Objednana hracka mi přišla,konkrétně autobus.Sice byl dle mých představ a ve výprodeji s 50procentni slevou,ale jedny ze dvou dvirek byli zlomeny v polovině,což u produktů napsáno nebylo,takže zklamání.Autobus vracet nebudu,náklady za poštovné by za to nestali.Pochybuji,že se to stalo vlivem přepravy,protože byl.dobre zabalen a v obalu zbytek dveří ani nebyl.Skoda.

Objednala jsem zboží v pondělí. (3.2.2020). Přišlo mi potvrzení, že mají vše skladem "Zboží v našich skladech se připravuje k expedici téměř okamžitě po vystavení objednávky". Čekala jsem tedy, že mi zboží přijde do pátku. Když mi do čtvrtka nepřišla žádná další zpráva - o zdržení dodávky, o odeslání objednávky ..prostě nic. Napsala jsem e-mail, že pokud mi zboží do pátku nepřijde, tak objednávku ruším. Ani na tento e-mail jsem nedostala žádnou reakci. A nyní mi přišla žádost o hodnocení obchodu (14.2.2020). Za mě tedy zkušenost bohužel nedobrá.

• Rychle doruceni
    • Lvíček byl velmi viditelně poškrábaný v “obličeji”. Malé je to jedno, ale nás to zklamalo.

• Špatně zabalené zboží. To se jen tak nevidí.
    • Dlouhá dodací doba. Objednávku jsem udělal v pondělí s tím, že ve středu jí budu mít doma. Objednávka dorazila až v pátek. Plno jiných obchodů dokáží svůj slib ohledně dodání zboží splnit.
    • Neodpovídají na mail. Tímto přístupem si zákazníky nezískají.

Desková hra byla jen tak hozená do velké krabice. Psal jsem jim mail, proč nedávají zboží alespoň do bublinkové folie nebo nepoužívají nějakou výplň. Na to mi nikdo ani neodpověděl. Evidentně je jim to jedno.

Dlouhá dodací lhůta, 7.11. objednáno, 14.11. přišly podklady pro platbu a 16.11. dodáno. Jedno LEGO jsem si chtěl objednat 2ks, do košíku naskočil 1ks ( objevilo se, že 2ks nelze).

Dobrý den pane Jaroslave,
    děkujeme Vám za nákup a vyjádření Vašeho názoru. Dovolte, abychom upřesnili některé skutečnosti.
    V našem internetovém obchodě jste si vystavil objednávku ve středu 7.11.2018. Čtyři z objednaných položek byly skladem, dvě na objednání u dodavatele. U těchto položek bylo na webu uvedeno, že budou naskladněny za 5-7 pracovních dnů. Tento časový limit jsme dodrželi a po zkompletování Vaší objednávky jsme Vám odeslali podklady k platbě - 14.11.2018. Platba na účet nám byla připsána 15.11.2018, v tento den jsme Vám zásilku i odeslali.
    V případě, že nebylo možné vložit do košíku více jak jeden kus požadovaného zboží, bylo toto zboží již vyprodáno a nedalo se objednat u žádného z našich dodavatelů. Systém povolil vložit do košíku jen množství, které bylo v daný okamžik skladem.
    Děkujeme Vám za pochopení.
    Hrackyprotebe.cz

Objednali jsme si carodejnicke kostata pro deti co doslo totalni katastrofa opelichana z jakehosi pichlaveho stromu sucheho jen klacky trci des bes chce se mi nad balíkem brecet stydim se to detem dat...vzhledem k brzkemu vystoupeni neni mozne balik vratit....ostuda ostuda ostuda

Vážená zákaznice,
    v našem internetovém obchodě jste objednala pro MŠ 23 kusů čarodějnických košťat.
    Mrzí nás, že jste nebyla s kvalitou zakoupeného zboží spokojena. Těchto košťat jsme již prodali několik desítek a doposud jsme se s negativní reakcí od zákazníků nesetkali. Pravděpodobně by bylo nejvhodnější veškeré zboží vrátit a my by jsme je následně reklamovali u dodavatele.
    Vaše objednávka byla řádně a včas vyřízena a doručena. Neobdrželi jsme od Vás žádnou informaci (telefonickou, ani e-mailem), že by přišlo zboží nebo zásilka poškozené. Negativní reakci udělenou našemu internetovému obchodu jsme si přečetli až na Heuréce a velmi nás mrzí. Jelikož recenze na Heuréce slouží k ohodnocení kvalit služeb internetových obchodů, cítíme se Vaším hodnocením poškozeni.
    Hrackyprotebe.cz

