• že u mobilu nebil žádný manuál-tištěný na papíru

docela dobré a pohodlné nakupování

• 1.Apsolutne prehledne zbozi ktere je i skladem.Vysvetleni zaporu nakupu tzv nakupu sedych mobilu.
    • Snad naky jiny zakaznik ja jsem 100 procentne spokojen!

Dodani domu ne do 7 dnu jak je psano ale do 3.Cena sice navišena cca o 200 KC ale zakaznik upozornen operatorem o zmněne ceny.Doporucuji všem

• Je levný.
    • -orginální balení bylo rozbalené.
    • -chybí český návod.
    • -chybí pam. karta standartně dodávaná Nokií.

-cena výrobku je nízká, protože se firma netrápí překladem návodu a prodejem pam. karty zvlášť si přijde na vyšší zisk.

• ŽÁDNÉ
    • Mate spotřebitele cenami. I po tom, co mi volali, že zboží stojí více než je uvedeno, tak cenu neupravili, podvodníci

• Nejlepší cena
    • Rychlé dodání.
    • Skvělá komunikace s prodejci.

Skvělá cena.
    Zkušenost velmi dobrá,rychlé dodání,velký výběr zboží,přehledná nabídka.
    Určitě bych doporučila ostatním pro spolehlivost.

Obchod je v poradku prehledny a pekne se v nem vybira zbozi. Minus je v tom ze neni videt co vse k baliku dostanete. Kdyz jsem si balik vyzvedla mela jsem poskozenou krabici od produktu,coz se mi nelibilo.. tento obchod jsem si vybrala z duvodu,ze jsem spechala na produkt. kdyz bych ovsem vedela ze mi prijde jen polovicka veci,ktere u toho telefonu mely byt.. asi bych si neobjednala zbozi u vas. Kamaradka si objedna ten samy produkt za stejnou cenu v jinem inter. obchodu a k tomuto telefonu dostala kabel k tv,kabel do pc, instal. cd a 16 gb pametové karty.. a ja dostala jen kabel k pc a 2gb pametove karty za kterou jsem si jeste musela priplatit 300kc..v tom to smeru spokojena nejsem !

• Komunikace, chování a vstřícnost k platícímu zákazníkovi.

Při chybě na Vaší straně, absolutní nezájem, chybu napravit. Zboží nebylo originálně zabaleno, byl to půzůstatek z jakési T-Mobile sady, odlišná cena, než jakou inzerujete. Určitě bych nikomu nedoporučila nákup u Vás.

• Jediný měli výrobek na skladě za dobrou cenu
    • Ukazatel zda je výrobek skladem
    • Málo informací

Zboží na skladě
    dobrá cena

Rychlé jednání i při problémech
    rychlé doručení

• velké

nenakupujte

• Velmi dobré ceny.
    • Dlouhá dodací lhůta.

Uvidíme, jedná se o první nákup a na zboží (v dobré ceně) prozatím čekám.

• Jedinou předností je inzerovaná nízká cena zboží.
    • -nedodržení ceny dle objednávky.
    • -neschopnost dodat požadované zboží.
    • -pomalá reakce a řešení reklamace (narozdíl od zaslání zboží.)

Tento obchod bych nedoporučil nikomu,kdo očekává,že obdrží objednané zboží za inzerovanou cenu.
    Nákup bíle nokie 6303i mě vyšla o 320kč,- dráž,než bylo na objednávce.Obdržel jsem klasickou černou "6303i" v rozbalené krabici,protože obchod musí odebrat micro SD,která je součástí balení.Tu následovně nabízí za 200,-Po krkolomném dopisování jsem souhlasil se zasláním větší microSD karty a dárku jako kompenzaci za navíšenou cenu a špatně vyexpedované zboří.Do dnešního dne mi samozřejmě nic nepřišlo. TENTO OBCHOD ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI !

• Rychle vyřízeno
    • Dobrá komunikace

Tento obchod mě bohužel zklamal v tom, že jsem si objednala zboží za určitou cenu, a PPLko mi pak řeklo jinou. Konkrétně jednalo se o mobilní telefon. Honem jsem musela volat do obchodu, kde mi bylo řečeno že ano, cena je vyšší z důvodu, že je zboží od jiného dodavatele. (což mi ale mohlo být jedno, jako zákazníkovi, když konečná cena byla stanovená). Dále mi bylo řečeno, že cena je vyšší z důvodu, že k tomu je přiložena ještě paměťová karta. Jenže nebyla. Beru tohle jako podraz obchodu, nikdo se mi nenamáhal to říct. Se zbožím jsem sice spokojená, ale kupovala jsem si ho hlavně z důvodu ceny, a ne aby mě pak někdo ve výsledku podvedl. Tudíž bohužel NEDOPORUČUJI

• dobré ceny
    • komunikace a sliby dodání zboží

při kontaktu slibují ale skutek utek

Objednala jsem si telefon, který měl stát 2.570,-- Kč + poštovné. Ale když mi volal dopravce, řekl mi cenu ještě o 200,-- Kč vyšší. Nikdo mě předem s tímto rozdílem nesrozuměl, a když jsem později do obchodu volala, vysvětlili mi to tak, že mi přidali kvůli tomuto cenovému rozdílu k telefonu paměťovou kartu. Ta náhodou nedorazila... Tak to je toto za obchodní přístup? NEDOPORUČUJI!

• velmi levné věci
    • Napsali jste na internet že to stojí mín než to stálo

48% špetné
    52% dobré

• nedodržení cen

nelíbí se mi přístup mám objednané zboží za určitou cenu a mě osobně přišlo skoro o tisíc korun dražší,když jsem volala na reklamace tak jsem také byla byla překvapena neochotou

• cena udaná na webu neodpovídala ceně ve zkutečnosti

po objednání zboží mi bylo zavoláno, že cena zboží je vyšší

• rychlé dodání objednaného zboží
    • uvedená cena neodpovídá konečné ceně
    • špatná aktualizace cen

Nákup proběhl na základě zajímavých cen a rychlé doby dodání. Telefonicky mě po zpracování objednávky informovali o navýšení konečné ceny (jen orientačně), jako kompenzace byly nabídnuty paměťové karty (v zásilce sice tyto paměťové karty byly, ale jiné kapacity než byly slibované a dokonce byla i karta použita - toto opravdu nechápu). Dovolat se je prakticky nemožné. Jsou to maličkosti, ale i ty dělají dobrého obchodníka. Byl to můj první a zároveň také poslední nákup.

obchod který nekomunikuje, si nazaslouží aby v něm někdo nakupoval.