Velmi dobrá odpověď od obchodu. Tam bylo zpoždění v dodávce, ale z mimořádných důvodů, kromě toho, velmi dobré a spolehlivé. Posílají dárek na toto zvláštní nepatrné zpoždění.

• nízká cena, rychlé dodání
  • Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• dodani

• dodanie tovaru
    • čas dodania tovaru
    • informovanie o objednávke
    • nič

Je pravda, že som mal otáznik nad doručením tovaru, ale všetko prišlo tak ako malo. nové krásne zabalené, v ochrannom balení pred poškodením čo i len krabice fotoaparátu. Ďakujem.

Vše v poho

• Best

Dobrá cena

• Výhodná cena

Odporúčam

• - výborná komunikace ze strany obchodu
    • - rychlost dodání zboží
    • - vyšli plně vstříc mým požadavkům

I přestože bylo mnou objednané zboží v externím skladu, obchod mi plně vyšel vstříc v mém požadavku na rychlé dodání a během 3 pracovních dní jsem bezproblémově obdržela produkt, a to v danou dobu za nejlepší možnou cenu.
    Mohu tedy obchod jedině doporučit.

• Rýchle a kvalitné dodanie
    • Dobrá cena
    • Nič

Odporúčam tento obchod a nakúpim znova

• +cena
    • +dodanie
    • +kvaita tovaru
    • Nenašiel som

Dobrý obchod z ktorým som spokojný a odporúčam ho aj ostatným

Dobre rychle
    Akorat nebyla mozna platba pres internet a to je skoda

• levné
    • obchod automaticky neinformuje o stavu objednávky
    • stránky vypadají poměrně lacině a to budí nedůvěru

Obchod svým vzhledem a komentáři na heurece vypadá trochu nedůvěryhodně, ale ve výsledku nebyl žádný problém a objektiv dorazil nový a obal nepoškozený. Zboží pravděpodobně mají z různých zahraničních zdrojů a proto nebyl český návod (nevadí mi to) a díky tomu objektiv byl o hodně levnější.

• Důrazně varuji všechny zákazníky před nákupem na tomto e-shopu!!! Já jsem si koupil objektiv za 33.350,- Kč poslali mi objektiv v krabici která jevila známky dřívějšího otevření a objektiv vykazoval zásadní chyby v ostření a nefunkční stabilizaci. E-shop neustále v obchodních podmínkách mění adresu na reklamační zásilky aby se následně mohli lživě bránit že jste to poslali na jinou adresu než byla uvedena na stránkách. Doporučuji PrintScreen!! Firma absolutně nedodržuje české zákony, podvádí a dopouští dle mého trestné činnosti padělání dokladů! Slušně jsem je požádal o odstoupení od smlouvy a vrácení peněz. To však nehodlají akceptovat a pustili se do očerňování mé osoby po vzoru( Všeci kradnů a je to účelovka) Přes to že se nacházíte na e-shopu s doménou .CZ jedná s Vámi někdo ze Slovenska a navíc jak samy tvrdí pouze v zastoupení Anglické firmy TOP QUALITY ELECTRONICS LIMITED mimochodem to LIMITED na konci je to že se jedná o Čečskou nebo Slovenskou firmu převedenou do Anglie aby byl nedohledatelný majitel viz: www.firmavanglii.cz Dnes u mne natáčela reportáž Česká televize, dále věc řeší Česká obchodní inspekce a v současné době začíná spor řešit i Evropské spotřebitelské centrum ( aby se nikdo nemohl schovávat za anglickou firmu) Příští týden podávám žalobu a po poradě s právníkem také trestné oznámení !! Stačilo tak málo... jen vrátit peníze !!

V žádném případě nenakupovat v tomto e-shopu!!

• Reklamace cukaji se a nechtějí uznat k čemu mi pak je nové zboží když stejně nemá reklamaci
    • Komunikace jakmile začnete š nimi řešit přestanou odpovídat

Nejhorší obchod ,ještě to čtu tady na heurece že je to nejhorší a hodně stížností a sám jsem tomu nevěřil,bohužel jsem se přesvědčil sam ( už nikdy

Reakce obchodu ielectro.cz

Váženy zakaznik

Viete nas informova o aku reklamaciu sa jedna a u akého produktu s vami prestali kolegovia komunikovať . Stane sa že reklamácia občas trvá dlhšie ako by mala ale to len v prípade problému v servise po prípade nesprávneho popisu od zákazníka . Všetky takého podnety ale riešime a snažíme sa každému odpovedať .

s pozdravom Ielectro

• ok

vše ok

Reakce obchodu ielectro.cz

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za hodnotenie. Veríme, že budete nakupovať na iELECTRO.