• Opravdu nízké ceny.

Reakce obchodu i-Mobily.cz

děkujeme za Váš nákup na našem internetovém obchodě a za Vaše pozitivní hodnocení, kterého si vážíme a velice nás těší!

• Rychle jednání dobrá cena

• Rychlé jednání

internetový obchod www.i-Mobily.cz

Všechno v pořádku, děkuji.

internetový obchod www.i-Mobily.cz

Rychlá komunikace i po telefonu. Milá a ochotná slečna poradit s výběrem.

internetový obchod www.i-Mobily.cz

• rychlost vyřízení a doručení zboží

• nízké ceny
    • rychlé doručení
    • poštovné

internetový obchod www.i-Mobily.cz

Velmi rychle vyřízeno, přesto že jsem zaklikl špatně odběr perfektní přístup a zboží došlo v naprostém pořádku velká spokojenost

• dobré ceny
    • zboží rychle připraveno k výdeji

Vše OK.

• Rychlost,ochota

Mohu doporucit, spokojenost!

• Dobre ceny
    • Platci DPH
    • Rychle odbaveni

Zakoupene ochranne sklo na iPhone 7 neni v dobre kvalite.

Sklo Vám rádi vyměníme.

internetový obchod www.i-Mobily.cz

Rychlost, informovanost o stavu objednavky a ochota prodavacky pri převzetí, vše perfektní.

internetový obchod www.i-Mobily.cz

Bezvadné zboží za perfektní cenu.

• Cena, jednání, mobil z evropské distribuce - šlape perfektně
    • Žádná

• Dostupnost
    • Webové stránky
    • Ochota personálu
    • Rád bych věděl, proč byl obal od mého telefonu již otevřený, pečeť byla porušená! Toho jsem si v obchodě nevšiml, není ani šance, protože původní porušená pečeť (nálepka) s informací o kompatibilitě s EU SIM byla přelepená novou neoriginální a neporušenou nálepkou. Na první pohled stejnou. I celofán ve kterém je zabalený telefon byl evidentně sundaný a poté nešikovně vrácen. Telefon samotný ani zbytek obsahu nejeví známky opotřebení a neřekl bych, že byl používaný. V první moment to byl ale docela šok. Chápu, že mohl být telefon rozbalen např. jen někomu pro ukázku, ale pokud by mi to bylo na rovinu řečeno, asi bych s tím neměl problém. Takto to působí dosti nevěrohodně.
    • Dále mi bylo řečeno, že jako záruční list slouží faktura. Na té však není uvedeno identifikační číslo telefonu. Pevně věřím, že pokud budu, nedej bože, řešit reklamaci, postačí mi skutečně pouze faktura. V tom případě s tím nemám samozřejmě problém.

Celkový dojem z nákupu a obchodu samotného je pozitivní. Webové stránky přehledné, komunikace a rychlost perfektní, obchod moderní a dobře dostupný, obsluha ochotná a příjemná.

Očekávám reakci prodejce.
    Hvězdičky ubírat nebudu, jsem si jist, že obdržím objektivní a rozumné vysvětlení.
    Děkuji

Dobrý den pane Jechu,

Zboží, které prodáváme je vždy originálně zabalené a nerozbalené. U některých typů mobilních telefonů se jedná díky distribuci EU o tzv. dvojitou pečeť a navíc některé typy přístrojů (většinou ty dražší) jako je iPhone apod., jsou v celofánu nebo ochranné folii. Nemáme důvod obaly od zakoupeného zboží rozbalovat, otevírat nebo jakkoli do nich zasahovat.

Ano, faktura slouží současně jako záruční list, což je dnes běžná praxe. Při případné reklamaci je v našem systému u objednávek evidováno IMEI, identické pro každý prodaný přístroj. Při reklamaci tedy nemusíte mít obavy, jelikož dokážeme prodaný kus dle IMEI ve Vaší objednávce identifikovat.

internetový obchod www.i-Mobily.cz

• Nejde provest online platbu karou.

• Zboží mi bylo dodano na 2. den od objednávky
    • Perfektní komunikace
    • Možnost odpočtu DPH

Som spokojen, nic nemuzu vytknout

internetový obchod www.i-Mobily.cz

• Objednavka na zadost prodejce rozdelena na 2 balicky. Prodejce si uctuje 2x dopravne a 2x poplatek za dobirku. Cena zbozi byla pres 70 tisic. Je to zanedbatelne v celkove cene, ale je to neferove jednani. Na dotaz proc to uctuji, odpoved jsou to 2 zasilky a basta.

Objednavka na zadost prodejce rozdelena na 2 balicky. Prodejce si uctuje 2x dopravne a 2x poplatek za dobirku. Cena zbozi byla pres 70 tisic. Je to zanedbatelne v celkove cene, ale je to neferove jednani. Na dotaz proc to uctuji, odpoved jsou to 2 zasilky a tudiz vse 2 dopravy a 2 platby.

Reakce obchodu i-Mobily.cz

při vytvoření Vaší objednávky na našich stránkách v celkové hodnotě 72.496 Kč jste byl kontaktován našimi kolegy s tím, že zásilka prostřednictvím přepravní společnosti DPD, kterou si zákazníci běžně hradí částkou 99 Kč za poštovné je kryta pojištěním v případě ztráty či poškození pouze na částku do 50 tis. Kč.
    Kolegové Vám tedy dali na výběr zásilku dopojistit na požadovanou hodnotu objednaného zboží - částka za přepravné by činila kolem 300 Kč nebo ji rozdělit do dvou balíčků, což Vás vyšlo nejlevněji (2x 99 Kč = 198 Kč).
    Je nám líto, že pro vzniklou situaci nemáte pochopení, ale tomuto riziku sebe ani zákazníky nechceme vystavovat.