Rychlé dodání, zboží odpovídá popisu.

Reakce obchodu INPOSTELE

Váš názor je pro nás velmi důležitý, děkujeme za hodnocení.

• Spolehlivost

Zboží jsem zaplatila hodně dopředu, jako budoucí zásilku. Zásilka mi byla doručena ještě o 14 dní dříve, než byl plánovaný termín. Velká spokojenost.

Reakce obchodu INPOSTELE

Jsme rádi, že jste spokojená s našimi službami. Děkujeme za vaši milou recenzi!

INPOSTELE.CZ

• slušné zboží za slušnou cenu
    • občas nedosrží dodací lhůtu

Dle mého názoru kvalita je velmi dobrá.Občas se mi stane,že výrobek není zcela 100% co retýká vývrtů( různé průměry děr na týble a vruty.Ale ve vzhledu nepodstatné.

Reakce obchodu INPOSTELE

Děkujeme za zpětnou vazbu i hodnocení, těší nás, že jste spokojený. Snažíme se zlepšovat dodací lhůty a zároveň i kvalitu zboží.

INPOSTELE.CZ

Zboží doručeno včas a k plné spokojenosti ! Stojan Bamyr 2 lze dle návodu bez problémů smontovat a vypadá tak,jako na foto v e-shopu (což nebývá jinde tak úplně pravda).

Reakce obchodu INPOSTELE

Děkujeme za vaši pozitivní recenzi! Jsme rádi, že jste spokojeni s doručením i s kvalitou našeho produktu. Doufáme, že vám stojan bude dlouho přinášet radost.

INPOSTELE.CZ

• Vše v pořádku, rychlé dodání

Reakce obchodu INPOSTELE

Děkujeme za pěkné hodnocení.

• Ale jo, dobrý

Reakce obchodu INPOSTELE

Děkujeme za Vaši recenzi, těší nás, že jste ohodnotili nákup pozitivně.

• Rychlé vyřízení objednavky
    • Vše bez problémů

Reakce obchodu INPOSTELE

Děkujeme za Vaši pěknou zpětnou vazbu.

• nic nemám, nehodnotím

Reakce obchodu INPOSTELE

Děkujeme Vám za poskytnutí zpětné vazby. Litujeme, že zboží zatím nemáte k dispozici, avšak termín dostupnosti byl uveden u produktu a také jsme Vám emailem deklarovali ihned při potvrzení objednávky. Termín je pouze orientační a výrobce jej negarantuje, i to bylo uvedeno. Pokud dojde ke změně termínu, budeme Vás o tom informovat.

INPOSTELE.CZ

Objednávka byla odeslána o dva dny déle než obchod deklaroval, nemám s tím problém. Dobrá cena. Zboží kvalitně zabaleno, nepoškozeno, komunikace obchodu v pohodě.

Reakce obchodu INPOSTELE

Děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Litujeme drobného zpoždění, ale těší nás, že jste spokojeni s komunikací a zabalením zboží. Těšíme se na Vaši příští návštěvu.

INPOSTELE.CZ

spolehlivost, zboží odesláno brzy, nepoškozené, doporučuji

Reakce obchodu INPOSTELE

Velmi si vážíme Vaší podpory.

rychlost

Reakce obchodu INPOSTELE

Vaše pozitivní zpětná vazba nás moc těší.

INPOSTELE.CZ

Ačkoliv zboží uváděli na e-shopu jako "skladem", nebyli schopni dodat v uvedeném a po mém dotazu dokonce i mailem potvrzeném termínu. Kancelářská klekačka přišla s jinou barvou čalounění, její části byly naházené v krabici bez jakékoliv výstelky, takže lak na kovových částech je místy omlácený a opěrka na jednom místě rozříznutá.

Reakce obchodu INPOSTELE

Velice nás mrzí, že Vaše objednaná klekačka dorazila s poškozením a nebyla dodána v uvedené lhůtě. Rádi bychom se za tyto nepříjemnosti upřímně omluvili a poslali Vám kompenzaci na Váš email. Pokud máte jakýkoliv problém se zakoupeným zbožím, prosím kontaktujte naši zákaznickou podporu. V případě reklamace či vrácení zboží Vám nabízíme možnost vyplnit příslušný formulář na našich stránkách. Zboží standardně měníme za nové nebo zašleme nový náhradní díl.