V eshopu jsem dělala první objednávku a bohužel po této zkušenosti zároveň i poslední. Objednávku jsem odeslala v úterý...když se z obchodu týden neozývali, tak jsem volala (v úterý) zda zboží do konce týdne opravdu dorazí na výdejní místo a byla jsem ujištěna, že do pátku tam určitě bude. Kdyby paní rovnou řekla, že to nebude tak jsem pořád měla čas zboži objednat jinde. V pátek jsem se dozvěděla, že zboží nedorazí.Takhle jsme šli na oslavu narozenin bez dárku! Po tomhle tento nespolehlivý obchod opravdu nedoporučuji.

Vážená paní Pavelková,
    děkujeme Vám za vyjádření Vašeho názoru.
    V našem internetovém obchodě jste si objednala 3 položky od Bruderu. Dvě byly skladem - Sanitka a Záchranářský set. Jedna byla na objednání u dodavatele - Kombajn.
    Zboží jsme pro Vás objednali, ale jelikož došlo ke zdržení dodávky ze strany dodavatele, byli jsme nuceni Vaši objednávku, na prodejnu do Vyškova, připravit nekompletní. V průběhu týdne jsme se Vás snažili několikrát kontaktovat, ale bezúspěšně. Ozvala jste se až v pátek odpoledne. Vzniklou situaci Vám kolegyně vysvětlila, omluvila se Vám a nabídla Vám náhradní řešení, se kterým jste nesouhlasila.
    Na prodejně ve Vyškově jste si vyzvedla Sanitku a Záchranářský set.
    Občas se vyskytne nepředvídatelná situace, kterou není schopen nikdo z nás ovlivnit. Způsobené komplikace nás mrzí a ještě jednou se Vám omlouváme.
    Hrackyprotebe.cz

Hracky mely poskozeny obal, jedna hracka byla po dodani rozbita, ale nebylo to vinou dopravce. Nejsem spokojena.

Vážená zákaznice,
    pokud máte jakýkoli problém s doručeným zbožím, je nutné nás neprodleně kontaktovat, viz. Obchodní podmínky.
    Recenze na Heuréce slouží k tomu, aby zákazník vyjádřil svůj názor se službami poskytovanými internetovým obchodem, ve kterém si zboží zakoupil. Ve Vašem případě jsme nedohledali žádnou komunikaci, nemohli jsme tedy Váš požadavek ohledně poškozeného zboží, řešit. Z tohoto důvodu se nám zdá Vaše hodnocení neobjektivní a poškozuje náš internetový obchod.
    Hrackyprotebe.cz

• E-shop mi neposlal údaje k platbě a když logicky platba nedošla, obejdnávku mi stornoval. Nikdo mi nedal vědět. Po 10 dnech jsem tam volala a ochota nula - že by mi vystavili novou objednávku nebo mi poslali znovu údaje k platbě. Jdu to koupit jinam.

Vážená zákaznice,
    Děkujeme Vám za čas, který jste věnovala napsání recenze. Dovolte, abychom se vyjádřili ke vzniklé situaci.
    Na našem webu jste si vystavila objednávku v pátek 17.11.2017 ve 20:42. Zboží jsme připravili a podklady k platbě Vám odeslali v neděli 19.11.2017 ve 12:15, na e-mailovou adresu uvedenou v Rekapitulaci objednávky. Na našich internetových stránkách máme uvedeno, že podklady k platbě budou po neuhrazení do 5-ti pracovních dnů, automaticky stornovány. Vaše objednávka byla zrušena v pondělí 27.11.2017.
    Stornovanou objednávku již v našem systému nelze obnovit, je potřeba si vystavit objednávku novou. Tuto informaci Vám sdělila i kolegyně, se kterou jste telefonicky hovořila. Došlo i ke kontrole Vaší e-mailové adresy, dle Vašich informací byla zadána správně, jelikož Vám na ní byla doručena Rekapitulace objednávky. Občas se stává, že e-maily spadnou do spamu, je potřeba si projít všechny složky.
    Hrackyprotebe.cz

• Zboží bylo na stránkách možno objednat, ale až 2 dny po odesllání objednávky mne pracovnice zkontaktovala a sdělila mi, že zboží nemají. Vzhledem k tomu, že to měly být vánoční dárky, tak to byl oněkud problém.

