• Jedinou slabinou je velmi dlouhá dodací lhůta - pokud na zboží spěcháte, objednejte raději jinde.

• dobrá cena
    • delší doba dodání

• dlouhá dodací lhůta

• lživé skladové zásoby

• přehled výrobků,cena a doprava na místo určení
    • nemá žádné

velmi dobře,je to rychlé,bezproblémové

• nejsou

• Slabá komunikace ohledně zásilky

Velký výběr parfémů

• Rychla komunikace se zákazníkem prostřednictvím mailu,ochota.
    • Delší dodání zboží.

Spokojenost

• velký objem zboží
    • termín dodání

spokojen

Celkově bych obchod doporučila ostatním...jediné co jsem si myslela,že zboží dorazí do 48hod....potřebovala jsem ho jako dárek...ale jinak v pořádku...

• - na zboží jsem dlouho čekala
    • - byly mi vráceny peníze na účet.aniž by mne někdo kontaktoval

• nevím
    • zboží, které udává, že má skladem skldem nemá

Je mnoho obchodů s parfémy je zbytečné se stresovat a ztrácet čas s tím, který nefunguje

• Mají rozmanity sortiment a dobré ceny
    • Uvítala bych nějaké výdejní místo v Praze

Dobrý

• Nemají asi zboží skladem i když na stránkách avizují, že je skladem. Z toho pramení delší dodací lhůty

Objednal jsem si zboží, které bylo SKLADEM. I tak přišlo až po 10 dnech. V dnešní době je to dlouho.

• Velmi dlouhá dodací lhůta bez informací a upozornění ze strany obchodu, co se děje. (11 dní !!!) Parfémy dorazily BEZ KRABIČKY !!! - NEBYLO objednáno jako tester, ale nyní nemohu využít tento parfém jako dárek !!!

jedinou výhodou je nízká cena, ale mám takový pocit, že parfém stejné značky, který jsem si dovezla z Anglie, VONÍ JINAK :(

• nasla jsem discontinued parfem
    • check out proces s manual plateau je katastrofa. 10 zbytecnych emailu o nicem, navic manualne generovanych.

s nakupem jsem byla spokojena, nasla jsem oblibeny discontinued parfem, takze nadmiru spokojena. prubeh transakce lze vyrazne zjednodusit a neposilat zbytecne emaily, navic moznost vyzvednout zbozi by byla jiste vitana, zvlast od zakazniku, kteri sedi ve vedlejsim dome.

• NABÍZEJÍ ZBOŽÍ KTERÉ NEMAJÍ SKLADEM A TUDÍŽ HO NEMOHOU DODAT.
  • Ačkoliv jsem neobjednala tester, parfémová voda přišla bez obalu a bez víčka na lahvičce.
    Zboží jsem telefonicky reklamovala, bylo mi sděleno, že musím reklamaci učinit e-mailem.
    Reklamaci jsem tak učinila a zaslala zpět na adresu, z které mi byla zásilka zaslána.
    E-mailem mi pak později bylo sděleno, že to je špatná adresa. Takže budu muset opět dojet na poštu a zboží přeposlat na jinou adresu.
    Takovéto jednání jsem ještě nikdy nezažila.
    Velká, ale opravdu velká nespokojenost.
    Jelikož bydlím na malém městě, jsem většinou odkázána na nákup přes internet. toto se mi však ještě nikdy nestalo.
    Kamila Zemanová
    Pec pod Sněžkou

• zboží, které jsem nikde nedostala

měli mnou hledané zboží

• Obchod skvělý,ale doprava mizerná intime.cz je snad horší než Česká pošta! Neodpovídá na maily a telefon zvedne a hned zavěsí,takže se ani nedozvíte jestli zásilku vůbec dostanete!!!