• Je levný.
    • -orginální balení bylo rozbalené.
    • -chybí český návod.
    • -chybí pam. karta standartně dodávaná Nokií.

-cena výrobku je nízká, protože se firma netrápí překladem návodu a prodejem pam. karty zvlášť si přijde na vyšší zisk.

• ŽÁDNÉ
    • Mate spotřebitele cenami. I po tom, co mi volali, že zboží stojí více než je uvedeno, tak cenu neupravili, podvodníci

Obchod je v poradku prehledny a pekne se v nem vybira zbozi. Minus je v tom ze neni videt co vse k baliku dostanete. Kdyz jsem si balik vyzvedla mela jsem poskozenou krabici od produktu,coz se mi nelibilo.. tento obchod jsem si vybrala z duvodu,ze jsem spechala na produkt. kdyz bych ovsem vedela ze mi prijde jen polovicka veci,ktere u toho telefonu mely byt.. asi bych si neobjednala zbozi u vas. Kamaradka si objedna ten samy produkt za stejnou cenu v jinem inter. obchodu a k tomuto telefonu dostala kabel k tv,kabel do pc, instal. cd a 16 gb pametové karty.. a ja dostala jen kabel k pc a 2gb pametove karty za kterou jsem si jeste musela priplatit 300kc..v tom to smeru spokojena nejsem !

• Komunikace, chování a vstřícnost k platícímu zákazníkovi.

Při chybě na Vaší straně, absolutní nezájem, chybu napravit. Zboží nebylo originálně zabaleno, byl to půzůstatek z jakési T-Mobile sady, odlišná cena, než jakou inzerujete. Určitě bych nikomu nedoporučila nákup u Vás.

• nekomentuji
    • podvádí zákazníky

nekomentuji

• velké

nenakupujte

• Jedinou předností je inzerovaná nízká cena zboží.
    • -nedodržení ceny dle objednávky.
    • -neschopnost dodat požadované zboží.
    • -pomalá reakce a řešení reklamace (narozdíl od zaslání zboží.)

Tento obchod bych nedoporučil nikomu,kdo očekává,že obdrží objednané zboží za inzerovanou cenu.
    Nákup bíle nokie 6303i mě vyšla o 320kč,- dráž,než bylo na objednávce.Obdržel jsem klasickou černou "6303i" v rozbalené krabici,protože obchod musí odebrat micro SD,která je součástí balení.Tu následovně nabízí za 200,-Po krkolomném dopisování jsem souhlasil se zasláním větší microSD karty a dárku jako kompenzaci za navíšenou cenu a špatně vyexpedované zboří.Do dnešního dne mi samozřejmě nic nepřišlo. TENTO OBCHOD ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI !

• Rychle vyřízeno
    • Dobrá komunikace

Tento obchod mě bohužel zklamal v tom, že jsem si objednala zboží za určitou cenu, a PPLko mi pak řeklo jinou. Konkrétně jednalo se o mobilní telefon. Honem jsem musela volat do obchodu, kde mi bylo řečeno že ano, cena je vyšší z důvodu, že je zboží od jiného dodavatele. (což mi ale mohlo být jedno, jako zákazníkovi, když konečná cena byla stanovená). Dále mi bylo řečeno, že cena je vyšší z důvodu, že k tomu je přiložena ještě paměťová karta. Jenže nebyla. Beru tohle jako podraz obchodu, nikdo se mi nenamáhal to říct. Se zbožím jsem sice spokojená, ale kupovala jsem si ho hlavně z důvodu ceny, a ne aby mě pak někdo ve výsledku podvedl. Tudíž bohužel NEDOPORUČUJI

• dobré ceny
    • komunikace a sliby dodání zboží

při kontaktu slibují ale skutek utek

Objednala jsem si telefon, který měl stát 2.570,-- Kč + poštovné. Ale když mi volal dopravce, řekl mi cenu ještě o 200,-- Kč vyšší. Nikdo mě předem s tímto rozdílem nesrozuměl, a když jsem později do obchodu volala, vysvětlili mi to tak, že mi přidali kvůli tomuto cenovému rozdílu k telefonu paměťovou kartu. Ta náhodou nedorazila... Tak to je toto za obchodní přístup? NEDOPORUČUJI!

