• ŽÁDNÉ
    • Mate spotřebitele cenami. I po tom, co mi volali, že zboží stojí více než je uvedeno, tak cenu neupravili, podvodníci

• Nejlepší cena
    • Rychlé dodání.
    • Skvělá komunikace s prodejci.

Skvělá cena.
    Zkušenost velmi dobrá,rychlé dodání,velký výběr zboží,přehledná nabídka.
    Určitě bych doporučila ostatním pro spolehlivost.

Obchod je v poradku prehledny a pekne se v nem vybira zbozi. Minus je v tom ze neni videt co vse k baliku dostanete. Kdyz jsem si balik vyzvedla mela jsem poskozenou krabici od produktu,coz se mi nelibilo.. tento obchod jsem si vybrala z duvodu,ze jsem spechala na produkt. kdyz bych ovsem vedela ze mi prijde jen polovicka veci,ktere u toho telefonu mely byt.. asi bych si neobjednala zbozi u vas. Kamaradka si objedna ten samy produkt za stejnou cenu v jinem inter. obchodu a k tomuto telefonu dostala kabel k tv,kabel do pc, instal. cd a 16 gb pametové karty.. a ja dostala jen kabel k pc a 2gb pametove karty za kterou jsem si jeste musela priplatit 300kc..v tom to smeru spokojena nejsem !

• Komunikace, chování a vstřícnost k platícímu zákazníkovi.

Při chybě na Vaší straně, absolutní nezájem, chybu napravit. Zboží nebylo originálně zabaleno, byl to půzůstatek z jakési T-Mobile sady, odlišná cena, než jakou inzerujete. Určitě bych nikomu nedoporučila nákup u Vás.

• Jediný měli výrobek na skladě za dobrou cenu
    • Ukazatel zda je výrobek skladem
    • Málo informací

Zboží na skladě
    dobrá cena

Rychlé jednání i při problémech
    rychlé doručení

Ano

Dobré a rychlé jednání

• Žádná pro neexistují!!!!!!
    • Otřesné jednání, dodána jiná barva, cena navýšena!
    • Telefon jsem vrátila a od té doby marně čekám na peníze!!!!!

POZOR!!!!!!
    Firma Muligan, Hyper-shop - stejná pakáž a asi i stejný majitel!!!!

• nekomentuji
    • podvádí zákazníky

nekomentuji

• velké

nenakupujte

• Velmi dobré ceny.
    • Dlouhá dodací lhůta.

Uvidíme, jedná se o první nákup a na zboží (v dobré ceně) prozatím čekám.

• Jedinou předností je inzerovaná nízká cena zboží.
    • -nedodržení ceny dle objednávky.
    • -neschopnost dodat požadované zboží.
    • -pomalá reakce a řešení reklamace (narozdíl od zaslání zboží.)

Tento obchod bych nedoporučil nikomu,kdo očekává,že obdrží objednané zboží za inzerovanou cenu.
    Nákup bíle nokie 6303i mě vyšla o 320kč,- dráž,než bylo na objednávce.Obdržel jsem klasickou černou "6303i" v rozbalené krabici,protože obchod musí odebrat micro SD,která je součástí balení.Tu následovně nabízí za 200,-Po krkolomném dopisování jsem souhlasil se zasláním větší microSD karty a dárku jako kompenzaci za navíšenou cenu a špatně vyexpedované zboří.Do dnešního dne mi samozřejmě nic nepřišlo. TENTO OBCHOD ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI !

• pozor PODVODNÍCI...... !!!!!!!
    • V žádném případě nic lidi neobjednávejte u této firmy Hyper shop Muligan ani Mega mobil Maximalize s.r.o. jedná se o podvodníky...... !!!!!! objednáte si tel. za nějakou cenu druhý den volají, že z důvodu naskladnění nového zboží je cena o 300 dražší, a že vám za to přiděli paměť. kartu... každý na tím mávne rukou a řekne v pohodě, ale to ještě není všechno, telefon přijde možná i funkční to jsem nezkoušel, ale v úplně jiném barevném provedení než jste objednávali, pro někoho v pohodě ale pro mě ne, přišel černý a já objednával pro přítelkyni růžový, hned jsem jim tam volal co se stalo a proč mi poslali jiné barevné provedení něž jsem objednával na to paní na reklamacích říkala že se asi stala chyba.... tak jsem volal jestli mají růžový že jim pošlu ten černý a provede se výměna.... bylo mi řečeno, že růžový nemají skladem a že bych musel čekat, tak jsem volal zpět slečně na reklamace, že růžový nemají a sama mi nabídla ať tedy odstoupím od kupní smlouvy, že mi peníze pošlou zpět.... souhlasil a odstoupil a telefon i když nerad jsem poslal zpět a doufal, že firma bude solidní a pošle na zpět peníze, protože jsem jim ho chtěl poslat na dobírku abych měl peníze hned, ale bylo mi řečeno, že na dobírku tel. nepřímají... doufal jsem, že peníze pošlou co nejdříve, protože se nestala chyba z mé strany, ale z jejich protože udělali chybu oni poslali jiné bar. provedení.... volal jsem jim tam několikrát proč to trvá tak dlouho když jsem neudělal chybu já bylo mi řečeno, že na to mají měsíc.... to už jsem byl trochu nasranej.... po měsíci a půl mi konečně přišla složenka, ale na úplně jinou částku než jsem zaplatil okamžitě jsem tam volal a ptal jsem se proč mi poslali o 800,- méně... ? paní na reklamacích mi řekla, že se na to koukne a dá vše do pořádku.... chtěl jsem mluvit s nějakou osobou s vedení na tož mi bylo řečeno , že tel. nedávají.... nedalo mi to a to vyhledávače seznam jsem zadal Maximalize s.r.o. a nestačil se divit co o této firmě nespokojení zákazníci píšou.... hrůza....http://www.registrzivnostenskehopodnikani.cz/900059,maximalize-s-r-o-.htm
    • tak jsem jim tak opět volal a psal mail na reklamace a informoval je o tom co o nich píšou zákazníci... a že chci svoje peníze na to mi pani řekla že to jsou stržené peníze za ochrannou fóli co tam údajně nebyla.... ale já na to že mám fotky než jsem jin tel posílat a z nich je jasně vidět že balení obsahuje všechno příslušenství včetně ochranné fólie...
    • po přečtení všech příspěvků, je to jasný podvodný tah na zakazníka objednáte si tel pošlou jiné barevné provedení, pošlete jim ho zpět strhnou peníze, když jim voláte proč tak napíšou za poničenou nebo strhlou ochran. fólii... , která tam stejně byla... a takhle škubou zákazníky průměrně tak o 600.- Kč z každé objednávky, podle mě takhle vydělávají a točí jenom pár telefonů, které posílají.... jsou to podvodníci všem podvedeným doporučuji podat trestní oznámení na policii.... a uvědomit jiné orgány ČOI a podobně.....
    • ta firma by se měla jmenovat mega podvod..... !!!!!

