• nakoupil v obchodě i4wifi.cz před 4 měsíci

Nedostatečná specifikace výrobku GridFree Micro AC Invertor DC-AC 248W, 230V CE, EVT248 a jeho provozních podmínek (minimální výkon FV panelu) a zavádějící video.

Reakce obchodu i4wifi.cz

specifikace mikroměniče zcela odpovídají realitě. Za již roky prodávaných tisíce kusů jsme nezaznamenali nějaký rozdíl. Budeme rádi za informaci, jaké konkrétní video nebo jiný údaj je zavádějící.
    Děkujeme.
    Pozor na testování např. za oknem nebo jiném zastíněném místě.

• nakoupil v obchodě i4wifi.cz před 5 měsíci

Tovar ešte stále nemám a vy chcete odo mňa vyjadriť spokojnosť .

Reakce obchodu i4wifi.cz

Dobrý den, z Vaší objednávky stále ještě není skladem měnič, jak bylo uvedeno při objednání. Heureka posílá tyto požadavky na recenzi automaticky po čase od objednání bez ohledu na stav objednávky, což ze strany obchodů nelze ovlivnit.

• nakoupil v obchodě i4wifi.cz před 5 měsíci

• Obchod je v našem dosahu
    • Neseriozní přístup vedení
    • Jiný podobný bohužel v dosahu není

V minulosti při požadavku na manuál bylo řečeno jedním z majitelů vraťte pánovy peníze a vyhoďte pána z obchodu. Různé další zkušenosti následovali. Častá zkušenost, objednáno zboží potvrzena možnost převzetí pak pardon zboží jsme prodali jinému. Poslední zkušenost objednáno zboží za cenu 33000 Kč nad rámec ještě objednána záruka 60 měsíců za tuším 3000 Kč. Voláno obchodníkem, že záruku na 60 měsíců nelze. Obchodník zaslal emailem potvrzení na cenu 33000 Kč. Při odběru cena 36000 Kč bez záruky na 60 měsíců. Po cca 3 týdnech dohadování cena snížena. Odběr po dobu 15 let dozadu. Za to, že byli vráceny peníze v plné výši snížena dealerská kategorie z 4 na 1 přestože v danou chvíli byl odběr za poslední 4 týdny v objemu 100000 Kč. Obchod tedy nedodržuje ani svou nabídku dealerských cen za odběr v určitém objemu peněz. Obchod si dlouholetých klientů neváží a klidně je odrbe o pár tisícikorun. Rozhodně nedoporučuji. Nakupuji již jinde a zajdu jen když zapomenu.

Reakce obchodu i4wifi.cz

Vážený pane Filipe, sám víte, že to co jste zde napsal není pravda a je pochopitelné, že našich zákazníků partnerů si naopak velmi vážíme.

• nakoupil v obchodě i4wifi.cz před 5 měsíci

Obchodníci neví co prodávají a nabásní vám bludy!

Reakce obchodu i4wifi.cz

Dobrý den, pokud nebylo něco v pořádku se solárním panelem nebo držáky, dejte nám prosím vědět co přesně na sales@i4wifi.cz a určitě to vyřešíme k Vaší spokojenosti. Děkujeme.

• nakoupil v obchodě i4wifi.cz před 5 měsíci

zbozi dorazilo po nekolika dnech navzdory tomu, ze bylo skladem a bylo uhrazeno prevodem na ucet ihned dle QR kodu, dle predchozich jinych poznatku kupujicich, ale system spolecnosti neumi vcas a online parovat platby. Tudiz zbozi dorazilo pozde a zpusobilo spoustu problemu a potizi.

Reakce obchodu i4wifi.cz

Dobrý den, platba nám dorazila skutečně až 29.6. večer a zboží jsem odeslali ihned následující pracovní den.

• nakoupil v obchodě i4wifi.cz před 8 měsíci

• Velký výběr
    • Zboží odpovídá popisu
    • E-shop by potreboval modernizaci
    • Registrace na eshopu je strašná
    • Ke zboží byl přibalen návod k úplně jinému výrobku

Reakce obchodu i4wifi.cz

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu a na úpravách e-shopu již pracujeme. Pokud potřebujete pomoct s instalací konzole, rádi Vám poradíme na 277 007 500.

• nakoupil v obchodě i4wifi.cz před 9 měsíci

• Skladem
    • 30 minut čekání na vydání jednoho kus zboží, zatím co si skladníci venku pokuřují na cigárku. Snaha pána za pultem něco urychlit nulová a přístup "až to bude tak to bude" ... znovu už ne, díky.

Nevyzvedávat osobně, pokud nemáte spoustu času.

Reakce obchodu i4wifi.cz

Dobrý den, velice mě mrzí, že jste tak dlouho čekal na výdej objednávky. To skutečně není naším standardem a potvrzují to i ostatní recenze spokojených zákazníků. Jedná skutečně o zcela mimořádnou situaci, za kterou se omlouváme.

• nakoupil v obchodě i4wifi.cz před 1 rokem

• Od i4 objednavam uz pres 10 let a vzdy jsem byl spokojen.

