• Obchod výborně komunikuje. Bez problému se dovoláte, vše zodpoví, vysvětlí. Termín dodržen. Vyhověli mi s urychlením dopravy, vše perfektně klaplo.

• velký výběr na prodejně
    • příznivé ceny
    • cena za dopravu

Skvělá komunikace a rychle dodání. Objednali jsme vánoční dárek na poslední chvíli a neuvěřitelně nám vyšli vstříc. Vše se pohodlně stihlo. Tento obchod mohu jen a jen doporučit

Obchod v pohodě, akorát ta domluva s dopravcem teda nic moc :-(

Byla to moje první objednávka ma manželské postele s úložným prostorem Lada 160x200 a hlavně že je to Česká výroba a kladné recenze a jsme velice spokojeni komunikace s obchodem výborná vše ověřili při objednávce po telefonu dodací lhůta byla 4-6 týdnů a doručení bylo za 5 týdnů zboží bylo v pořádku bez poškození montáž 1h a půl velice bytelná a krásná objednávka byla v materiálu Dub Sonoma útulná ložnice

• V obchodě odebíráme zboží už poněkolikáté. Jsme moc spokojeni.

• Dobré ceny
    • Široký sortiment
    • Užitečné popisy zboží

Spolehlivě a rychle

• rychlost vyřízení objednávky, profesionální jednání zaměstnanců, kvalitní zboží
    • žádná

Kvalitní zboží, ve všem mi vyšli vstříc (potřebovala jsem komodu jako dárek k narozeninám s dodáním v krátkém termínu), po obdržení zboží od dodovatele mi ihned volali, že si mohu přijet, což jsem ocenila, zkušenost se službami obchodu předčila má očekávání

• Skvělá komunikace.

Perfektní přístup, dostatečné informace, doprava a výnos super

• Příjemná obsluha v prodejně
    • Při montáži doma se na jednom dílu postele vyskytla vada. V obchodě bez problémů sepsal prodavač reklamaci a ihned odeslal výrobci. Nyní čekám na vyřízení reklamace.

• Výborná komunikace a profesialita pracovníků. Rychlé doručení. Za mě TOP obchod - všem doporučuji.

• Skladem
    • kvalita

Mohu jen doporučit. Rychlá komunikace, odeslaní a vyřízení celé objednávky.

• rychlost spolehlivost

Výborná spolupráce s tímto obchodem mohu jen doporučit výborné ceny krásné zboží velmi kvalitní, moc děkuji

• kvalitní služby
    • vstřícný personál

Zboží bylo dodáno v termínu. Naprostá spokojenost s kvalitou postele.

• Široký výběr matrací

Lepší a jednoduší nakoupení matrací si nedokážu představit.

Reakce obchodu INTENA nábytek

Dobrý den pane Pavle,

děkujeme za vaše 100% hodnocení a pochvalu zakoupených matrací. Budeme se těšit na váš příští nákup.

Vladimír Hodina
    vedoucí prodeje

INTENA Nábytek

Příjemná obsluha,která poradí a velký výběr.Doporučují obchod navštívit.

Reakce obchodu INTENA nábytek

Dobrý den paní Pavlo,

děkujeme za vaše 100% hodnocení a pochvalu našeho personálu na prodejně. Budeme se těšit na váš příští nákup.

Vladimír Hodina
    vedoucí prodeje