• Dobrý den,
    • chtěla bych Vám v prvé řadě poděkovat, za velmi rychlé vyřízení objednávky. Velmi vstřícnou komunikaci, ať písemnou tak telefonickou. A v druhém pořadí, velké poděkování za navrácení důvěry v to, že ještě pořád jsou e-shopy jako ten Váš, kterým se dá věřit. Velké díky.
    • Přeji hodně štěstí. A v dnešní době ještě více zdraví. Krásné dny všem zaměstnancům. Burdová Žaneta

Reakce obchodu INPOSTELE

Mockrát děkujeme za milou pochvalu, která nás velmi potěšila. I Vám přejeme pevné zdraví a krásné dny!

INPOSTELE.CZ

• možnost vyzvednutí na mnoha místech

Reakce obchodu INPOSTELE

Děkujeme za Vaše hodnocení, vážíme si ho.

INPOSTELE.CZ

• Dlouhá dodací doba, rozhodne to není 7 pracovních dni i přesto, ze je zboží skladem
    • Komunikace e-shopu jen přijetí objednávky a platby, ale žádné info, ze se dodací doba opozdi
    • I při velkých položkách vás to nechá vybrat uložení na parcel shopu, což ale vzhledem k velikosti není reálně možné a tím se ještě doba dodání prodlouží
    • V balení chyběl návod, musela jsem hledat na stránkách jinych eshopů

Reakce obchodu INPOSTELE

Děkujeme za Vaši recenzi a zpětnou vazbu. Objednávka byla odeslána ve stanovené lhůtě 7 pracovních dní.
    Manuál jsme již umístili k produktu ke stažení na eshop. Uložení v Parcelshopu je bohužel naše systémová chyba, kterou se budeme snažit neprodleně odstranit a za kterou se omlouváme. Věříme, že Váš při příštím nákupu již nezklameme. Dovolujeme si Vám zaslat malou kompenzaci do emailu.

OK

Reakce obchodu INPOSTELE

Děkujeme, že jste si udělal čas na hodnocení. Jsme rádi, že jste s nákupem u nás byli spokojeni.

• Vše pohotově

Reakce obchodu INPOSTELE

Děkujeme za kladné hodnocení. Velmi si ho vážíme.

INPOSTELE.CZ

Nábytek nepřišel v celku, chyběly 3 díly. Po vyplnění reklamačního dotazníku na stránkách firmy přišla další den odpověď s omluvou, od té doby však nic (8 dní).

Reakce obchodu INPOSTELE

Děkujeme za zaslání recenze a za zpětnou vazbu. Při kompletaci produktu u výrobce se výjimečně může stát, že produkt není kompletní. Lhůta na vyřízení reklamace je nejpozději do 30 kalendářních dnů ode dne uplatnění reklamace, vždy se však snažíme o co nejrychlejší průběh. Vaši objednávku jsme prověřili, reklamace byla po 10 dnech vyřízena a chybějící díly dodány.

• Rychlá reakce k dotazům

Reakce obchodu INPOSTELE

Jsme rádi, že jste byla s nákupem v našem obchodu spokojená a děkujeme za hodnocení.

INPOSTELE.CZ

Objednavku jsem ucinila v zari 2021.Obchod mi 2x prodlouzil termin dodani s tim,ze v unoru uz mi zbozi urcite dorazi.Pote,co se samozrejme neozvali,a musela jsem vznest dotaz na dodani zbozi ja,mi odepsali,ze zbozi opet nebude,ze si mam pockat do dubna/kvetna.Takhle se chova solidni firma ke svym zakaznikum?Zbozi ani po pul roce nedoda a misto omluvy nebo nejake kompenzace pouze suse napise,at laskave jeste pockam?Neskutecne.Rozhodne nebudu dele cekat,protoze dle meho nazoru mi zbozi stejne nedoruci,akorat budou termin donekonecna posouvat,az mi pak napisou,ze zbozi uz vyradili z nabidky.Proc vubec nabizi zbozi,u ktereho nevedi,kdy a zda ho vubec budou moci dorucit?Je to klamani zakaznika.Obchod urcite nedoporucuji a ostatni vyzyvam k nakupu jinde!!!

Reakce obchodu INPOSTELE

Omlouváme se, dle poslední komunikace jsme Vám k termínu psali informaci: Tento termín je pouze orientační, výrobce ho negarantuje, v případě změny Vás budeme informovat. Bohužel k posunu termínu došlo, není garantován, je jen orientační. Nemáme na něj bohužel vliv, je to informativní termín od výrobce.