Vážená zákaznice,
    velmi se Vám omlouváme za komplikace, které se vyskytly při vyřizování Vaší objednávky. Pochybení bylo jednoznačně na naší straně.
    V našem internetovém obchodě jste si objednala dvě hračky od SIKU, které v době vystavení Vaší objednávky byly skladem. Každá hračka však byla na jiném skladu. Až při kompletaci objednávky jsme zjistili, že jedna hračka do Vaší objednávky již není. O této skutečnosti jsme Vás telefonicky informovali.
    Jako kompenzaci od nás, prosím přijměte, dopravu zdarma, k dalšímu nákupu.

• Zadne, naprosti amateri
    • Uvadi na strankach ze je skladem, na dotaz jejich zamesnanec potvrdil ze zbozi maji na sklade. Druhy den telefon o nedeostupnosti zbozi a stornovani objednavky. Nasledne informuji ze nikdo zadny email s potvrzenim o dostupnosti zbozi neposilal.

delaji z lidi blbce

Vážený zákazníku,
    dne 7.12.2016 jste si na našem webu vystavil objednávku. Ve stejnou dobu jako vy, si totožné zboží objednal i další zákazník. Skladem byl pouze jeden kus. Objednávky vyřizujeme postupně, tak jak nám příjdou do systému. Vaše objednávky přišla později, tudíž jsme do ní již zboží neměli. Z tohoto důvodu Vám kolegyně volala a informovala Vás o nedostupnosti Vámi objednané položky. I když internetové stránky několikrát denně aktualizujeme, není možné uhlídat, aby si totožné zboží, jehož máme na skladě pouze poslední kus, neobjednalo více zákazníků.
    Při zrušení objednávky jsme postupovali podle platných Obchodních podmínek, bez jejichž souhlasu není možné objednávku odeslat.
    Vzniklá situace nás mrzí a omlouváme se Vám za ni. Velmi rádi bychom Vám vyšli vstříc, ale Vámi poptávané zboží bylo zařazeno v kategorii Doprodej a nebylo je tudíž možné již objednat u žádného z našich dodavatelů.

• čas
    • dlouhá dodácí doba

Vážená zákaznice,
    zboží do Vaší objednávky máme připravené.
    Způsob úhrady jste si zvolila platbu převodem, doposud však nemáme platbu za objednané zboží připsanou na účtě, zásilku tudíž nemůžeme odeslat.
    Podklady k platbě Vám kolegyně přeposlala. Jakmile obdržíme platbu, zásilku odešleme.

• Velký výběr
    • nemají zboží skladem a oznámí to až druhý den, jednalo se o větší množství čertovských rohů a musela jsem urychleně shánět jinde

nespolehlivost

Dobrý den paní Danielo,
    děkujeme Vám za Vaši recenzi. Dovolte, abychom Vám vysvětlili vzniklou situaci.
    Na našem webu jste si objednala 40 kusů čertovských rohů. U objednávané položky bylo uvedeno, že je máme skladem. Neuvádíme zde však informaci, kolik kusů skladem máme. Jelikož nejsme velkoobchodní prodejci, jsou naše skladové zásoby omezené.
    O stavu objednávky Vás kolegyně informovala v momentě, kdy Vaše objednávka přišla na řadu k vyřízení a zjistila, že Vámi požadované množství nemáme skladem. Rádi bychom Vám zboží objednali u některého z našich dodavatelů, ale bohužel je žádný neměl, ve Vámi požadovaném množství. Na základě těchto informací jste objednávku stornovala.
    Rádi bychom Vám vyšli vstříct, ale v některých situacích to opravdu není v našich možnostech. Věříme, že jste poptávané zboží nakonec sehnala.
    Vzniklá situace nás mrzí a za komlikace se Vám omlouváme.
    Hračkyprotebe.cz

