• Nejistota

Nakoupil jsem vcelku běžný objektiv za dobrou cenu.
    Nepátral jsem po původu zboží ani jsem nečetl obchodní podmínky.
    Na mou platbu převodem v předstihu obchod reagoval zprávou, že neeviduje mou platbu. Musel jsem jim zaslat ještě dodatečné potvrzení z banky, i když se jednalo o platbu zcela standardní, ani v procesu platby k žádné kolizi nedošlo. Zboží přišlo s 2 denním zpožděním - v pořádku, dobře zabalené, nepoužité. Dle balení bylo jednoduché poznat, že šlo o výrobek určený pro polskou obchodní síť - toto alespoň nebylo slovenským eshopem nijak maskováno.
    Po orientačním vyzkoušení objektiv funguje normálně, obrazcové testy ani přesnost autofocusu jsem zatím nezkoumal.

• Nakup uplne spatnej
    • Reklamace

Reklamace trva u spolecnosti pres 3 mesice sidlo ma v Londine a posilaj poskozene zbozi

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za hodnotenie. Viete nás prosím informovať aká reklamácia vám nebola do 3 mesiace preveríme to a budeme sa snažiť urobiť čo najviac. Veríme, že budete nakupovať na iELECTRO.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Velmi oceňuji a vážím si nevšedního vstřícného přístupu k zákazníkovi.
    • Zboží bylo dodáno včas (třetí den od objednávky) ve výborné kvalitě.
    • Doprava zboží byla druhý den od vyskladnění.
    • Zaměstnanci firmy ielectro.cz po celou dobu e-komunikovali; byli vstřícní a milí. S jejich službami jsem maximálně spokojena.
    • Zájem o zákazníka a jeho spokojenost je vskutku nadstandartní!
    • Za jedinou nevýhodu považuji, že nebylomožno komunikovat telefonicky - usnadnilo by to případné dotazy; avšak e-komunikace plně pokryla tento nedostatek.

Plně doporučuji k obchodování!
    Volila jsem nákup kávovaru prostřednictvím e-shopu firmy ielectro.cz. Jejich cena byla příznivá (srovnání jsem našla na Heureka.cz.
    Moje osobní zkušenost je jen ta nejlepší - vstřícnost a rychlost i ochota komunikace mne velmi překvapila a potěšila.

Přeji firmě i zam,ěstnancům jen spokojené zákazníky!

Hana Heryánová +

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

Kazdy druhy strasil, ale uplne v pohode. Pekne zabaleno, cesky manual, dobra cena, odpoved na mail druhy den. Za mne ok.

• rychlost dodání, cena, komunikace - vše OK
    • nevím

• Vždy cenově nejvýhodnější nabídka
    • Delší dodací lhůta

• komunikace
    • vstřícnost

• Rychlé a spolehlivé jednání.

• Cena,rychlost dodání
    • Nic.

Zpočátku obava,ale výrobek TV SAMSUNG UE55K6372 mne dostal.Jsou SUPER a doufám,že i nadále zůstanou.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Zboží dorazilo během pár dnů, ikdyž nebylo skladem.
    • Zboží přišlo v pořádku.

Rád nakoupím znovu.

• cena zboží
    • je to dodací doba i když se mnou obchod komunikuje a vysvětlili mi příčiny, tak si myslím, že týdenní zpoždění a zatím žádný náznak dodání v nejbližších dnech, dobré není.

Pokud je chyba v dodací době vyjímkou, tak si myslím, že vzhledem k ceně zboží mohu obchod doporučit.

• Nízká cena
    • Příkladná komunikace podpory
    • Doprava - PPL bylo sice extrémně rychlé, ale balík dorazil značně z vnějšku poškozený. Nevšiml jsem si toho při přebírání - zařízení bylo OK, takže víc neřeším.

Doporučuji, já rád nakoupím znovu.

ďakujeme Vám za hodnotenie. Veríme, že budete nakupovať na iELECTRO.

• Nejlepší cena, rychlé dodání. V neděli dopoledne objednávka notebooku, zboží nebylo skladem, ale "DO TÝDNE". Ve středu dopoledne doručeno!!!

Cena