• lživé skladové zásoby

• - na zboží jsem dlouho čekala
    • - byly mi vráceny peníze na účet.aniž by mne někdo kontaktoval

• nevím
    • zboží, které udává, že má skladem skldem nemá

Je mnoho obchodů s parfémy je zbytečné se stresovat a ztrácet čas s tím, který nefunguje

• Velmi dlouhá dodací lhůta bez informací a upozornění ze strany obchodu, co se děje. (11 dní !!!) Parfémy dorazily BEZ KRABIČKY !!! - NEBYLO objednáno jako tester, ale nyní nemohu využít tento parfém jako dárek !!!

jedinou výhodou je nízká cena, ale mám takový pocit, že parfém stejné značky, který jsem si dovezla z Anglie, VONÍ JINAK :(

• NABÍZEJÍ ZBOŽÍ KTERÉ NEMAJÍ SKLADEM A TUDÍŽ HO NEMOHOU DODAT.
  • Ačkoliv jsem neobjednala tester, parfémová voda přišla bez obalu a bez víčka na lahvičce.
    Zboží jsem telefonicky reklamovala, bylo mi sděleno, že musím reklamaci učinit e-mailem.
    Reklamaci jsem tak učinila a zaslala zpět na adresu, z které mi byla zásilka zaslána.
    E-mailem mi pak později bylo sděleno, že to je špatná adresa. Takže budu muset opět dojet na poštu a zboží přeposlat na jinou adresu.
    Takovéto jednání jsem ještě nikdy nezažila.
    Velká, ale opravdu velká nespokojenost.
    Jelikož bydlím na malém městě, jsem většinou odkázána na nákup přes internet. toto se mi však ještě nikdy nestalo.
    Kamila Zemanová
    Pec pod Sněžkou

• Obchod skvělý,ale doprava mizerná intime.cz je snad horší než Česká pošta! Neodpovídá na maily a telefon zvedne a hned zavěsí,takže se ani nedozvíte jestli zásilku vůbec dostanete!!!

• Nabízí zboží, které vůbec nemá skladem

Na stránkách se nabízí zboží, které není další měsíc skladem

• zboží, které je psáno, že je skladem, tak ve skutečnosti skladem není

• Zboží vůbec nedorazilo, nemám ani zprávy o tom, kdy dorazí. Měl to být dárek k narozeninám, takže pro mě nepoužitelný a nespolehlivý obchod.

• Zboží mi nedorazilo ani po 14 dnech. Tel číslo nikdo nebere. Na mail nikdo neodpovídá. Psala jsem, že vám v dodací adrese vypadnul název firmy iQLANDIA, o.p.s., přestože jsem ho v objednávce zadala. Nikdo mi dodnes neodpověděl. Již nikdy nic nekoupím .

• nevím
    • dlouhá dodací doba
    • inzerce něčeho, co vůbec nemají na skladě
    • potvrzení objednávky a pak dokonce i vyexpedování zboží, přestože zboží vůbec nemají

nenakupovat

• špatná komunikace, na reklamaci poškozeného zboží neodepsali, nezvedají telefon...
    • Nedoručuje zboží
    • Objednala jsem 6.8. Zaplatila a zbozi nedorazilo.Tel.cislo neexistuje,na meil nereaguji

• zboží mají uvedeno jako na skladě, přitom ho nemají

• nákup z domu
    • přestože bylo zboží skladem, tak ještě nedorazilo

Zboží jsem zaplatila 28.7. a dnes, 9.8. jsem ještě nic nedostala. Obchod mně informoval, že obdrželi platbu a zboží předávají k odeslání. Slíbili doručení 4- 5.8
    a nikdo další se neozval. Doufám, že se tento týden dočkám.

• nabízí výrobky skladem a několik dní po objednávce najednou skladem již není......

Pokud někdo chce nakoupit určité zboží, doporučuji se nejprve dotázat, zda je zboží skladem......Ať nedopadnete jako já....

• Objednal jsem před deseti dny a pořád nic neobdržel.

• Cena, bohužel jsem se nechala unést cenou
    • Při platbě předem jsem stále bez zboží a zaplaceno už mám skoro deset dnů, myšleno připsání na účet. Obchod slibuje doručení tento týden. Tak snad jsem se nenapálila.

Byl to muj první nákup. Pro mne negativní zkušenost, svým známým bych nedoporučila. V budoucnu již neobjednám v tomto obchodě. Ale zase z jedné zkušenosti těžko soudit, nechci zbytečně obchod hanit.