• dětské boby Stratos mají jednu z nejnižších cen na internetu
    • doprava s Českou poštou nic moc, zboží stále nemám ani po 5 dnech po oznámení České pošty, že zboží převzala

nevyužívat dopravu Českou poštou

Vážená zákaznice,
    je nám líto, že Vám zásilka nebyla doposud doručena. Z naší strany však k pochybení nedošlo, a proto nás mrzí Vaše negativní hodnocení.
    Vaše objednávka byla řádně a včas vyřízena a následně předána smluvnímu přepravci, ve Vašem případě České poště, k doručení. Pohyb zásilky však již nedokážeme ovlivnit.
    Pokud nás zákazník přímo nekontaktuje, že doručení zásilky trvá nepřiměřeně dlouhou dobu, tuto skutečnost se nedozvíme.
    Možná by bylo vhodné se s Vaší negativní zkušeností obrátit přímo na přepravce.

• Ceny a čas dodání.
    • (Ne)Serioznost. Ve výdejním místě ve Vyškově mi tvrdili, že jsem e-mailem obdržel informaci, že tam není možné platit kartou. Žádná taková informace v e-mailu nebyla. Přišel jsem tak o více jak 50 kč (mimořádný výběr z bankomatu a bonus za platbu kartou). Navíc jsem nedostal informaci, že je zboží již ve výdejním místě (vzdálené asi 120 km od mého bydliště). Naštěstí tam ve smluvenou dobu bylo.

Za výsledné náklady bych zboží pořídil i v místě mého bydliště. Zákazníci by si měli ověřovat možnost platby kartou ve výdejním místě. Je to již moje druhá špatná zkušenost tohoto typu (ale u jiného prodejce).

Vážený zákazníku,
    mrzí nás, že jste nebyl s našimi službami spokojen, přesto jsme přesvědčeni o tom, že z naší strany k žádnému pochybení nedošlo.
    Na našich webových stránkách, v záložce Vše o nákupu a sekci Osobní odběr zboží máme uvedeny následující informace: např. že na našich prodejnách není možné platit kartou, že zákazníky o termínu vyzvednutí zboží informujeme telefonicky a spoustu dalších užitečných informací.

• -nízké ceny
    • Neaktuální informace na internetových stránkách. Zboží, které mají v nabídce na internetu ve skutečnosti nejsou schopni dodat.

Vážená zákaznice,
    děkujeme Vám za nákup, i za vyjádření Vašeho názoru.
    Webové stránky aktualizujeme několikrát denně, přesto nedokážemo ovlivnit, aby si totožné zboží neobjednalo více zákazníků, obzvláště v tomto předvánočním období, kdy frekvence nákupů je podstatně vyšší než v průběhu roku. Pokud máme skladem jen jeden kus, je zboží přidáno do objednávky, která přišla dříve.
    V případě, že je již sortiment vyprodán, voláme zákazníkovi a domlouváme se na dalším postupu. Položku z objednávky vyjmeme nebo nahradíme jiným, zákazníkem požadovaným zbožím. To byl i Váš případ.
    Objednala jste si u nás kuličkovou dráhu, která byla v době přijetí Vaší objednávky již vyprodána. Kolegyně Vám volala a domluvili jste se na náhradní variantě - kuličkové dráze, stejných parametrů, ale od jiné značky.
    Mrzí nás, že jste nebyla s nákupem v našem e-shopu spokojena, i když jsme se snažili udělat maximum pro to, aby byla Vaše objednávka řádně vyřízena k oboustranné spokojenosti.
    Hrackyprotebe.cz

Od zacatku do konce jsem mela pocit, ze je obtezuju, proklientsky pristup vypada jinak.

