• u popisu produktu - parfému není viditelné, že jde o tester a při rozbalení dodávky se pak budete divit. Doplněk popisu u parfému Euphorie "bez vršku" znamená že jde parfém bez krabičky a originál uzávěru - tedy tester - což jsem z toho nepochopila a není to z fotografie patrné. Další dva parfémy přišli v krabičce bez celofánu a celé pomuchlané.

Je lepší si připlatit jinde, než ušetřit tady pár korun. Nevyplatí se to.

• dlouhá doba doručení i když je zboží skladem
  • U zboží bylo uvedeno, že je skladem, po objednávce následně přišel mail, že zboží je nachystané. Za zboží jsem zaplatila a za 3 dny přišel mail, že zboží bude cca za měsíc. Tudíž jsem objednávku zrušila. Zatím žádná reakce od obchodu.

• Zbozi ani po 10 dnech nedorazilo. Rusim objednavku.

Nedoporucuji.

• příznivá cena vybraného zboží
    • dobu dodání skladového zboží

Jestli je Vám jedno za jak dlouho skladové zboží dorazí pak klidně objednejte, ale jestli potřebujete zboží dodat do 1-3 dnů jako je to obvyklé u jiných e-shopu při objednání zboží, které je skladem pak raději zvolte jiný obchod.

• nízké ceny
    • nekomunikují

Již nikdy více, nechápu jak je vůbec možné, že tento internetový obchod může ještě fungovat. Ani po 14 dnech od zaplacení zboží stále nemám. Již dvakrát jsem je kontaktovala, stále samé výmluvy a nesmyslné omluvy, nakonec jsem objednávku zrušila a jen doufám, že mi peníze pošlou zpět a nebudou se zase jen trapně vymlouvat.

• doručený parfém nebyl originál,finance vráceny v rámci reklamace, která byla tímto uznána. Bohužel náklady na poštovné v režii podvedeného kupujícího

Parfémy nedoporučuji!

Před týdnem jsem zboží uhradila, e-mailem byla potvrzena došlá platba, obdržela jsem fakturu. Zboží zatím nedorazilo a obchod nekomunikuje.

• Nenabízí zádnou výhodu, prodavají padělky, ktere vydavaji za oroginal!!!!
    • Jsou to podvodníci a okradaji zakazniky na padelcich!!!

Dejte si vseci pozor a nakup na inParfumerie si dobre rozmyslete, prodavaji padelky, ktere se ani nepriblizuji vuni originalu!!!

• Komunikace a dodaci lhuty

• Dodací lhůta,komunikace

Po více jak týdnu čekání jsem objednávku zrušila. Zboží,které mělo být skladem a dodáno do 3-7 dnů, po více jak 8 dnech ho teprve objednali někde na Slovensku a ani je nenapadlo dát mi o tom nějakou zprávu.

Nabízí zboží, které není schopen dodat.

• Zboží jsem objednala před 11 dny. Dosud nedorazilo.

Už mi přišlo několik meilů o přijetí, vyřízení objednávky a podobně a zboží nikde. Objednala jsem si poprvé a naposledy.

• Objednala jsem pred deseti dny a zboží stále nedorazilo.
    • No, poslat objednávku na zboží, které je skladem 26.4 2015, která byla potvrzena, po týdnu se dozvědět, že jeden parfém nemáte a nemít doma zboží 8.5, tak to je fakt síla. U vás si už nikdy nic neobjednám.

Asi to bude rekord v pomalosti dodávky.

nedodržen termín doručení, z tohoto důvodu eshop nedoporučuji

Reakce obchodu InParfumerie.cz

objednávku jste vytvořili 15.4. / Středa /, expedována Vám byla 22.4 / středa / to je 5 pracovní den. Objednávky vyřizujeme v průběhu od 3 do 7 pracovních dnů, tak jako máme na stránce uvedeny. Mzrí nás Vaše nespokojenost ale podmínky jsme splnili.

InParfumerie.cz

obchod uvádí nekorektní, zavádějící informace. Zboží skladem neodpovídalo skutečnosti, nebylo skladem ani u dodavatele

Reakce obchodu InParfumerie.cz

velmi se omlouvám, chyba nastala v systému, samozřejmě si Vás budeme pamatovat při další objednávce abychom věděli kompenzovat Vaši nespokojenost.

InParfumerie.cz

• Sehnala jsem zde zboží, které jinde nebylo
    • Nenabízí výběr způsobu dopravy. Má pouze kurýra.

Obchod nabízí jen jediný způsob dopravy a to pouze kurýrní službou. Nešlo sledovat pohyb zásilky a tím odhadnout datum doručení, což je pro mě nevyhovující. Nakoupila jsem zde zboží, které jinde neměli, to je pro mě jediná výhoda.

• Dlouhá čekací doba,bez komunikace

Nedoporučuji

Christian Dior Dune pour Homme pro muže - velmi slabá vůně. kupuji jedině tento parfém, ale z jiných obchodů mám daleko větší kvalitu. Příjde mi rozředěný