost použít více svorek.

Internetovazahrada.cz

Výrobek jsem musel několikrát převrtávat, abych ho sestavil.

Reakce obchodu InternetovaZahrada.cz

mrzí nás špatná zkušenost s naším obchodem. Pokud jste měli nějaký problém bylo třeba nás kontaktovat, abychom věc mohli vyřešit. Od Vás neevidujeme žádný emial ohledně problému se zbožím. V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat na našem reklamčním oddělení.

Internetovazahrada.cz

• klamavé pěkné stránky budí pocit kvalitního zboží

Výrobek vypadá na fotkách velice dobře, ale potom přijde úplně něco jiného. Díly špatně pasují šrouby ke spojování se po pár opravných pokusech strhnou v závitu, navařené závity v konstrukci se vytrhávají. Ratanové pásky nedbale napletené místy vůbec nezapletené. Jestli toto je německý výrobek?????

Reakce obchodu InternetovaZahrada.cz

mrzí nás špatná zkušenost s naším obchodem. Pokud máte nějaký problém jak popisujete je třeba nás kontaktovat na našem reklamačním oddělení, abychom problém mohli vyřešit. Od Vás neevidujeme žádný email ohledně problému nebo nespokojenosti se zbožím.

Internetovazahrada.cz

fotka nabízeného zboží je jiná než skutečnost , ukotvovací trny byly zcela jiné než na fotce . V podstatě jsou k ničemu a ještě překáží nicméně sušák je sice malý, ale dobrý

Reakce obchodu InternetovaZahrada.cz

mrzí nás špatná zkušenost s naším obchodem. Pokud máte problém se zbožím je třeba nás kontaktovat na našem reklamačním odelení, abychom Vám mohli pomoci. Od Vás neevidujeme žádný emial ohledně nespokojenosti nebo problému. Všechny informace i rozměry produktu jsou uvedeny v popisu. Pokud Vám nevyhovuje zboží každý zákazník má nárok na odstoupení od smlouvy.

Internetovazahrada.cz

Bohužel na obrázku krásný, ale skutečnost jiná. Nepohodlné, odlupující se už, vratké nohy,...
    Vracím zpět, ale doprava 990,- Kč

Reakce obchodu InternetovaZahrada.cz

děkujeme za Vaši reakci. Mrzí nás že jste se zbožím nebyli spokojeni. Pokud je se zbožím problém je třeba nás kontaktovat, abychom Vám mohli pomoci. Samozřejmě každý zákazník má nárok na odstoupení od smlouvy, pokud mu zboží nevyhovuje. Ve Vašem případě jsme byli kontaktováni na odstoupení od smlouvy. Při odstoupení od smlouvy nese přepravní náklady kupující. Spolupracujeme s externí kurýrskou společností, kde se svoz zboží odvíjí od počtu a hmotnosti balíků. Ve Vašem případě se jednalo o 4 nadrozměrné balíky o hmotnosti nad 20 kg, proto částka svozu byla vyšší.

Internetovazahrada.cz

• Dodali poškozený výrobek s konstrukční vadou a vrátit mám na vlastní náklady.

Nedoporučuji tento internetový obchod!!!

Reakce obchodu InternetovaZahrada.cz

na Vaši reklamaci jsme hned daný den reagovali. V ramci reklamace Vám umíme doposlat díl ze sestavy který Vám přišel poškozený tak aby bylo zboží v pořádku k používání. Vy o tento způsob reklamace nemáte zájem a zboží si přejete vrátit. To je odstoupení od smlouvy, kde jsme Vám vysvětlili, že při odstoupení od smlouvy nese přepravní náklady zákazník.

Internetovazahrada.cz

• činskej šmejd pochybne kvality
    • material i provedeni jsou hrozne

Reakce obchodu InternetovaZahrada.cz

prosíme o prověření zda se jedná o recenzi na náš obchod, jelikož zboží které jste měli v objednávce - sada činek je v německé kvality a nemáme dosud žádnou reklamaci ani nespokojenost s tímto zbožím.

Také od Vás nemáme žádný emial ohledně nespokojenosti nebo reklamace. Pokud je zákazník nespokojen se zbožím má nárok na odstoupení od smlouvy do 14 dnů od přijetí.

