Rychlé vyřízení objednávky.

• Rychlost, přehlednost.

…..naprostá spokojenost...………..

• nakoupil v obchodě Hračky pro Tebe před 3 týdny

Toto byl první nákup z vaší prodejny

• nakoupil v obchodě Hračky pro Tebe před 3 týdny

Zboží bylo dodáno obratem a pěkně balené.

• nakoupil v obchodě Hračky pro Tebe před 4 týdny

• rychlé a bezproblémové vyřízení

• přijatelné ceny
    • dobré reference
    • široká nabídka hraček
    • rychlá odezva na objednávku
    • skvělá komunikace obchodu se zákazníkem

Tento e-shop na hračky doporučuji. Obchodu přeji mnoho dalších spokojených zákazníků.

Rychlé bezproblémové dodání.

• nakoupil v obchodě Hračky pro Tebe před 1 měsícem

Obchod Hračky pro tebe má zajímavé hračky, které jsem nikde jinde neviděla. Ceny jsou přijatelné a servis perfektní. Tento obchod jsem doporučila i dalším členům rodiny.

• Rychlé jednání a

• Komunikace obchodu

Jsem velice spokojená.Hračky přišli v pořádku,komunikace obchodu výborná a rychlé dodání.Mohu jen doporučit.

Dobrý den paní Jano,
    velmi děkujeme za udělené hodnocení. Jsme rádi, že jste byla s poskytovanými službami, našeho e-shopu, spokojena.

Superrychlost

Dobrý den paní Štěpánko,
    děkujeme Vám za recenzi a doporučení našeho internetováho obchodu.

• Rychlé dodání, skvělá cena

Vážený zákazníku,
    děkujeme Vám za nákup a doporučení našeho internetového obchodu.

• nakoupil v obchodě Hračky pro Tebe před 1 měsícem

• Vše co bylo psáno, byla 100% pravda. Rychlost doručení i upozornění, prostě super

Dobrý den Vendy,
    velmi Vám děkujeme za nákup a čas, který jste věnovala hodnocení. Věříme, že Vaše recenze bude hodnotná i pro ty, kteří zvažují nákup v našem internetovém obchodě.

• nakoupil v obchodě Hračky pro Tebe před 1 měsícem

Dobrá cena, délka dodání byla ovlivněna zbožím co nebylo skladem. Spokojenost

Vážená paní Leitnerová,
    těší nás, že jste byla s uskutečněným nákupem spokojena. Děkujeme Vám.

• nakoupil v obchodě Hračky pro Tebe před 1 měsícem

Dlouhá dodací lhůta, 7.11. objednáno, 14.11. přišly podklady pro platbu a 16.11. dodáno. Jedno LEGO jsem si chtěl objednat 2ks, do košíku naskočil 1ks ( objevilo se, že 2ks nelze).

Dobrý den pane Jaroslave,
    děkujeme Vám za nákup a vyjádření Vašeho názoru. Dovolte, abychom upřesnili některé skutečnosti.
    V našem internetovém obchodě jste si vystavil objednávku ve středu 7.11.2018. Čtyři z objednaných položek byly skladem, dvě na objednání u dodavatele. U těchto položek bylo na webu uvedeno, že budou naskladněny za 5-7 pracovních dnů. Tento časový limit jsme dodrželi a po zkompletování Vaší objednávky jsme Vám odeslali podklady k platbě - 14.11.2018. Platba na účet nám byla připsána 15.11.2018, v tento den jsme Vám zásilku i odeslali.
    V případě, že nebylo možné vložit do košíku více jak jeden kus požadovaného zboží, bylo toto zboží již vyprodáno a nedalo se objednat u žádného z našich dodavatelů. Systém povolil vložit do košíku jen množství, které bylo v daný okamžik skladem.
    Děkujeme Vám za pochopení.

• nakoupil v obchodě Hračky pro Tebe před 1 měsícem

spokojenost s výbornou cenou, rychlé dodání a výborná cena za dodání, přehledné stránky

Vážený zákazníku,
    děkujeme Vám za nákup a doporučení našeho internetového obchodu. Těší nás, že jste byl se službami našeho internetového obchodu spokojen.

vše v pořádku, doporučuji

Dobrý den paní Doro,
    děkujeme Vám za nákup. Jsme rádi, že jste byla s vyřízením a doručením Vaší objednávky spokojena.

• Super komunikace
    • Kvalitní zboží za super ceny ☺

Jeden kus zboží, který jsem objednala nebyl skladem ani u dodavatele a tak nebyl v objednavce. Během 24h sehnán jiný dodavatel a moje objednávka zkompletována. Ochota komunikace a doplnění objednávky. ☺ Za mě super ☺ Doporučuji ☺

Dobrý den paní Lenko,
    děkujeme Vám za nákup a udělené hodnocení. Jsme rádi, že jste si našla čas a o svou zkušenost se podělila s dalšími lidmi, kteří zvažují nákup v našem internetovém obchodě.