Zboží jsme si objednali s tím, že lhůta dodání bude 1 měsíc. Už je to 3 měsíce a obchod nereaguje ani na jedno uvedené telefonní číslo. Ještě že jsme zboží nezaplatili dopředu.

Objednávka nedorazila kompletní (chyběl věšák v šatní skříni)
    Nekvalitní zpracování některých částí skříně (po půl roce se mi rozbil šuplík)

• poměr cena/výkon

• 2.10. jsem zboží avizované že je skladem, byť s dodáním až 35dni, s čímž jsem se smířila, v den kdy mělo dorazit 7.12. , dorazí až po novém roce, což není moc dobré když to mělo být jako dárek k Vánocům ☹️

Na webu uváděná dodací lhůta "skladem" byla ve skutečnosti skoro 4 týdny od objednávky. Na dotazy obchod sice reagoval, vstřícně však o změně dodací lhůty neinformoval. Důvodem, proč jsme zboží objednali zde byla právě dodací lhůta. S touto informací bychom volili jiný obchod s nižší cenou.

• Cena byla opravdu nízká.
    • Očekávala jsem horší kvalitu zboží-za tu cenu- což se mi potvrdilo. Montážní návod má mnoho chyb, což by i při nižší ceně být nemuselo.

Pokud neočekáváte kvalitu, kupujte.

• Objednávka byla učiněna 9.11., s tím, že zboží bude naskladněno 27.11.
    11.11. přišel e-mail s tím, že zboží není na skladě a až bude , budu informována. Na dotaz, zda se to stihne do vánoc už nikdo neodpověděl. Dnes 30.11. ani jedno telefonní číslo nikdo nezvedá, takže nelze objednávku ani zrušit, a objednat jinde .

• Ověřený obchod, spokojenost

Solidní zboží, rychle a v pořádku dodáno.

• Zboží dosud nedorazilo, objednáno 8.11. 2020

• možnost osobního vyzvednutí

Matrace byla k vyzvednutí hned druhý den, vše bez problémů.

• masiv - borovice
    • dobrá cena.
    • Prodejna v dosahu

• Zadna komunikace, nedostupna cisla, objednavka o ktere nic nevim po' 3 tydnech od objednani...jsem velmi zklamana...

• Výběr zboží z pohodlí domova dle vlastního uvážení

v dodávce chyběl dodací list a faktura a český popis montáže.Ze dvou položek objednávky mi jedna/fotorámečky/přišla úplně jiná než jsem si objednala

vše bylo splněno dle příslibu

• Chtěla jsem zboží vyměnit za jiné a nejde se dovolat ani na jedno telefonní číslo a na email mi nikdo taky neodpovídá
    • Nejde se dovolat na žádné telefonní číslo

Vše v pořádku.

Nábytek za cenu více než 52 000 Kč . Jde o objednávku E shop 194328.
    Loznicova skříň-nedolakovana boční deska skříně. Skříňka na luzkoviny - proražena jedna deska-je nepoužitelná. U komody šesti suplikove schází šest bočních prkének-tedy ani jeden šuplík nelze sestavit. A to ještě nemám rozbalena všechna balení. Vytáčel jsem opakovaně telefonní čísla uvedená na faktuře bez jakékoli odezvy. Tedy naprosto nejhorší dodávka zboží, jakou jsem zažil.

• dlouhá dodací lhůta, čekám již 12 dní, přestože u zboží bylo uvedeno, že je skladem
    • telefon nikdo nebere, na e-mail nemám již 8 dní odpověď