Vážená zákaznice,
    děkujeme Vám za uskutečněný nákup.
    Velmi nás mrzí, že jste nebyla spokojena s našimi službami. Zjistíme veškeré podrobnosti ohledně Vaší komunikace se zákaznickým centrem a učiníme opatření, aby k podobným situacím nedocházelo.
    Našich zákazníků si velmi vážíme. Jsme si vědomi toho, že pestrý sortiment a příznivé ceny jsou pro zákazníky důležité, ale nejsou všechno, co hledají v neosobním prostředí internetu.
    Tímto od nás prosím přijměte omluvu.
    Hrackyprotebe.cz

bouda u kocarku byla utrzena

Vážená zákaznice,
    děkujeme za vyjádření Vašeho názoru.
    V případě, že není zakoupený výrobek v pořádku, je třeba nás na tuto skutečnost upozornit. Zboží Vám buď vyměníme nebo vrátíme peníze. Od Vás jsme však neobdrželi
    žádný e-mail, ani jste nás telefonicky nekontaktovala. Nemohli jsme tedy sjednat nápravu.
    Vaší recenzí se cítíme poškozeni. Neevidujeme s Vámi žádnou komunikaci. Objednávka byla vystavena 19.10.2016 v 16:49 a následují pracovní den byla odeslána.
    Hrackyprotebe.cz

PS: Se zákaznicí jsme hovořili telefonicky. Sdělila nám, že kočárek nechce reklamovat. Boudička byla špatně ušitá, paní si ji sama opravila.

Objednaný traktor přišel v takovém stavu,že jsme museli celý rozebrat a slepit.Už podle krabice jsme usoudili,že není vše v pořádku a potom jsme zjistili,že hračka již byla v minulosti opravovaná.

Dobrý den paní Izáková,
    mrzí nás, že nespokojenost s dodaným zbožím řešíte napsáním negativní recenze, aniž by jste se nejdříve snažila zboží vrátit, popř. reklamovat.
    V první řadě jste se měla obrátit na náš e-shop a poradit se, jak postupovat v případě, že nejste spokojena s hračkou, které Vám byla dodána. Do dnešního dne jsme od Vás neobdrželi žádný telefonát ani neevidujeme žádnou e-mailovou komunikaci, kromě Rekapitulace Vaší objednávky.
    Podle § 1829 odst. 1 Občanského zákoníku máte právo na odstoupení od kupní smlouvy, bez udání důvodu, do 14-ti dnů, od převzetí zboží. Vrácené zboží však musí být v původním stavu. Tzn. že není možné vrátit hračku, která již byla rozebrané, následně zkompletovaná a dokonce již i lepená.
    Při reklamaci zboží platí opět stejné podmínky. Není možné reklamovat zboží, které se zákazník pokoušel sám opravovat, lepit ap.
    Pokud by jste nám zboží vrátila v zákonné lhůtě a za daných podmínek, mohli jsme reklamaci vyřešit několika způsoby - výměna zboží, vrácení peněz.
    Ohrazujeme se proti Vašemu nařčení, že zboží již bylo v minulosti opravované a následně znovu prodané. Veškeré hračky, které prodáváme jsou nové a originálně zabalené přímo od dodavatele.

• Má slušné ceny.
    • Nabízí zboží které po objednávce zjistí,že nemá swkladem.

Nerad ale za mne nemůžu doporučit.

Dobrý den pane Pavle,
    mrzí nás, že jste nebyl spokojen s nákupem v našem e-shopu. Dovolte, abychom Vám vysvětlili, z jakého důvodu jsme Vaši objednávku nemohli vyřídit.
    Objednal jste si u nás Lego City Výhybky. Zároveň s Vámi si toto zboží objednali i další zákazníci. Bohužel skladové zásoby nestačily k tomu, abychom kladně vyřídili všechny objednávky. Zboží již nebylo možné objednat ani u žádného z našich dodavatelů, z tohoto důvodu jsme museli Vaši objednávku stornovat.
    Nejsme velkoobchod, zboží máme skladem pouze v omezeném množství. I když e-shop aktualizujeme několikrát denně, přesto se může stát, že si zároveň objedná totéž zboží více zákazníků. Za vzniklou situaci se Vám velmi omlouváme.

Odpověď od zákazníka 26.1.2016:
    No to se stane.Já jsem zboží sehnal jinde,takže o nic nejde.Ani bych to nijak neřešil,ale dostal jsem dotazník,tak jsem na něj po pravdě odpověděl.Takže třeba příště.Pavel.

dotazníky jsou určeny k tomu, aby se zákazníci podělili o svou zkušenost s nákupem v konkrétním internetovém obchodě.
    Odpovědí na Vaši recenzi jsme chtěli vysvětlit situaci, která nastala při vyřizování Vaší objednávky.
    Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.