• nedodržení cen

nelíbí se mi přístup mám objednané zboží za určitou cenu a mě osobně přišlo skoro o tisíc korun dražší,když jsem volala na reklamace tak jsem také byla byla překvapena neochotou

• cena udaná na webu neodpovídala ceně ve zkutečnosti

po objednání zboží mi bylo zavoláno, že cena zboží je vyšší

• rychlé dodání objednaného zboží
    • uvedená cena neodpovídá konečné ceně
    • špatná aktualizace cen

Nákup proběhl na základě zajímavých cen a rychlé doby dodání. Telefonicky mě po zpracování objednávky informovali o navýšení konečné ceny (jen orientačně), jako kompenzace byly nabídnuty paměťové karty (v zásilce sice tyto paměťové karty byly, ale jiné kapacity než byly slibované a dokonce byla i karta použita - toto opravdu nechápu). Dovolat se je prakticky nemožné. Jsou to maličkosti, ale i ty dělají dobrého obchodníka. Byl to můj první a zároveň také poslední nákup.

obchod který nekomunikuje, si nazaslouží aby v něm někdo nakupoval.

• rychlé jednání a dodání
    • bohužel poslali jste jinou barvu než jsem objednala. Jelikož se můj původní mobil rozbil a má práce je na mobilu závislá, měnit telefon nemám čas.

snažila jsem se reklamaci vyřešit, bohužel vše je zdlouhavé a požadujete po mně další náklady - poštovné nebo jízdné.
    Přijde mi to neslušné, vzhledem k tomu, že chyba se stala na VAŠÍ straně.
    Navrhla jsem výměnu přes PPL mobil za mobil. Nevyhověli jste mi, nedoporučím vás.
    Škoda, byli jste rychlí a slušní, bohužel mám zboží, které jsem nechtěla.

• Peníze jsem odeslala za objednané zboží před 14dny a přišlo mi špatné zboží.Odeslala jsem ho ihned ten den zpět domluvila jsem se s Vámi na výměně.A ted už nemám zatím ani zboží ani peníze.

Negativně

• Obchod se neliší od ostatních E-shopů.
    • Rozhodl jsem se nakoupit v tomto obchodě, protože cena byla zdánlivě nejvýhodnější, což se ale ukázalo jako lež, zboží mi dodali sice po tel.upozornění, ale se zvýšenou cenou. I nadále inzerují zboží za nejnižší cenu i když ho nejste za tuto cenu schopni dodat. Považuji takovéto jednání za nečestné.
    • Nečestné jenání, obchod negarantuje cenu, ani dodání objednaného zboží ( v mém případě přišel telefon v jiné barvě ).
    • Neseriózní a amaterský přístup, nečitelná vlastnická struktůra ( na káždém dokladu je uvedená jiná právnická osoba - naprostá katastrofa )

Nedoporučil !!!
    Zdaleka se vyhnout !!!
    Obchod mi negarantuje inzerovanou cenu.
    Zboží přišlo jiné, v rozporu z objednávkou( v mém případě přišel telefon v jiné barvě ).
    V tomto případě, kdy obchod udělal chybu musím řešit reklamaci na mé riziko, musí zboží vracet, tudíž nemám ani peníze ani telefon !!! 4.2. jsem objednal telefon a 14.2. (Valentýn )!!! nemá nic !!!
    Na dokladech ( potvrzení objednávky ) a v reklamační řádu bylo uvedeno v okamžiku reklamace několik různých právníckých osob, na potvrzené objednávce název e-shopu a vedle IČ uplně jiné společnosti!!! Jako objednatele ve formuláři nelze uvést právnickou osobu !!! objednává se pouze na jméno ???

Zboží jsem si vybral za určitou cenu, ale pak mi zavolali, že to bude o stovku dražší a nakonec to bylo dražší o 350 kč.

• Žadné!
    • Klame zákazníky!

Už u Vás nenakoupím.

• Vydím v tom výhodu takovou , že si to mohu objednat kdy pořebuji a nemusím nikam jezdit a zhánět.
    • Tak ted se dostávám k ohnisku problému , který jsem zažil na internetových stránkách byla neustále cena o 300kč nižsí než bylo ve skutečnosti.Po telefonu mi bylo řečeno že to bude jen od 200 korun dražší ale pak to byli 300kč tak si myslím, že nevím co dělá pravá ruka s levou.Navíc tam nebyl ani návod k přístroji.

Ostatním zákazníkům doporučuji jedinou věc pokud vám bude někdo s obchodu volat a tvrdit vám, že ta cena na internetových stránkách je špatná a je taková nejlepší řešení je to jít si toto koupit jinam pak dopadnete jako já.