• dlouhá dodací lhůta, čekám již 12 dní, přestože u zboží bylo uvedeno, že je skladem
    • telefon nikdo nebere, na e-mail nemám již 8 dní odpověď

• Dlouhá dodací doba

Arogantní komunikace s obchodem, dlouhá dodací lhůta ačkoli bylo zboží skladem! Musela jsem dodání urgovat.

• Zboží si můžu vybrat v klidu doma.
    • Velikou nevýhodou je dlouhá dodací lhůta, přestože v e-shopu je uvedeno, že zboží je skladem.
    • Největším problémem je ovšem doprava nábytku společností Toptrans. Uvádějí sice, že nábytek dopraví za první uzamykatelné dveře, ale skutečnost je jiná. Navíc řidič často neumí uspořádat palety v autě tak, aby právě váš nábytek nepoškodil (poničené čelo postele).

Dobrý a spolehlivý obchod, nevýhodou je dlouhá dodací lhůta a dopravce.

• Dlouhá dodací doba, od vybráni a zaplacení je to již 20dni a zboží nikde.
    • .

• rychlost vyřízení
    • velký výběr zboží
    • dlouhá dodací doba

Obchod má velice velký výběr zboží za slušné ceny. Je jen velká škoda i když je zboží skladem a objednávka je relativně rychle vyřízena (3 dny k předání dopravě) tak se čeká minimálně 7 (i více) pracovních dní na dodání.
    Ještě jsem zboží neviděl tak nejsem schopen říci zda je kvalitní, ale cena byla velice rozumná přímo bezkonkurenční.

• dobrý popis předmětu na eshopu
    • bezproblémový nákup a platba kartou
    • cena ok
    • delší dodací lhůta 7-10 dní ... spíš než přepravce bylo zdržení než to předali přepravci, na tom by mohli zamakat :)
    • zabalení předmětu nebylo nic moc

• nepříjemná obsluha (xenofobní narážky na zákazníky)
    • nulová atmosféra prodejny (necítil jsem se zde příjemně)
    • dlouhé čekání na zboží a obsluhu

Sem už nepůjdu.

• Dlouhá dodací lhůta a chybějící spojovací díly
    • Nedodali dva druhy nábytku i když psali jsou skladem

• dobré ceny
    • delší doba dodání

• Bezproblémové vyřízení objednávky
    • Rozumné ceny
    • Přeci jen delší doba dodání u zboží které mělo být skladem

Objednané dvě dřevěné postele a matrace nakonec dorazily jen mírně poškozené, za což ani možná e-shop nemůže. Horší dojem budil řidič který zboží přivezl: zprvu jsme si ani nebyli jistí, že nám předal vše :-(