• Zboží nedoručené

Tady si nekoupím ani hovno
    Komunikace žádná
    Posrali dárek k Vánocům

Reakce obchodu InternetovaZahrada.cz

Vaše objednávka Vám byla odeslána, tuto informaci jste obdrželi i prostřednictvím emailu. Kurýrská společnost se Vám pokoušela 3 krát doručit zásilku, bohužel neúspěšně nakolik jste nebyl nalezen a zastižen na adrese. Zásilku se Vám snažili doručit 18.12, 21.12 a dokonce i 27.12 ovšem neúspěšně. My jsme se s Vámi pokoušeli také telefonicky zkontaktovat, avšak neúspěšně.

Internetovazahrada.cz

Předmětem objednávky bylo polohovací lehátko s kolečkem černé - krémové podušky. Součástí lehátka jsou područky, levá a pravá označené písmenem G a H, Vy jste mi doručili obě područky pravé (H). Takže díky Vám i částečně zkažené vánoce.

mrzí nás vzniklá situace.

Chyba nastala pravděpodobně z výroby od dodavatele. Na tento problém jsme bohužel neměli jak přijít nakolik zboží posíláme originál zabalený. Je třeba nás kontaktovat na reklamačním oddělení, abychom věc mohli vyřešit a doposlat Vám chybějící část područky. Od Vás momentálně neevidujeme žádný email. Prosíme kontaktujte nás.

Internetovazahrada.cz

• Zboží není kvalitní, konstrukce neustála ani jeden den. Je na vyhození , obchod jsem kontaktoval, čekal odpověď nebo vrácení peněz, popř. zboží nové nebo kompenzaci.

mrzí nás vzniklá situace.

Vaši reklamaci jsme obdrželi. Momentálně je v procesu řešení.

Internetovazahrada.cz

Byl to můj 1. nákup bohužel nedopadl dobře. Dodané zboží (zahradní vozík) je nepoužitelný neb z důvodů špatného zpracování ho nelze sestavit.

Reakce obchodu InternetovaZahrada.cz

mrzí nás vzniklá situace. Vaši reklamaci jsme dnes přijali na našem reklamačním oddělení. Momentálně se jí zabýváme. Budeme Vás kontaktovat o postupu řešení vzniklého problému.

• Extrémně dlouhá doba dodání

Reakce obchodu InternetovaZahrada.cz

nerozumíme Vaší recenzi. Vaše objednávka byla vytvořena v pondělí ve večerních hodinách. Do 3 pracovních dnů jste měli objednávku doručenou. Kurýrská společnost si vyhrazuje právo na doručení 1-2 pracovní dny.

• Pokud chcete vrátit zboží, je nutné poslat na Slovensko
    • Pomalá komunikace

Zboží doručeno rychle, nicméně je problém s vrácením. Zboží vracím, protože v eshopu uvedená velikost nesouhlasí se skutečnou velikostí . Fakturu dodali až po mojí urgenci. Vracet se musí na slovenskou adresu, ač je sídlo firmy v ČR a i eshop se tváří jako český eshop. Reakce na moje dotazy, zda je možné vrátit na adresu čskou nulové (opakovaně jsem posílala email). Takže varuji a NEDOPORUČUJI

Reakce obchodu InternetovaZahrada.cz

psali jste nám email o odstoupení od smlouvy z důvodu, že Vám nevyhovuje velikost. To že rozměry nesouhlasí s popisem u produktu nebylo ve zprávě ani zmíněno. Stačí nás o tomto problému informovat a situaci bychom prověřili a vyřešili.
    Faktura se posíláme automaticky na emial jako odkaz ke stažení v emailu o odesílání zásilky. Nakolik jste nás požádali poslali jsme Vám fakturu ještě jednou.

Zboží je třeba při odstoupení od smlouvy vrátit na sklad odkud byla zásilka vyexpedována. Víme Vám poskytnout svoz zboží, které je zpoplaceno v ramci CZ i SK za stejnou částku.

