Komunikace s obchodem v pořádku. Doručení OK. Objednal jsem kryt na iPhone 13 Pro, sice se dá nasadit, ale pasuje přesně na 14 Pro, výřez pro fotoaparát je trošku jiný. Vzhledem k ceně zboží neřeším, ale v pořádku to dle mého není

vážíme si každého hodnocení, které nám poslouží ke zlepšení našich služeb.

V našem jménu se Vám chceme touto cestou ještě jednou omluvit, pokud váš zážitek nebyl 100%. V naší firmě se snažíme o maximální spokojenost našich zákazníků. Právě proto máme na heuréka.sk zlatý certifikát Ověřeno zákazníky. Náš prozákaznický servis pracuje v plném režimu a v případě jakýchkoli požadavků se můžete kdykoli obrátit na naše ochotné kolegy každý pracovní den.

Pokud ovšem máte pocit, že váš zážitek nebyl 100%, prosím obraťte se přímo na mě jako jednatele společnosti na [email protected]

• Kvalita oproti jiným

Jednatel InnocentStore.cz

• velmi široký sortiment produktů

Vážený zákazníku,

děkujeme za vaše hodnocení a velmi nás těší, že jste byli s nákupem v našem e-shopu InnocentStore.cz spokojen a přinesl vám radost.

Každý týden u nás najdete spoustu nových Apple produktů za skvělé ceny a nové tipy, triky a novinky ze světa Apple na našem Innocent blogu, proto se těšíme se na vaši příští návštěvu.

Pro Apple fanoušky - tým Innocentu

Skvele ceny, do 24 hodin urcite nedorucuji, mne prisla zasilka asi za 4 dny. Jinak moc doporucuji

• Na webu vystaveno - nabízeno zboží které reálně nemají info. E-mail o této skutečnosti přijde do 24h .

• Zajímavé ceny

• Rychlé doručení, nízká cena

• rychlé doručení

• Rychlost vyřízení objednávky
    • Kvalita krytu

rychlost, komunikace, zboží skladem

Rychlost,sleva, profi přístup.

• Kvalita

Obchod můžu doporučit. Velmi rychlé dodání telefonu. Dodání proběhlo bez problému. S telefonem jsem velmi spokojená.

Vážená p. Miluše,

děkujeme za vaše hodnocení a velmi nás těší, že jste byli s nákupem v našem e-shopu InnocentStore.cz spokojená a přinesl vám radost.

• vstricny zakaznicky servis

Fast delivery and

Pro Apple fanoušky - tým Innocentu

• Opravdu velice rychlé dodání, i přes moje zmatkařské placení. Takže jsou i trpěliví a komunikace s obchodem je opravdu skvělá. Tímto se ještě jednou omlouvám za vzniklé zmatky. Zboží opravdu bylo dodáno do 2 dnů od objednání. Jinak hodinky jsou skvělé, dodány s novým krásným řemínkem a obalem hodinek stejné barvy jako řemínek. Jsem opravdu nadšená. Navíc cena byla víc než příznivá.
    • Žádná nevýhoda není.

Vážená p. Mája,

• Rychlost doručení.
    • Kvalita zabalení výrobku
    • Nízká pořizovací cena

Bez problémů. Zboží přišlo do 2 dnů od objednání. Vše krásně zabaleno, nepoškozeno a za nízkou pořizovací cenu. Zde člověk opravdu ušetří peníze.

• Rychlé vyřízení objednávky

• Rychlá komunikace