Poprve jsem vyzvedaval zbozi osobne na prodejne, jinak jsem vzdy bral dobirku. Eshop me motivoval abych koupil jeste za x tisic a ze dostanu poukazku k nakupu. Ok, proc ne, vezmu switch navic...
    ...To co na me alr zkousela manazerka na prodejne z toho mi hlava nebere. Na zbozi jsem cekal temer 20 min. Po jeho vydani jsem poukazku nedostal. Zacal jsem tedy resic proc. Pani mi naznacila, ze jsem neschpnej a neumim si na eshopu ani neco zaskrtnout (jasne tvl. firma programuje a ja jsem idiot). Dobry, trval jsem na tom co mi bylo slibeno. Pani se svou slovenstinou poslal k sipku, ze mam smulu, protoze tam resi zakazky za miliony a nema na me cas....
    ...Dokazete si predstavit jak jsem se nasral? Jako ze jsem nejakej povl? Kdyz jsem ji tam serval, co si o sobe ta cuza mysli a ze se mi okamzite bude venovat. Sakra sel jsem si pro zbozi za 30k a 300k uz jsem u Vas i se starym eshopem nechal.
    Tohle me tak na**** ze potkat nekde tu vasi manazerku na chodniku, tak ji zkopnu do silnice.

to je velmi závažné.
    Tuto situaci chci vyřešit a napravit osobně.
    Není zde jasné o jakou objednávku se jedná, můžete mě prosím kontaktovat na simandl@i4wifi.cz?

Děkuji.

Martin Simandl
    Obchodní ředitel

• nakoupil v obchodě i4wifi.cz před 1 rokem

Placeno kartou online presto neměl obchod informaci o provedené platbě

Reakce obchodu i4wifi.cz

Dobrý den, v případě, že se platba nespáruje doporučujeme kontaktovat naše obchodní oddělení na tel.+420 277 007 500, které Vám ihned prověří, zda platba proběhla v pořádku a objednávku expeduje.

• nakoupil v obchodě i4wifi.cz před 1 rokem

jelikoš zboží nedorazilo tak sem telefonicky kontaktoval a byl sem ujištěn že do týdne bude zakázka vyřízena týden pryč a zase nic ale dřív bylo vždy vše v pořádku tak nevím proč je teď problém

Reakce obchodu i4wifi.cz

omlouváme se, pokud nebyla Vaše objednávka vyřízena včas a dle instrukcí. V případě, že Vám zboží nedorazí kontaktujte nás ihned na telefonním čísle +420 277 007 500 a situaci vyřešíme co nejrychleji k Vaší spokojenosti.

• nakoupil v obchodě i4wifi.cz před 1 rokem

• Zboží bylo objednáno 21.6.2017. Do dnešního dne 3.7.2017 nedorazilo a ani žádná odpověď z obchodu kdy očekávají naskladnění zboží a odeslání zákazníkovi.

Nekomunikuje!

Reakce obchodu i4wifi.cz

zkuste prosím zkontrolovat složku spam. Na kvalitní a rychlé komunikaci si zakládáme.

Pokud byl problém s doručením e-mailu, zkuste nás kontaktovat na tel. 277007500

• nakoupil v obchodě i4wifi.cz před 2 lety

• Pokud poděkujete za objednávku a pak se dlouho nic neděje. Do dneška nevim jestli vůbec zboží máte a zda ho obdržím. Absolutně žádná komunikace.

Těžko soudit podle jediné zkušenosti.
    Doufám že se jedná o ojedinělý případ.

Reakce obchodu i4wifi.cz

Ano, pokud se jedná o zboží, které neexpedujeme týž den, obchodník Vás kontaktuje. Pokud však provádíte objednávku jako neregistrovaný uživatel - vaše údaje se neukládají, nemáme jak Vás kontaktovat.

• Dlouhá dodací lhůta

• Není možné se dovolat

Reakce obchodu i4wifi.cz

je nám líto, že jste se nemohl dovolat. Doporučujeme využít mobilní linky přímo na techniky a obchodníky, které jsou uvedeny na našich webových stránkách v kontaktech. Případně číslo +420 277 007 500 pro pobočku v Praze a číslo +420-277 007 528 pro pobočku v Hradci Králové.

• nakoupil v obchodě i4wifi.cz před 2 lety

• Doprava českou poštou - balík do ruky ( do druhého dne ) trval skoro týden - bez jediné informace od pošty proč, bez slevy za zpoždění!!! - katastrofa...

Reakce obchodu i4wifi.cz

děkujeme za Vaši recenzi. V případě, že s doručením balíčku je problém, doporučujeme využít jiné dopravní společnosti. Víme, že Česká pošta má s doručením zpoždění, ale máme ověřeno, že například PPL opravdu termín dodání do druhého dne dodržuje.

• nakoupil v obchodě i4wifi.cz před 2 lety

• O pár stovek levnější nákup
    • Prodejna je v zapadlé části Prahy a ukazatelé ukazují jinam, než se skutečně nachází (musela jsem se ptát kde to je).

Když už jsem prodejnu konečně našla, tak prodavačka se ani neusmála a zakoupila jsem již nefunkční zboží, takže jsem musela znovu navštívit prodejnu a reklamovat zboží.

Reakce obchodu i4wifi.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Na lepším označení prodejny intenzivně pracujeme, tak aby bylo možné nás najít co nejlépe. Věříme, že reklamovaný kus byl již v pořádku a funguje.

• nakoupil v obchodě i4wifi.cz před 2 lety

• zvolena platba pri dodani, pozadovana proforma proplaceni a dodnes zbozi nemam.

• Záruka na zboží jen 12 mesicu

Reakce obchodu i4wifi.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Poskytujeme na produkty záruku od 6 do 60 měsíců. Záruku lze navolit dle Vašeho přání u každého produktu při objednávání přímo v nákupním košíku. V případě, že žádnou záruku nevyberete, zůstává automaticky 12 měsíců.

• některý sortiment unikátní
    • vysoké ceny