i-Mobily.cz

Ověřeno zákazníky

348 recenzí z celkového počtu 953 hodnocení

Ověřeno zákazníky

Obchod i-Mobily.cz získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze i-Mobily.cz

Přidáno: 25. června 2017

Zatím v pořádku, samozřejmě kvalita obchodu a služeb se nejvíce pozná při reklamacích tak doufám, že to nebudu muset řešit a pokud ano, že bude obchod stejně tak v pořádku jako při objednání zboží a dodání zboží.

Michal

Přidáno: 23. června 2017

• Dobrá cena
  • Žádné

Byl to můj první nákup u méně známého eshopu, trochu jsem se obával z nákupu, ale musím uznat, že to byla dobrá volba a ušetřil jsem pár tisíc oproti nákupu u známějších velkých eshopů.
EU distribuce je bezproblémová :-)

Nevím jak se eshop staví k reklamacím a jejich případné vyřizování,ale doufám, že nebude potřeba

Přidáno: 16. června 2017

• Komunikace katastroficka!Chtel jsem poradit a ukazat dva ne nejlevnejsi telefony, abych se mohl rozhodnout a madam me poslala do elektrowordu at si je tam osaham a prijedu pak si ho koupit!!! Na to ze tam maji prodejnu par dni je chovani ke klientum hrozny!

Maji dobre ceny

Reakce obchodu i-Mobily.cz

ráda bych vše uvedla na pravou míru a to zejména, pokud jsem na výdejním místě při Vaší návštěvě shodou okolností byla. Na naše výdejní místo - nikoli prodejnu jste dorazil s požadavkem předvedení nejlevnějších mobilních telefonů (bez konkrétního typu přístroje), přičemž Vám personál sdělil, že jsme internetový obchod s výdejním místem a nikoli prodejnou a proto Vám jakýkoli přístroj nemůžeme předvést, jelikož všechno zboží je originálně zabalené a na výdejním místě se vydává na základě vytvoření objednávky na webových stránkách. Bohužel je nám líto, že nejste ochoten naše podmínky respektovat a i přes to nás těší, že jste si u nás při tomto Vašem negativním hodnocení mobilní přístroj zakoupil.

JALuBOSS

• Rychlost dodani zbozi

Reakce obchodu i-Mobily.cz

děkujeme za Váš nákup na našem internetovém obchodě a za Vaše pozitivní hodnocení, kterého si vážíme a velice nás těší!

Ivana

• Ochota rychlost vyrizeniz
  • Zadne

Určitě nakupovat

Přidáno: 13. června 2017

super, zboží dorazilo v pořádku. Vše jak má být.

Tes

• dobrá cena

Přidáno: 5. června 2017

• výborná komunikace

Přidáno: 29. května 2017

• Stačí si zavolat a zkontrolovat....

ifka

Přidáno: 21. května 2017

• nejlevnější cena daného produktu

Byla jsem nadšená. Kolikrát se vám stane, že něco objednáte a druhý den to máte? Mně v poslední době málokdy. A navíc víte o každém kroku objednávky. Takže už o tom ví celé mé okolí a budu doporučovat dál.