• přestože všechno objednané zboží bylo v internerovém obchodě uvedeno jako skladem, nebylo zatím do 2 týdnů dodáno

Příliš dlouhá dodací doba

• Mystifikace ohledně stavu zboží na skladě

Bylo objednáno zboží skladem, ale v potvrzovacím emailu již byla dodací lhůta 7 dní.

Po čtrnácti dnech mi fa. oznámila že zboží 2 ze 4 kusů nemají. Není na ni spolehnutí, nejsou profesionálové. Nedoporučuji.

• Špatná komunikace se zákazníkem.

Potřebovala jsem 2 stejné dětské kufříky do školy,byl skladem jen 1,tak jsem čekala až bude i druhý. V balíku došly oba,akorát,že jeden má klasické kovové zapínání uvedené v e-shopu a druhý něco hrozného plastového,co asi moc dlouho nevydrží. Aspoň mohli napsat a upozornit,že ten druhý bude jiný...sehnala bych si něco jiného.Dobírka byla drahá,takže to vracet nebudu.

• Rychlé dodání zboží....
    • Nejspíš špatná kontrola zboží před odesláním....

Objednala jsem si Kroket od 5 let, kde jsou delší rukojeti a poslali mi úplně jiné zboží než jsem si objednala!!! Zprvu jednaní s obchodem v pořádku vyměnily mi zboží ale již nevrátily slíbenou částku za poštovné....

• V nabídce skladem, bohužel po objednání už nebylo.

půlka věcí co bylo psané skladem a já to objednala mi pak volali že není. :( dost blbé,ne?

• Obchod zaměnil fakturační adresu za doručovací. Velice špatná telefonická komunikace, bez následné omluvy.

• Zboží nemají skladem, tak jak mají chybně uvedeno na svých stránkách.

• CENY
    • KOMUNIKACE JE SILENA

PO DORAZENI BALIKU BOMU JSEM HO NA DRUHY DEN ODESLALA SPET 3.6.2014.NEFUNKCNI!!OCEKAVALA JSEM ZE MNE MEKDO KONTAKTUJE OHLEDNE VRACENI PENEZ A NIC!!! POKUD BYCH JE SAMA NEKONTAKTOVALA SE MI ANI NEOZVOU CO BUDE DALE.NYNI CEKAM A STALE MNE NIKDO OD TE DOBY NEKONTAKTOVAL!! ZA MNE NEDOPORUCUJI JEN ZA JEJICH KOMUNIKACI SE ZAKAZNIKY!!!

Komunikace na bodu mrazu

Nespolehlivý....

• Zboží pinbal byl nefunkční a určitě byl dřív použit.
    • V krabici žádný doklad nebo faktura

Zboží vracet nebudu i kdy je poškozené,musel bych platit na svoje náklady poštovné a na to s...!
    Moje dítě bylo zklamané,já též.
    Nedoporučuji!!

• komunikace - z obchodu zavolali a omluvili se, reagovali na připomínky
    • pomalý systém obnovování statutu, zboží bylo několik dní označeno jako dostupné skladem, ačkoli bylo již vyprodáno

• Velice pestry sortiment,nemusim travit cas v obchode

Vse na jednicku

• Zboží bylo zasláno na jinou adresu, než byla v objednávce a na faktuře, musel jsem ho obtížně stíhat na poště.

• Nízké ceny.
    • Na stránkách bylo zboží,které již neměli.

Domeček pro křečka měli,ale karnevalový kostým,který jsem objednala, již neměli,přestože byl v nabídce.Slečna/paní ale započítala do ceny i kostým,takže jsem jej dopravci zaplatila a do obchodu poslala číslo účtu,na který mi mají vrátit peníze.Přes urgenci peníze dosud nedorazily.

• levné zboží
    • zboží bylo dodáno se zpožděním
    • na balíku byla uvedená chybná dodací adresa
  • Ne,doprava vázne!!!!

Bylo mi telefonicky oznámeno, že zboží dorazí v určitý den, ale bohužel nedorazilo i když mají 24h dodací lhůtu. Bylo určeno jako dar. Mohlo se jednat o chybu pošty, případně vánoční nápor.

zboží přestože bylo skladem dorazilo dlouho a to ještě jsem to urgovala. Komunikace také nic moc.

• Hracka ma svitit a vydavat zvuky. Nedela tak a tak zbyde jen vlacek na skladani.