Jsem spolojená jak s dodáním tak i ze zbožím doporučuji obchod

Vážený zákazníku,

děkujeme za vaše hodnocení a velmi nás těší, že jste byli s nákupem v našem e-shopu InnocentStore.cz spokojen a přinesl vám radost.

Každý týden u nás najdete spoustu nových Apple produktů za skvělé ceny a nové tipy, triky a novinky ze světa Apple na našem Innocent blogu, proto se těšíme se na vaši příští návštěvu.

Pro Apple fanoušky - tým Innocentu

Rychlá komunikace i dodání . Objednávali jsme gumové šounty na Air pody 3 pro manžela , padaly mu z uší a s těmito gumičkami super .

Pro Apple fanoušky - tým Innocentu

• Nákup byl příjemný a rychlý
    • Doručení bylo rychlé a bez problému

Pro Apple fanoušky - tým Innocentu

• Objednávku jsem učinila 6.3. Stim ze 10.3. Bude naskladneno a následně odesláno, do dnešního dne nic , ale hodnocení obchodu posílají .

vážíme si každého hodnocení, které nám poslouží ke zlepšení našich služeb.

V naší firmě se snažíme o 100% spokojenost našich zákazníků. Náš prozákaznický servis pracuje v plném režimu a v případě jakýchkoli požadavků se můžete kdykoli obrátit na naše ochotné kolegy.

Pro Apple fanoušky - tým Innocentu

Po týdnu od objednání žádné informace o odeslání, po dotazu na stav objednávky mi přišel e-mail že nemůžou dohledat objednávku ani podle jména ani podle čísla objednávky, další den přišel e-mail bez návaznosti na ten předešlý, že se omlouvají ale že zboží z objednávky nebylo skladem (při objednání bylo skladem) a že co nejrychleji odešlou objednávku

Pro Apple fanoušky - tým Innocentu

• seriózní přístup při vrácení zboží, peníze vráceny ještě před lhůtou
    • e-shop obrázky zboží opravil, aby odpovídalo skutečnosti
    • bohužel dodáno jiné zboží než to, které bylo vyobrazeno

Rychlost

• Doručení po celé EU

• Slušný výběr.
    • Drží nějaký sklad, takže to co je, dodají rychleji než Aliexpress.
    • Mizerná komunikace, nabídka s doručením 2-3 dny.
    • Když se po 7týdnech upomenete, že Vám ještě nedošlo uhrazené zboží, tak Vám odpoví, že dodání se zdrželo (opravdu hodnotná informace) kvůli skladové dostupnosti, objednat ale šlo.
    • Přeprodávají zboží Aliexpressu, ale za 4násobek ceny. Proti Aliexpresu jsou lépe udělány popisy zboží.

Obchod nedoporučuji. Nevadí mi, že prodávají zboží z Aliexpresu za mnohonásobek ceny, pokud by byl sklad a dodání tak rychlé jak je avizováno na stránkách při objednávce. Zákaznický servis ovšem z tohoto pohledu nestojí za nic. Je ještě na čem pracovat. Sám pracuji v e-commerce a hrubé chyby neodpouštím, z tohoto pohledu je pro mě osobně tento obchod již passé. Nicméně mi známí mají pozitivní zkušenost.

• velký výběr
    • kvalita

• Nic.
    • Za platbu predem jsem obdrzel padelek krytu na telefon a padelek nabijecky. Kryt byl navic v jine nezli objednane barve. Problematicka a zdlouhava reklamace byla nakonec uspesne vyrizena. Nakup asi za 3000.

Velice spatna zkusenost, nemohu doporucit.