Internetovazahrada.cz

• rychlost; objednáno 24.8. (čtvrtek), doručeno 25.8. (pátek odpoledne)
    • Objednal jsem zahradní ratanový nábytek 8+1; zboží přišlo uvnitř balení zásadně poškozené, neodpovídala barva, reklamační reaguje až po 4! pracovních dnech. Nabídli sice nové komponenty, ale zboží bylo na výměnu celé zásilky; vypadalo, jakoby už jim to někdo vracel anebo to bylo z druhé ruky. Vzhledem k dlouhé odezvě reklamačního oddělení jsem pojal nedůvěru a zboží kompletně vrátil s uvedením důvodů; zboží se musí vracet do Martina (SK)!, peníze sice vrátili, ale z dopravy do SK mi vznikla finanční újma

Reakce obchodu InternetovaZahrada.cz

pokud je problém se zbožím my dokážeme vyřešit reklamaci náhradními díly aby bylo zboží v pořádku k používání. Pokud se i přes tuto skutečnost rozhodnete zboží vrátit, jedná se o odstoupení od smlouvy.

Tak jak Vám bylo uvedeno v emailech z reklamačního oddělení i jak máme uvedeno v našich obchodních podmínkách, při odstoupení od smlouvy nese přepravní náklady kupující ne prodejce.

Internetovazahrada.cz

Zboží mělo vady, které jsem reklamovala .Reklamace probíhá od začátku září a stále není vyřízena. Komunikace je zdlouhavá a řešení nikde. Už bych v tomto obchodě nenakupovala.

mrzí nás vzniklá situace.

díly Vám byly vyžádány od dodavatele. Tak jako jste byli informováni i prostřednictvím telefonické komunace, díly jsme obdrželi na skladě a budou Vám odeslány na adresu během nejbližších pracovních dny.

Internetovazahrada.cz

• Komunikace a dovoz bez problémů.
    • Neuvádí výrobce zboží, u zahradního domku na nářadí není montážní návod v češtině.

Pokud zákazníkovi nevadí návod v němčině a výroba v Číně může si objednat.

Reakce obchodu InternetovaZahrada.cz

děkujeme za Váš nákup a hodnocení. Pokud Vám nebyl dodán i návod v českém jazyku, stačí nás kontaktovat a obratem Vám jej dopošleme.

Internetovazahrada.cz

• Objednali jsme kočičí škrabadlo, mělo mít tři patra a máme stěží dvě, protože v balíku chybělo několik dílů!

mrzí nás vzniklá situace.

Pokud Vám chyběly díly v dodávce je třeba nás o tom informovat, abychom chybějící díly doposlali. Od Vás neevidujeme žádný email a tak jsme o vzniklém problému neměli jak vědět.

• rychlost dodání
    • není možnost vyřízení reklamace pro chybějící součásti k montáži!
    • neoperativní přístup a supdodavatelé a supodesílatel znemožní jednání

KOUPENÉ zahradní lehátko nelze kompletovat,protože chybí potřebné spojovací a aretační prvky.

Reakce obchodu InternetovaZahrada.cz

mrzí nás vzniklá situace. Ovšem nerozumíme proč píšete že není možnost vyřešení reklamace, jelikož jste nás o problému kontaktovali telefonicky, kde jsme Vám postup reklamace vysvětlili i řekli že pokud Vám něco chybělo v dodávce Víme to doposlat. Email na reklamační oddělení jsme obdrželi v pátek. Dnes je první pracovní den, během tohoto dne obdržíte odpověď.

• Nepřišlo kompletní světlo chyběl ozdobný šroubek matkou M4

Reakce obchodu InternetovaZahrada.cz

tato recenze pravděpodobně nepatřila našemu obchodu, nakolik jste měli u nás vytvořenou objednávku na zahradní skleník kde se žádné světlo nenachází.

Internetovazahrada.cz

Špatně uchycené, chybějí dřivka, propadání dřeva ……:::

Reakce obchodu InternetovaZahrada.cz

pokud máte nějaký problém nebo jste nespokojeni se zbožím je třeba nás o tom informovat abychom Vám mohli pomoci. Od Vás neevidujeme žádný email ohledně vzniklého problému. Prosíme kontaktujte nás.