• hezký design
    • přehledný katalog
    • mylné informace o stavu skladu
    • obchod nekomunikoval chybu ve stavu skladu, dokud jsem se nezačal zajímat o stav objednávky
    • refundace do 14 dnů nedodržena
    • stejný výrobek jsem našel za desetinu ceny jinde

Zřejmě vám asi trochu zkazím hodnocení i když nerad, ale jste pro mě za poslední dobu snad nejhorší zkušenost s nákupem včetně pochybných zahraničních obchodů.

21.2.2024 - vytvořena objednávka na zboží označeno "Skladem jeden kus"
    23.2.2024 - poslal jsem dotaz na stav objednávky (uznávám, možná jsem byl trochu netrpělivý, ale u zboží skladem očekávám nějaký pohyb v objednávce poměrně rychle)
    23.2.2024 - na základě mého mailu kontakt z technické podpory, že zboží skladem není a mělo by přijít do 3-4 týdnů, zda chci počkat, nebo storno. Poprosím tedy o storno.
    26.2.2024 - přichází potvrzení o stornu objednávky
    28.2.2024 - posílám dotaz za jak dlouho mohu čekat refundaci
    29.2.2024 - odpověď od podpory, že refundace vyřizují "do 14 dní od žiadosti o storno objednávky".
    12.3.2024 - refundace stále nedorazila, odesílám mail na podporu

Pominul-li fakt, že o storno jsem fakticky požádal již 23.2.2024 a budu brát, že se tak stalo dne, kdy bylo storno potvrzeno obchodem, 14 dní pro refundaci již uplynulo, refundace stále nedorazila. Mezitím jsem dokázal dokonce najít dle fotek stejné zboží za zlomek ceny a dokonce dorazilo přes půl světa dřív, než refundace z Innocentstoru. Neříkám, že se tohle děje běžně, ale nevidím žádnou aktivitu v přístupu obchodu k situaci a jsem z toho opravdu zklamaný. Od začátku jsem měl tak trochu dojem, že kdybych se nezeptal na stav objednávky, tak se vlastně možná ani nedozvím, že zboží skladem nakonec není a čekal bych klidně i ty 4 týdny.

Perfektní komunikace se zákaznickou podporou

bez chyby

Vážený Tome,

děkujeme za vaše hodnocení a velmi nás těší, že jste byli s nákupem v našem e-shopu InnocentStore.cz spokojen a přinesl vám radost.

Každý týden u nás najdete spoustu nových Apple produktů za skvělé ceny a nové tipy, triky a novinky ze světa Apple na našem Innocent blogu, proto se těšíme se na vaši příští návštěvu.

Pro Apple fanoušky - tým Innocentu

• Zboží odpovídá popisu, rychlé dodání

Pro Apple fanoušky - tým Innocentu

Zavolali mi a vysvětlili proč se zboží zdrží

• Nejnižší ceny
    • Dostupnost
    • V období vánoc nebyla komunikace úplně 100%, ale jináč super
    • Některé produkty nenabízí 24 měsíční záruku

Kdybych chtěl nakoupit znovu, nebojím se a kupuji.

Pro Apple fanoušky - tým Innocentu

• Duplicitní platba byla obratem vyřízena
    • Zrušení objednávky obratem vyřízeno
    • Proklientský přístup
    • Kompenzace za vzniklou situaci
    • Na infolinku se nepodařilo několikrát dovolat
    • Špatná informovanost ohledně stavu objednávky

Objednávka z 23. 12. 2023 s předpokládaným doručením dne 28. 12. 2023 bohužel ani do 10. 1. 2024 nepřišla. Objednávku se mi podařilo duplicitně zaplatit, což finanční odd. vyřešilo velmi rychle mezi vánočními svátky a platbu odeslali ihned zpět.
    Ovšem poté jsem neměla přes 2 týdny žádné informace ohledně stavu objednávky.
    Ocenila bych větší informovanost ohledně jejího stavu, pokud má takto dlouhou prodlevu v odeslání. Zboží v době objednání dle informací u produktu bylo skladem. Snažila jsem se informovat skrz jejich infolinku, ale bohužel nikdo telefon nezvedal, volala jsem 3x (v různé dny v jejich pracovní dobu).
    Na email ohledně stavu objednávky mi nikdo neodepsal, napsala jsem tedy další email, že si přeju objednávku zrušit, to bylo obratem vyřízeno.

