cena a standardní kvalita i doprava jsou důvodem, proč budu dál využívat tuto společnost.

Vážený zákazníku ,

děkujeme Vám za kladné hodnocení a doporučení . Věříme , že budete ai nadále nakupovat na iELECTRO

• Velmi rychlá doprava zboží
    • Výborná komunikace

Vážený zákazníku ,

• Skvělá komunikace s obchodem.
    • Nepředražené zboží.
    • Rychlé dodání.

Obchod doporučuji. Nemám výhrady.

Vážený zákazníku ,

• Zboží údajně nové došlo v poškozené a nepůvodní krabici. Nebyl český manuál. Zboží nejevilo náznaky používání, přesto nejasný původ. Lživé informace o odeslání zboží.

Nebrat.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Nejlepší cena v nabídkách
    • Nic negativního nevím

Přehledné vebové stránky, výborná komunikace, dodání ke slíbenému termínu.
    Vše k mojí plné spokojenosti. Obchod už jsem doporučila známým :-)

• Obchod ze slovenska - možné problémy při reklamaci

• nízká cena
    • doprava

Ceny jsou nejnižší i za cenu delší dodací lhůty.. Ale přišel mi balíček celý pomlácený a z boku byla proražená díra skrz krabici. Obchod mi poslal mailem upozornění, že pokud bude balíček poničený, až s kurýrem od PPL sepíšeme protokol o poškození, kurýr nic takového sepsat nechtěl. A v případě, že bych balíček převzala a před kurýrem otevřela pro kontrolu jestli je foták uvnitř v pořádku nebo rozbitý. Kurýr by v případě poničeného zboží už otevřený balíček ode mě nepřijal nazpět. Neřešitelná situace a balíček jsem nepřevzala. Obchod prý balíček pošle znovu. Tak uvidíme...

• Poštovné zdarma
    • Rychlé odeslání
    • Dobrá komunikace
    • Velmi dobré ceny
    • Zboží dorazilo bez objektivu, ale byl následně zaslán
    • Půdobí poněkud neprofesionálně

Balík došel ve slušné rychlosti - objednáno ve středu a dorazil v sobotu. Ovšem - dorazila otevřená krabice, ve které chyběl objektiv. Obchod ale uznal svoji chybu a obratem objektiv poslal, čímž se tedy protáhla doba doručení a ty nervy při čekání, zda to přijde, byly nepříjemné. Ale komunikace z obchodem opravdu uspokojující a již mám vše funkční, takže doporučuji. Za tu cenu to asi stojí.
    Dá se zde najít dost komentářů, kdy lidé píší, že obchod odmítl komunikovat. S tímto opravdu nesouhlasím, no je nutno počítat s tím, že se může něco podobného stát, protože to asi není tak ojedinělé. No pokud se to stane - napište jim a nepanikařte.

• cena,doprava

doporucuji

Vážený zákazníku ,

• skvělé ceny, v mém případě výborná doba doručení
    • stránky nepůsobí příliš důvěryhodně, váhal jsem s nákupem, určitě bych nezvolil žádnou platbu předem, pouze na dobírku, přesto obchod dopadl perfektně

překonat strach ze špatných stránek a nakoupit :)

Vážený zákazníku ,

• zbozi dorazilo opravdu rychle.

Vážený zákazníku ,

• Velice rychlé doručení a příznivá cena.

Určitě doporučuji

• Výborná cena.
    • Spolehlivost.
    • Přehledné jednání.

Pro nákup v tomto obchodě rozhodla nejnižší cena zboží.
    Obchod ostatním doporučuji pro spolehlivost a přehlednost jednání.
    Určitě použiji tento obchod při další možné spolupráci.

• Rychle dodání

Vážený zákazníku ,

nákup v tomto obchodě jsem zvolila z důvodu nabízené ceny, dodací lhůta byla sice delší, ale obchod na to upozornil, tak že hodnotím velmi kladně a určitě doporučuji

Vážený zákazníku ,

• Platba na dobírku, je možné platit kartou.

Vážený zákazníku ,

• seriózní eshop, nízká cena
    • zahraniční eshop o pár dní delší doba dodání a případné problémy s reklamací přes hranice

• nejlevnější

doporučuji, spokojenost

Vážený zákazníku ,

• Je tu lacino a dodací lhůta u mojí tv byla ychlá.
    • Zatím nic.

Laciné zboží a přesto doučení netvalo dlouho.
    Obchod dopoučuji.