• Rychlost přijetí objednávky
    • Přesnost
    • Skvělé ceny
    • Rychlé doručení
    • Skvělý přístup

Rozhodně tento obchod doporučuji všem.

Reakce obchodu i-Mobily.cz

děkujeme za Váš nákup na našem internetovém obchodě a za Vaše pozitivní hodnocení, kterého si vážíme a velice nás těší!

internetový obchod www.i-Mobily.cz

• Nízká cena mobilů, rychlost vyřízení objednávky, rychlé dodání zboží
    • Vše by bylo v pořádku, ale bohužel jsem natrefila na vadný kus mobilu

Hezký den paní Wykretová,

vzniklá situace nás mrzí, protože máte pravdu v tom, že při zaslání přístroje zpět jsme skutečně shledali na MT závady, které ve formuláři na vrácení uvádíte.
    Nárok na vrácení výrobku ve 14 denní lhůtě bez udání důvodu pochopitelně máte a nemáme s tím žádný problém (přístroj jste nepoužívala, ale dle Vámi sdělených informací pouze nastavovala, což potvrzuje i stav vráceného MT).
    Vzhledem k tomu, že byl přístroj vrácen se závadami (bez ohledu na to, zda-li se jedná o závady již z výroby, jelikož je pro nás nereálné přístroje před odesláním na vady kontrolovat),
    zaslali jsme přístroj na diagnostiku do autorizovaného servisu, aby nám potvrdil, že se nejedná o mechanické poškození zákazníka (jedná se o obecný postup, který jistě chápete).
    V minulosti jsme zákazníkům automaticky vraceli částky za nakoupené zboží, ačkoli jsme si nenechali prověřit mechanické poškození a už se nám u pár případů stalo, že byly přístroje mechanicky poškozené a těžko se pak se zákazníky domlouváme na vrácení již odeslané částky.

Jakmile se nám servisní středisko k diagnostikovanému přístroji vyjádří a potvrdí závadu z výroby, budeme Vás obratem informovat a rádi Vám částku za nakoupený přístroj vrátíme zpět (bez ponížení částky za rozbalení) v plné její výši.

Děkujeme za pochopení a mějte pěkný víkend!

Tým i-Mobily.cz

Vše jak má být.

internetový obchod www.i-Mobily.cz

• Velice rychlé jednání, zboží bylo do 20ti minut připraveno. Výborná komunikace se zákazníkem. Odběrné místo také super. Velká spokojenost a určitě to NEBYL můj poslední nákup!

Výborné !

Dobrý den Lukáši,

děkujeme za Váš nákup na našem internetovém obchodě a za Vaše pozitivní hodnocení, kterého si vážíme a velice nás Vaše spokojenost těší!

• Ceny
    • Profesionalita

Rozhodně doporučuji

internetový obchod www.i-Mobily.cz

• rychlá příprava zboží k odebrání
    • nízké ceny
    • příjemný personál
    • profesionální přístup

Obchod určitě doporučuji. Všechno proběhlo v pořádku. :-)

internetový obchod www.i-Mobily.cz

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

dodání zboží bylo super rychlé. nic jiného jsem od nich nepotřebovala, takže mohu hodnotit jen rychlost dodání.

internetový obchod www.i-Mobily.cz

Rychlost + dárek navíc :-)

internetový obchod www.i-Mobily.cz

• Zboží zakoupeno na základě rady od obchodníka a s telefonem jsem maximálně spokojený, děkuji:)

internetový obchod www.i-Mobily.cz

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Telefon v pořádku, distribuce EU - přesně tak, jak jsem očekával. Jelikož to zde byl můj první nákup, tak jsem si prověřil IMEI (z boxu). Jednalo se o nový telefon, nebrandovaný (). IMEI a SN z vlastního telefonu jsem si mohl zkontrolovat vůči boxu bohužel až po zaplacení telefonu, tady bych dal malé mínus ( ale chápu obchod, který se soustředí na internetový prodej, že lidi to chtějí v tzv. celofánu). Jelikož jsem kupoval na firmu, tak je u Applu po světě včetně ČR v autorizovaných servisech stejně záruka 12 měsíců, tak je jedno jakou má distribuci EU či ČR. Mailem i telefonicky jsem s prodejcem komunikoval bez problémů.

internetový obchod www.i-Mobily.cz

Naprostá spokojenost. Potřeboval jsem telefon rychle před odjezdem na dovolenou. Mailem jsem o víkendu kontaktoval několik e shopů, pouze z tohoto mi obratem přišla odpověď a zboží jsem skutečně obdržel v domluvený den.

internetový obchod www.i-Mobily.cz

• Zboží většinou ihned k dodání.

internetový obchod www.i-Mobily.cz

Cena rychlost vyřízení, příjemný personál na prodejně

internetový obchod www.i-Mobily.cz

Zatím v pořádku, samozřejmě kvalita obchodu a služeb se nejvíce pozná při reklamacích tak doufám, že to nebudu muset řešit a pokud ano, že bude obchod stejně tak v pořádku jako při objednání zboží a dodání zboží.

• Dobrá cena
    • Žádné

Byl to můj první nákup u méně známého eshopu, trochu jsem se obával z nákupu, ale musím uznat, že to byla dobrá volba a ušetřil jsem pár tisíc oproti nákupu u známějších velkých eshopů.
    EU distribuce je bezproblémová :-)

Nevím jak se eshop staví k reklamacím a jejich případné vyřizování,ale doufám, že nebude potřeba

internetový obchod www.i-Mobily.cz

• Komunikace katastroficka!Chtel jsem poradit a ukazat dva ne nejlevnejsi telefony, abych se mohl rozhodnout a madam me poslala do elektrowordu at si je tam osaham a prijedu pak si ho koupit!!! Na to ze tam maji prodejnu par dni je chovani ke klientum hrozny!

Maji dobre ceny

Reakce obchodu i-Mobily.cz

ráda bych vše uvedla na pravou míru a to zejména, pokud jsem na výdejním místě při Vaší návštěvě shodou okolností byla. Na naše výdejní místo - nikoli prodejnu jste dorazil s požadavkem předvedení nejlevnějších mobilních telefonů (bez konkrétního typu přístroje), přičemž Vám personál sdělil, že jsme internetový obchod s výdejním místem a nikoli prodejnou a proto Vám jakýkoli přístroj nemůžeme předvést, jelikož všechno zboží je originálně zabalené a na výdejním místě se vydává na základě vytvoření objednávky na webových stránkách. Bohužel je nám líto, že nejste ochoten naše podmínky respektovat a i přes to nás těší, že jste si u nás při tomto Vašem negativním hodnocení mobilní přístroj zakoupil.

• Rychlost dodani zbozi

• Ochota rychlost vyrizeniz