PODVOD

• Rychle vyřízeno
    • Dobrá komunikace

Tento obchod mě bohužel zklamal v tom, že jsem si objednala zboží za určitou cenu, a PPLko mi pak řeklo jinou. Konkrétně jednalo se o mobilní telefon. Honem jsem musela volat do obchodu, kde mi bylo řečeno že ano, cena je vyšší z důvodu, že je zboží od jiného dodavatele. (což mi ale mohlo být jedno, jako zákazníkovi, když konečná cena byla stanovená). Dále mi bylo řečeno, že cena je vyšší z důvodu, že k tomu je přiložena ještě paměťová karta. Jenže nebyla. Beru tohle jako podraz obchodu, nikdo se mi nenamáhal to říct. Se zbožím jsem sice spokojená, ale kupovala jsem si ho hlavně z důvodu ceny, a ne aby mě pak někdo ve výsledku podvedl. Tudíž bohužel NEDOPORUČUJI

• dobré ceny
    • komunikace a sliby dodání zboží

při kontaktu slibují ale skutek utek

• Nic mne nenapadá.
    • Pokud si objednáte za určitou cenu (zboží skladem) a za 2 dny ze shopu volají,že je zboží o 700,-Kč dražší, ale odškodní Vás dárkem. Cenu následně na stránkách nezmění. Tomu říkám nesolidní jednání-v lepším případě. Určitě nedoporučuji!!!

Rozhodně nedoporučuji!!!

• VŮBEC NIC!!!
    • To že prodávají za jiné ceny než je uvedeno na internetu, to že přijde telefon v jiné barvě, nebo dokonce už před tím od někoho použitý, není nic proti tomu, že telefony které nabízejí NEJSOU určeny pro trh v české republice, tudíž nejsou schopni dodat k žádnému z telefonů originální záruční list + návod k obsluze v mezinárod. a českém vydání!! Stejně tak na obalech telefonů není nálepka od českého radiokomunikačního úřadu o způsobilosti použití mobilních telefonů v ČR. V případě že trváte na návodu, pošlou max. kopii vypálenou na CD!! Tak kde to jsme, když dneska má návod v českém jazyku už i většina Asiatů na tržnicích! Nejde o návod, který se nechá stáhnout z netu, ale jde o to, že mobil který si objednáte a příjde Vám nemá v české republice co dělat!! Firma Muligan s panem Huňarou a tou jeho pipinou co mu dělá na reklamacích, toť celé osazenstvo firmy, si sakra zahrává se způsobem podnikání v této zemi. Já osobně podnikám kroky k postihu tohoto pofiderního spolku!! Má li někdo zájem se připojit, napište na můj e-mail. [email protected]

VAROVÁNÍ PRO VŠECHNY KTEŘÍ SE JEŠTĚ NENAPÁLILI!!!
    NEKUPUJTE!!!!

Objednala jsem si telefon, který měl stát 2.570,-- Kč + poštovné. Ale když mi volal dopravce, řekl mi cenu ještě o 200,-- Kč vyšší. Nikdo mě předem s tímto rozdílem nesrozuměl, a když jsem později do obchodu volala, vysvětlili mi to tak, že mi přidali kvůli tomuto cenovému rozdílu k telefonu paměťovou kartu. Ta náhodou nedorazila... Tak to je toto za obchodní přístup? NEDOPORUČUJI!

• velmi levné věci
    • Napsali jste na internet že to stojí mín než to stálo

48% špetné
    52% dobré

• nedodržení cen

nelíbí se mi přístup mám objednané zboží za určitou cenu a mě osobně přišlo skoro o tisíc korun dražší,když jsem volala na reklamace tak jsem také byla byla překvapena neochotou

• cena udaná na webu neodpovídala ceně ve zkutečnosti

po objednání zboží mi bylo zavoláno, že cena zboží je vyšší

• rychlé dodání objednaného zboží
    • uvedená cena neodpovídá konečné ceně
    • špatná aktualizace cen

Nákup proběhl na základě zajímavých cen a rychlé doby dodání. Telefonicky mě po zpracování objednávky informovali o navýšení konečné ceny (jen orientačně), jako kompenzace byly nabídnuty paměťové karty (v zásilce sice tyto paměťové karty byly, ale jiné kapacity než byly slibované a dokonce byla i karta použita - toto opravdu nechápu). Dovolat se je prakticky nemožné. Jsou to maličkosti, ale i ty dělají dobrého obchodníka. Byl to můj první a zároveň také poslední nákup.