• velký výběr na prodejně
    • příznivé ceny
    • cena za dopravu

Skvělá komunikace a rychle dodání. Objednali jsme vánoční dárek na poslední chvíli a neuvěřitelně nám vyšli vstříc. Vše se pohodlně stihlo. Tento obchod mohu jen a jen doporučit

Obchod v pohodě, akorát ta domluva s dopravcem teda nic moc :-(

Byla to moje první objednávka ma manželské postele s úložným prostorem Lada 160x200 a hlavně že je to Česká výroba a kladné recenze a jsme velice spokojeni komunikace s obchodem výborná vše ověřili při objednávce po telefonu dodací lhůta byla 4-6 týdnů a doručení bylo za 5 týdnů zboží bylo v pořádku bez poškození montáž 1h a půl velice bytelná a krásná objednávka byla v materiálu Dub Sonoma útulná ložnice

• V obchodě odebíráme zboží už poněkolikáté. Jsme moc spokojeni.

• Dobré ceny
    • Široký sortiment
    • Užitečné popisy zboží

Spolehlivě a rychle

• rychlost vyřízení objednávky, profesionální jednání zaměstnanců, kvalitní zboží
    • žádná

Kvalitní zboží, ve všem mi vyšli vstříc (potřebovala jsem komodu jako dárek k narozeninám s dodáním v krátkém termínu), po obdržení zboží od dodovatele mi ihned volali, že si mohu přijet, což jsem ocenila, zkušenost se službami obchodu předčila má očekávání

• Skvělá komunikace.

Perfektní přístup, dostatečné informace, doprava a výnos super

• Příjemná obsluha v prodejně
    • Při montáži doma se na jednom dílu postele vyskytla vada. V obchodě bez problémů sepsal prodavač reklamaci a ihned odeslal výrobci. Nyní čekám na vyřízení reklamace.

• Výborná komunikace a profesialita pracovníků. Rychlé doručení. Za mě TOP obchod - všem doporučuji.

• Skladem
    • kvalita

Mohu jen doporučit. Rychlá komunikace, odeslaní a vyřízení celé objednávky.

• rychlost spolehlivost

Výborná spolupráce s tímto obchodem mohu jen doporučit výborné ceny krásné zboží velmi kvalitní, moc děkuji

• kvalitní služby
    • vstřícný personál

Zboží bylo dodáno v termínu. Naprostá spokojenost s kvalitou postele.

• rychlé - zboží přišlo dříve, než bylo uvedeno
    • Asi týden po mém nákupu došlo k výrazné slevě psacího stolu, který jsem si koupila. Mrzelo mne, že obchod na tuto skutečnost neupozornil, slušný obchodník dopředu avizuje plánované snížení cen

Reakce obchodu INTENA nábytek

žádné snižování ani zvyšování cen dopředu neplánujeme a vždy reagujeme na úpravu ceny či akční nabídky od dodavatelů a výrobních dílen. Vaše negativní recenze nás proto velmi mrzí.

• Široký výběr matrací

Lepší a jednoduší nakoupení matrací si nedokážu představit.

Dobrý den pane Pavle,

děkujeme za vaše 100% hodnocení a pochvalu zakoupených matrací. Budeme se těšit na váš příští nákup.

• Dodržení dodací lhůty
    • Přehledný e-shop
    • Postel seženete i jinde na internetu pod jiným názvem, ale výrazně levněji
    • Nebyl dodán montážní návod

Postel dodaná v částečném demnotu nešla složit. Kolíky pro bočnice horního lůžka byly mimo svoji osu asi 2 mm - pro běžného smrtelníka nereálné složit, pro mě řešení stylem "poraď si sám".

Reakce obchodu INTENA nábytek

velmi nás mrzí, že aniž by jste nám do obchodu podali jakoukoli zprávu o problému s montáží či reklamaci, vše zmiňujete až zde na Heuréce. Pokud by jste zavolali na naši infolinku, obratem bychom poslali nové díly či kování. Pokud jde o název postele - váš zakoupený model kopíruje spousta výrobců a prodávají jej pod různými názvy.