Doporučuju

Perfektní komunikace, není co vytknout

Měli jsme objednaný krásný stůl (dle obrázku a popisu). To, že dorazil na místo odběru až skoro měsíc po objednání by nám tolik nevadilo. Horší bylo, když jsme krabice otevřeli a zjistili, co nám poslali. Hnusná, nekvalitně zpracovaná prkénka, odrbaná po stranách. Neodpovídalo objednanému zboží ani z 1%. To, že bylo zboží v krabici zaprášené a špinavé, se dalo přehlédnout. Co se ale přehlédnout rozhodně nedalo byla kvalita a poškození jednotlivých dílů. Pokud nebude společnost kontrolovat přebírané produkty, jejich kvalitu, myslím, že brzy zkrachuje. Rozhodně už u této firmy nikdy nic neobjednáme!!!

Specifický sortiment zboží za příznivé ceny

Reakce obchodu INPOSTELE

Děkujeme, že jste si pro svůj nákup vybrali náš e-shop, rádi vás opět přivítáme.

INPOSTELE.CZ

Vážení, to že se zboží zdrželo, bych neřešila. Čtyři kuchyňské židle - zlomený podsedák, proříznutá koženka, špatně potažené. :( Ani jedna není bez vady. Věšák na kabáty Ok. Kancelářká židle, velice jemná koženka( určitě nevydrží bězné používání, ani po dobu záruky), ale spodek židle neskonale odfláknutý chrom vůbec nepotkala, chjo. Tady jsem čerpala informace jestli nakoupit. Zítra to začnu řečit o dalším vás budu informovat. Možná překvapí, ale to je asi můj zbožný sen.

Reakce obchodu INPOSTELE

Budeme rádi za Váš kontakt naší zákaznické linky, aby se zdárně vyřešilo. U Vaší recenze není číslo objednávky, jelikož je Vaše hodnocení anonymní tak Vás nemůžeme kontaktovat. Nicméně řešíme každý podnět, tudíž se na nás můžete obrátit na přímo. Děkujeme.

INPOSTELE.CZ

Obchod přestal po obdržení úhrady komunikovat. Dodací lhůtu nedodržel a zboží zatím nedodal. Místo do vánoc to má být počátkem roku 2024.
    Zatím žádná dodávka ani zpráva o dodávce.

Reakce obchodu INPOSTELE

Ověřili jsme vaši objednávku, bohužel výrobce do konce roku nestihl polohovací postel vyrobit a dodat, lhůta byla 3 týdny, tudíž termín vycházel mezi svátky. Jak jsme vás informovali v prosinci, dodání je nyní plánováno na leden 2024. Obratem po naskladnění vás kontaktujeme. Omlouváme se za zpoždění.

• bezvadně zabaleno!

Reakce obchodu INPOSTELE

Děkujeme, Vaše spokojenost nás těší.

INPOSTELE.CZ

• Fotografie nesedí s výrobkem . Na obrázku vypadá jinak než ve skutečnosti . NEDOPORUČUJI !!!

Reakce obchodu INPOSTELE

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu. Omlouváme se, pokud pro vás byly fotografie produktu matoucí. Vaše reklamace byla ověřena a řádně vyřízena.

INPOSTELE.CZ

Ačkoli jsme zboží objednal před delší dobou, dosud nedorazilo a ještě asi jen tak nedorazí. Na pozdější termín dodání jsem nebyl řádně upozorněn.

Reakce obchodu INPOSTELE

Dobrý den, u produktu, který jste objednal, je uvedena dostupnost: 'Přijímáme předobjednávky, Dostupné od 22.12.2023', stejně jako v potvrzení Vaší objednávky. S termínem dodání jste byl tedy řádně srozuměn. Pokud máte jakékoli další dotazy nebo potřebujete asistenci, jsme tu pro Vás.

INPOSTELE.CZ

Pěkné a kvalitní zboží, možnost výběru z více variant

Reakce obchodu INPOSTELE

Velmi si vážíme pozitivní zpětné vazby. Vaše spokojenost je naše priorita.

• Super rychlý,stůl je nádherný

Reakce obchodu INPOSTELE

Děkujeme za Vaši kladnou zpětnou vazbu, jsme rádi, že jste spokojeni!

• Nekvalitní zboží

Polykarbonát v jednom místě-cca20x20cm spečený.Dřevěná konstrukce je složená z nezabroušených latiček,z kterých trčí třísky.Tento výrobek rozhodně nedoporučuji.

Reakce obchodu INPOSTELE

Dobrý den, mrzí nás vaše zkušenost se zbožím. Pokud byste výrobek rád reklamoval nebo vrátil, prosím, vyplňte příslušný formulář na našich webových stránkách nebo kontaktujte náš zákaznický servis, kde vám s reklamací pomůžou.

INPOSTELE.CZ

Super jednání , u stolku byl problém ale od výrobce že chyběl jeden díl a obchod okamžitě zařídil že chybějící díl poslali, Rychlá komunikace ochota doporučuji

Reakce obchodu INPOSTELE

Mnohokrát děkujeme za milé hodnocení. Mrzí nás, že jste měli problém se stolkem a za nepříjemnosti se omlouváme. Do emailu vám posíláme malou pozornost.

INPOSTELE.CZ

• Včas jsem byl o všem informován.
    • Viz. dole.

Ačkoliv v objednávce byla barva hnědá, tak jsem obdržel křeslo barvy černé. Vybalil jsem a co jsem mohl dělat. Smířit se.
    Doručeno bylo o den později, než bylo původně deklarováno.

Reakce obchodu INPOSTELE

Vážený pane Neumanne, upřímně nás mrzí, že vám dorazilo křeslo v jiné barvě, než jste objednal. Prosíme vás, abyste kontaktovali naši zákaznickou podporu a rádi vám pomůžeme s procesem výměny.

• skvělé ceny,rychlost dodání

Reakce obchodu INPOSTELE

Děkujeme za krásné hodnocení!

INPOSTELE.CZ

• Včas a v pořádku dodána.Doporučuji ostatním zájemcům.Díky.

Reakce obchodu INPOSTELE

Mnohokrát děkujeme za doporučení našeho eshopu a těšíme se na vaši případnou další návštěvu.

INPOSTELE.CZ

• rychlý a bezproblémový obchod, dobrá komunikace .

Reakce obchodu INPOSTELE

Děkujeme za vaši recenzi. Jsme rádi, že jste byli spokojeni s našimi službami. Těšíme se na další spolupráci.

INPOSTELE.CZ

Objednávka byla připravena k osobnímu odběru v avizovaném termínu. Nedopatřením se stalo, že nám byla vydána jen polovina ze dvou balení. Po zavolání ještě ten den zbývající kus doručili přímo k nám na adresu. Oceňuji vstřícnost obchodu a řešení vzniklé situace.

Reakce obchodu INPOSTELE

Děkujeme za vaši pozitivní zpětnou vazbu a omlouváme se za přešlap. Jsme vděčni za vaše pochopení a flexibilitu. Těšíme se na vaši další návštěvu.

INPOSTELE.CZ

Rychlé dodání, zboží odpovídá popisu.

Reakce obchodu INPOSTELE

Váš názor je pro nás velmi důležitý, děkujeme za hodnocení.

• Spolehlivost

Zboží jsem zaplatila hodně dopředu, jako budoucí zásilku. Zásilka mi byla doručena ještě o 14 dní dříve, než byl plánovaný termín. Velká spokojenost.

Reakce obchodu INPOSTELE

Jsme rádi, že jste spokojená s našimi službami. Děkujeme za vaši milou recenzi!