Po zrušení objednávky mi následující den volali, že se omlouvají za vzniklou situaci, že 1 produkt z objednávky nemají skladem, takže objednávku nemohli kompletně odeslat (což si myslím, že by měl být zákazník ze strany eshopu informován). Jako kompenzaci mi posílají dárek s velkou omluvou, čehož si moc vážím, takže na eshopu určitě v budoucnu objednám, a moc děkuji za kladné vyřízení.

Pro Apple fanoušky - tým Innocentu

Všechno proběhlo rychlost a v pořadku.Doporučuji!!

Pro Apple fanoušky - tým Innocentu

Skvelá skúsenosť s obchodom. Veľký výber produktov, nových i alternatív v podobe rozbaleniek, či bazaru. Super mi poradili, všetko vysvetlili a objednaná Apple TV fakt dorazila do druhého dňa (v podstate ani nie do 24hodin (KE-Pha) a tesne pred predlženým víkendom). Takže paráda a áno, určite doporučujem.

Pro Apple fanoušky - tým Innocentu

• “Dobrý den, mnou objednané zboží nebylo skladem. Čekala jsem, že mě o tom obchod informuje, což se tedy nestalo, nicméně po zkontaktování zákaznické linky jsme vše vyřešili k mé spokojenosti. Paní na zákaznické lince byla velmi vstřícná a ochotná se mnou vše řešit. Peníze mi byly v pořádku vráceny na účet. V obchod mám důvěru a nebudu mít problém tam v budoucnu objednat znovu.˚

• rychlost dodaní

doporucuji

• mimo ceny, vše

Vážený zákazníku,

vážíme si každého hodnocení, které nám poslouží ke zlepšení našich služeb.

V našem jménu se Vám chceme touto cestou ještě jednou omluvit, pokud váš zážitek nebyl 100%. V naší firmě se snažíme o maximální spokojenost našich zákazníků. Právě proto máme na heuréka.sk zlatý certifikát Ověřeno zákazníky. Náš prozákaznický servis pracuje v plném režimu a v případě jakýchkoli požadavků se můžete kdykoli obrátit na naše ochotné kolegy každý pracovní den.

Pokud ovšem máte pocit, že váš zážitek nebyl 100%, prosím obraťte se přímo na mě jako jednatele společnosti na [email protected]

Děkuji.

S úctou,
    Marek Kuzma
    Jednatel InnocentStore.cz

• Vstřícné jednání
    • Váží si svých zákazníků

• Cena , rychlost dodání , přehled o objednávce

Pro Apple fanoušky - tým Innocentu

• Kvalitní produkty za dobré ceny

Obchod má rychlou dopravu. Zboží je den po objednání cca v 11h v boxu k vyzvednutí.

• Rychlá doprava
    • Nízká cena

Z celého nákupu jsem nadšená, produkt mi došel během pár dní.

• Výběr produktů
    • Detailní komunikace obchodu
    • Ceny
    • Články
    • Vyexpedování mé objednávky během 2. dne

Žádný problém. Pomalejší předání dopravci odpouštím nižší cenou a následnou ukázkovou komunikací.

• Skvělá komunikace, rychlé dodání , nízké ceny

Pro Apple fanoušky - tým Innocentu

Komunikace s obchodem v pořádku. Doručení OK. Objednal jsem kryt na iPhone 13 Pro, sice se dá nasadit, ale pasuje přesně na 14 Pro, výřez pro fotoaparát je trošku jiný. Vzhledem k ceně zboží neřeším, ale v pořádku to dle mého není

Vážený zákazníku,

vážíme si každého hodnocení, které nám poslouží ke zlepšení našich služeb.

Děkuji.

S úctou,